Lavrinovičių debiutas Anglijoje pažymėtas lengva pergale ir lietuviškais akcentais

2019-09-28 23:13
Nuotr.: facebook.com
Nuotr. facebook.com

Broliai Darjušas ir Kšištofas Lavrinovičiai šeštadienio vakarą debiutavo Londono „Royals“ komandoje.

Lietuvių atstovaujama „Royals“ Anglijos krepšinio lygos taurės susitikime 84:57 (19:26, 30:9, 19:17, 14:5) palaužė Bristolio „Flyers“ ekipą.

Darjušas per 11 minučių pelnė 8 taškus (3/5 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud. met.), atkovojo vieną kamuolį, blokavo vieną varžovo metimą ir taip surinko 7 naudingumo balus.

Tuo metu Kšištofas per 16 minučių taškų nepelnė, tačiau atkovojo vieną kamuolį, atliko vieną rezultatyvų perdavimą ir išprovokavo 3 pražangas.

Kšištofas nuo suolelio pakilo jau ketvirtąją rungtynių minutę, o Darjušas aikštelėje pasirodė ir brolį pakeitė iki pirmojo kėlinio pabaigos likus 2 minutėms ir 2 sekundėms.

Jau pirmojoje rungtynių pusėje pasirodę broliai Lavrinovičiai padėjo „Royals“ po dviejų kėlinių pirmauti 49:35. Tokia pati situacija išliko ir iki trečiojo kėlinio pabaigos, kai Londono klubas pirmavo 16 taškų – 68:52.

Galiausiai „LavTwins“ brolių atstovaujamas klubas laimėjo ir lemiamą ketvirtį (14:5) bei šventė užtikrintą pergalę.

Rungtynėse nestigo ir lietuviškų akcentų – tribūnose plevėsavo Lietuvos trispalvė, o kai kurie sirgaliai vilkėjo lietuviškus marškinėlius.

„Royals“: Matthew Scottas 20, Andrew Lawrence'as 19 (12 rez. perd., 28 naud. bal.), Edas Lucas 18, Willas Neighbouras 11 (7 atk. kam.), Darjušas Lavrinovičius 8.

„Flyers“: Fredas Thomasas 18 (5 atk. kam.), Gentrey Thomasas 12 (6 atk. kam., 5 rez. perd.), Danielis Edozie 8.