Domantas Sabonis ilgam buvo paliktas ant suolo, o „Thunder“ pralaimėjo antrą kartą iš eilės

2016-12-15 06:27
Nuotr.: AP – Scanpix

Domantas Sabonis solidžiai pradėjo rungtynes, tačiau po to buvo pamirštas ant suolo, o jo atstovaujama Oklahomos „Thunder“ (15-11) išvykoje 89:109 (21:26, 20:29, 27:25, 21:29) nusileido Jutos „Jazz“ (16-10) komandai.

Rudy  Gobert
PTS 12 | REB 12 | ST 2 | BS 3
Sabonis solidžiai pradėjo mačą ir pirmajame kėlinyje pelnė 5 taškus, atkovojo 4 kamuolius ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą. Kaip paaiškėjo vėliau, tai buvo praktiškai jo galutiniai rodikliai.

Lietuvis buvo pakeistas pirmojo kėlinio pabaigoje, tada prasėdėjo ant suolo visą antrą ketvirtį, o trečią kėlinį jo vietoje pradėjo Nickas Collisonas. Sabonis į aikštę sugrįžo besibaigiant trečiam kėliniui, tačiau ketvirtojo pradžioje vėl buvo pakeistas. Į aikštę jis vėl buvo sugrąžintas tik tada, kai mačo baigtis jau buvo aiški – priešpaskutinę rungtynių minutę.

Per 16 minučių jis surinko 7 taškus (2/4 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus. Saboniui būnant aikštėje varžovai pelnė 13 taškų daugiau nei „Thunder“.

Absoliučiai visų „Thunder“ starto penketo žaidėjų +/- rodiklis buvo neigiamas, o Oklahomos ekipa jau įpusėjus mačui atsiliko 41:55. Niekas nesikeitė ir antroje mačo dalyje, kurioje „Jazz“ išsaugojo dviženklę persvarą ir po mačo turnyrinėje lentelėje aplenkė Oklahomos klubą. „Thunder“ dabar Vakarų konferencijoje užima septintąją, o „Jazz“ – šeštąją vietą.

„Jazz“ šiame mače pataikė net 58,3 proc. metimų (42/72). Tikslą pasiekė 13 tritaškių iš 23.

Tuo metu „Thunder“ atakavo vos 37 proc. taiklumu (30/82), o į dugną šį rodiklį tempė vos 7 metimus iš 25 (28 proc.) pataikęs Russellas Westbrookas.

„Jazz“: Rodney Hoodas 25, Gordonas Haywardas 17, Shelvinas Mackas 15, Rudy Gobertas 12 (12 atk. kam.), Joe Inglesas 11.

„Thunder“: Russellas Westbrookas 27 (5/20 dvit., 2/5 trit., 6 atk. kam., 5 rez. perd.), Enesas Kanteris 19, Stevenas Adamsas 10.