Sausio 21-osios NBA pulsas

2016-01-21 10:52

Įsibėgėjanti Filadelfijos „76ers“, „Golden State Warriors“ dominavimas, netaiklios Andre Drummondo baudos ir Carmelo Anthony pasiekimas – tai ir daugiau – sausio 21-osios NBA pulse.

• Nuotraukas iš praėjusios nakties NBA rungtynių rasite fotogalerijoje.

PABUDO. Filadelfijos „76ers“ pradėjo skinti pergales. Pralaimėję 30 iš pirmų 31 rungtynių, Filadelfijos krepšininkai dabar iškovojo penktą pergalę per paskutines 13 dvikovų. Praėjusią naktį jie svečiuose 96:87 pranoko Orlando „Magic“. Pastaroji per paskutinius 9 mačus suklupo 8 kartus.

ĮSIBĖGĖJO. Toronto „Raptors“ iškovojo jau šeštą iš eilės pergalę – tai ilgiausia jos serija šį sezoną. Praėjusią naktį Kanados klubas 115:109 pranoko Bostono „Celtics“.

BE GAILESČIO. 34 taškų persvara sumindę Klivlando „Cavaliers“ jų pačių aikštėje, po poros dienų „Golden State Warriors“ Čikagoje 31 taško pranašumu nugalėjo ir „Bulls“. „Cavaliers“ pirmauja Rytų konferencijoje, „Bulls“ žengia ketvirta.

TAIKIKLIS. „Bulls“ mače su „Warriors“ nesugebėjo prisitaikyti iš toli – pro šalį skriejo 19 iš 20 jų tritaškių.

ANTIREKORDAS. Andre Drummondas yra žinomas kaip prastas baudų metikas. Nuo šiol jis bus žinomas ir kaip žmogus, kuriam priklauso NBA pramestų baudų antirekordas. Dvikovoje su Hjustono „Rockets“ jis metė 36 baudas iš kurių 23 prametė. Anksčiau po 22 baudas buvo prametę Wiltas Chamberlainas ir DeAndre Jordanas.

TAKTIKA. Prasižengti prieš Drummondą „Rockets“ ėmėsi po ilgosios pertraukos. Specialiai šiam darbui buvo mestas K.J. McDanielsas, kuris per 9 sekundes prasižengė 5 kartus.

K.J. McDaniels Fouls Andre Drummond 5 Times in 9 Seconds

K.J. McDaniels fouled Andre Drummond 5 times in 9 seconds.

Posted by Bleacher Report on Wednesday, January 20, 2016

NEUŽTEKO. Jamesas Hardenas pasiekė pirmą šio sezono trigubą dublį (33 taškai, 17 atkovotų kamuolių, 14 rezultatyvių perdavimų), bet pergalei to nepakako. „Rockets“ 114:123 nusileido Detroito „Pistons“.

James Harden Highlights vs. Pistons

James Harden, have a day! 33 points, 14 assists & 17 rebounds against the Pistons!

ŽEMYN. Ne pačios geriausios sportinės formos paskutiniu metu yra ir Majamio „Heat“ komanda. Ji 87:106 nusileido Vašingtono „Wizards“ ir patyrė jau šeštą pralaimėjimą per paskutinius 7 susitikimus.

TRAUMŲ MAIŠAS. Majamio komanda dėl pralaimėjimų gali pasiteisinti žaidėjų traumomis. Dvikovą su „Heat“ pradėjo vos 10 sveikų žaidėjų, o baigė 8. Vykstant mačui traumas patyrė Hassanas Whiteside'as ir Luolas Dengas.

ATSITIESĖ. Triuškinamą pralaimėjimą prieš tai namie patyrę ir čempionams beviltiškai nusileidę Klivlando „Cavaliers“ krepšininkai atsitiesė Brukline. Čia „Cavs“ 91:78 nugalėjo „Nets“, o paskutiniame ketvirtyje LeBronas Jamesas ir Kevinas Love'as galėjo net nežaisti.

NAMŲ JĖGA. Niujorko „Knicks“ savoje aikštėje tampa sunkiai sulaikoma. Praėjusią naktį jie 118:111 nugalėjo Jutos „Jazz“ ir „Madison Square Garden“ arenoje iškovojo šeštą pergalę iš eilės. Tai – ilgiausia pergalių serija nuo 2012-2013 m. sezono, kai „Knicks“ laimėjo 10 paskutinių namų rungtynių.

GERIAU UŽ BIRDĄ. Carmelo Anthony sąskaitoje per karjerą NBA jau yra 21,793 taškai ir pagal šį rodiklį jis palenkė Larry Birdą bei pakilo į 31-ąją vietą. Birdo sąskaitoje – 21,791 taškas.

DOMINAVO. Russellui Westbrookui užteko trijų kėlinių, kad surinktų įspūdingus statistinius rodiklius. „Thunder“ gynėjas pelnė 16 taškų, atliko 15 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 8 kamuolius ir 5 perėmė. Visa tai – nežaidžiant ketvirtajame kėlinyje.

PRATĘSIMAI. Dalaso „Mavericks“ namų rungtynės tampa garantuotomis dramomis. Praėjusią naktį „Mavs“ 106:94 nugalėjo Minesotos „Timberwolves“, o tai buvo jau ketvirtos iš eilės jų namų rungtynės, kurios baigėsi pratęsimu. Tai – pakartotas klubo ir NBA rekordas.

NESUSTABDOMAS. Sakramento „Kings“ vidurio puolėjas DeMarcusas Cousinsas 2016 metais yra sunkiai sulaikomas. Aštuoneriose iš 9 šių metų rungtynių jis pelnė bent 29 taškus, o „Kings“ pakilo iki aštuntosios Vakarų konferencijos vietos.

• NBA statistikos lyderius rasite paspaudę čia.
  • Daugiau naujienų apie NBA rasite paspaudę čia.