Paulius Valinskas pelnė 14 taškų, Gediminas Orelikas – 13 taškų.

Nuotr.: FIBA
Nuotr. FIBA

Paulius Valinskas sėkmingai debiutavo Adrijos lygoje.

Lietuvio atstovaujama Belgrado FMP (1-0) 90:76 (27:17, 19:20, 17:19, 27:20) nugalėjo to paties miesto „Mega Basket“ (0-1) ir pergale startavo Adrijos lygoje.

Valinskas aikštėje praleido 26 minutes ir per jas pelnė 14 taškų (5/10 dvit., 0/2 trit., 4/5 baud.), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius ir surinko 15 naudingumo balų.

Gimimo vieta: Šiauliai, Lietuva

Už lietuvį rezultatyviau nugalėtojų gretose rungtyniavo vienintelis Beau Beechas, įmetęs 19 taškų.

Tuo metu Gediminui Orelikui nepavyko pergale pradėti Turkijos čempionato.

Puolėjo iš Lietuvos atstovaujamas Stambulo „Bešiktaš“ namuose 82:90 (19:18, 22:28, 19:21, 22:23) pripažino Konijos „Konyaspor“ pranašumą.

Orelikas per 36 minutes įmetė 13 taškų (1/5 dvit., 3/11 trit., 2/2 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, 5 kartus prasižengė ir surinko 9 naudingumo balus.

Rezultatyviau už Oreliką „Bešiktaš“ žaidė po 14 taškų surinkę Jordanas Usheris ir Okbenas Ulubay, nugalėtojams Jordanas Morganas pelnė 27 taškus.