Pergalingas Rinkevičiaus debiutas „Neptūne“ – su tritaškių spurtu ir solidžiu Jogėla

2019-09-21 19:20

Tomas Rinkevičius pergalingai debiutavo Klaipėdos „Neptūno“ (1-0) vyriausiojo trenerio poste. Ketvirtajame kėlinyje tritaškių pakylėtas „Neptūnas“ namuose LKL sezono atidarymo rungtynėse 80:67 (19:16, 22:17, 18:19, 21:15) įveikė Utenos „Juventus“ (0-1).

Trečiojo kėlinio viduryje „Neptūnas“ pirmavo 11 taškų pranašumu (50:39), bet „Juventus“ spurtavo 11:2 ir priartėjo iki 2 taškų deficito.

Klaipėdos klubas vėl į priekį šovė ketvirtojo kėlinio pradžioje, kuomet pataikė tris tritaškius iš eilės. Po vieną šūvį smeigė Tomas Delininkaitis, Darrinas Dorsey ir Osvaldas Olisevičius, o po jų metimų „Neptūnas“ nutolo 14 taškų atstumu (68:54).

Per likusį mačo laiką „Juventus“ arčiausiai priartėjo iki 9 taškų deficito.

„Neptūno“ komandoje pirmąsias rungtynes sužaidė Matas Jogėla, kuris prie komandos prisijungė tik užvakar ir su ekipa treniravosi du kartus. Šis 21-erių metų 201 cm ūgio puolėjas per 25 minutes pelnė 11 taškų (5/6 dvit., 1/2 baudos), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir blokavo 1 metimą.

Ilgarankis puolėjas „Neptūno“ sirgaliams prisistatė dviem dėjimais. Vienas iš jų buvo atliktas po gražios kombinacijos su Tadu Sedekerskiu:

Rungtynėse žaisti negalėjo vienas „Neptūno“ lyderių Gytis Masiulis, kuris dar prieš dvi savaitės Vlado Garasto taurės turnyrą susimušė klubą. „Juventus“ gretose nerungtyniavo Vytautas Šulskis.

„Neptūno“ komandoje 5 žaidėjai pelnė dviženklį taškų skaičių, o „Juventus“ gretose tokių žaidėjų buvo du.

Prieš akistatą LKL prezidentas Remigijus Milašius už nuopelnus krepšiniui apdovanojo buvusius krepšininkus Gintarą Einikį ir Saulių Štombergą.

„Neptūnas“: Darrinas Dorsey 17 (5/7 trit.), Žygimantas Janavičius 14 (6 rez. perd.), Osvaldas Olisevičius 13 (7 atk. kam.), Matas Jogėla 11 (5/6 dvit.), Simas Galdikas 10.

„Juventus“: Ignas Vaitkus 18 (7/9 metimai), Žygimantas Skučas 12 (7 atk. kam.), Julius Jucikas, Gytis Radzevičius ir Bryantas Crawfordas po 9.