Namie dominuojanti ASVEL dramatiškai parklupdė Kurtinaičio komandą

2019-12-26 23:48
Nuotr.: ZUMA PRESS – Scanpix

Maskvos srities „Chimki“ (8-8) ketvirtajame kėlinyje panaikino 19 taškų deficitą ir turėjo progą išplėšti pratęsimą, tačiau galiausiai turėjo pripažinti Vilerbano ASVEL (8-8) jėgą.

Prancūzijos ekipa ketvirtadienį namie 92:88 (24:24, 26:21, 24:12, 18:31) pranoko „Chimki“ ir savo aikštėje iškovojo septintąją pergalę per 9 mačus.

Prasidėjus paskutiniajam kėliniui „Chimki“ atsiliko 57:76, tačiau įkvėpti dviejų iš eilės Janio Timmos tritaškių jie pakilo į kovą ir ėmė mažinti atsilikimą, kuris po kuriozinės situacijos ištirpo iki metimo.

20
27
3
89%
8/9

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti kiek daugiau nei 3 minutes Chrisas Krameris užmetinėjo kamuolį Anthony Gillui, prieš šį buvo prasižengta, o nieko nelietęs kamuolys skrodė tinklelį. Teisėjai po vaizdo peržiūros įskaitė Krameriui tris taškus, o Gillą dar pasiuntė mesti baudų. Šis realizavo abu metimus ir sumažino atsilikimą iki 84:86.

Prasidėjus paskutinei mačo minutei ASVEL pirmavo 89:86, tačiau Krameris reidu po krepšiu sumažino deficitą iki taško – 88:89.

Kitoje aikštės pusėje Jordanas Tayloras pataikė tik vieną baudos metimą, o po minutės pertraukėlės Krameris prasiveržė po krepšiu ir išprovokavo pražangą. Baudų metimais amerikietis galėjo rezultatą išlyginti, tačiau abu kartus prametė, o Davidas Lighty realizavo baudas ir ASVEL triumfavo.

„Chimki“ didžiąją dalį ketvirtojo kėlinio žaidė be Aleksejus Švedo. Rezultatyviausias lygos krepšininkas buvo pasodintas ant suolo 33-ąją minutę ir nuo to laiko neberungtyniavo. Iki tol jis buvo spėjęs pelnyti 15 taškų.

ASVEL: Davidas Lighty 20, Jordanas Tayloras 17 (8 rez. perd.), Adreianas Payne’as 11, Charlesas Kahudi 10.

„Chimki“: Janis Timmas 20, Jeremy Evansas ir Aleksejus Švedas po 15.