Tritaškiais „Pelicans“ užliejęs Robinsonas svariai prisidėjo prie pirmosios „Heat“ pergalės NBA čempionate

2020-12-25 21:45
Nuotr.: Scanpix

NBA vicečempionai Majamio „Heat“ (1-1) krepšininkai iškovojo pirmąją pergalę.

Eriko Spoelstros auklėtiniai namuose 111:98 (29:26, 37:27, 22:26, 23:19) nugalėjo Naujojo Orleano „Pelicans“ (1-1) ekipą.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką, tačiau pirmojo kėlinio pabaigoje Duncanas Robinsonas tritaškiu išvedė šeimininkus į priekį (29:26).

18
23
86%
6/7
4

Antrąjį ketvirtį Floridos ekipa pradėjo įspūdingu spurtu 23:4 ir po Avery Bradley metimo iš vidutinio nuotolio įgijo 20 taškų persvarą (52:32). Tačiau prieš ilgąją pertrauką Stano Van Gundy auklėtiniai sugrįžo į rungtynes ir po Brandono Ingramo tritaškio priartino savo ekipą iki 11 taškų (53:64).

Trečiojo kėlinio pabaigoje „Pelicans“ pavyko dar labiau priartėti ir po Brandono Ingramo 8 taškų paeiliui svečiai sumažino skirtumą iki vienženklio (79:88).

Paskutinį mačo ketvirtį Naujojo Orleano krepšininkai pradėjo spurtu 6:1 ir po J.J. Redicko tolimo šūvio sumažino skirtumą iki 6 taškų (85:91). Tačiau tai buvo viskas, ką sugebėjo pasiekti svečiai. Spoelstros auklėtiniai surengė atkarpą 15:3 ir po Bradley dvitaškio rungtynių baigtis tapo aiški (106:88).

„Heat“ į pergalę atvedė Robinsonas, kuris per 32 minutes pelnė 23 taškus (1/1 dvit., 7/13 trit.), atkovojo 5 bei prarado 1 kamuolį ir 3 kartus prasižengė.

Naujojo Orleano krepšininkų nuo pralaimėjimo neišgelbėjo galingas Ziono Williamsono pasirodymas. Aukštaūgis per 38 minutes įmetė 32 taškus (10/19 dvit., 0/1 trit., 10/15 baud.), atkovojo 14 bei prarado 4 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir 1 kartą prasižengė.

Majamio ekipa antrajame kėlinyje neteko Jimmy Butlerio, kuris patyrė pėdos traumą. Gynėjas per 16 minučių pelnė 4 taškus (2/6 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Heat“: Duncanas Robinsonas 23 (7/13 trit., 5 atk. kam.), Goranas Dragičius 18 (9 rez. perd, 4 per. kam.), Bamas Adebayo 17, Avery Bradley 12, Preciousas Achiuwa ir Tyleris Herro po 11, Andre Iguodala 6 (7 atk. kam.).

„Pelicans“: Zionas Williamsonas 32 (14 atk. kam.), Brandonas Ingramas 28 (4/8 trit.), Joshas Hartas 12 (9 atk. kam.), J.J.Redickas 8, Stevenas Adamsas (9 atk. kam.) ir Lonzo Ballas (6 rez. perd.) po 6.