Siautėjęs Langfordas atvedė AEK į pirmąją Čempionų lygos pergalę

2020-11-04 21:37
Nuotr.: FIBA

Jono Mačiulio atstovaujama Atėnų AEK (1-0) FIBA Čempionų lygoje startavo pergalingai.

Iliaso Papatheodorou auklėtiniai namuose 100:96 (24:21, 26:31, 25:24, 25:20) palaužė Holono „Hapoel“ (0-1).

Pirmenybių startas Mačiuliui nesusiklostė. Lietuvis per 5 ant parketo praleistas minutes taškų nepelnė (0/2 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, prasižengė 3 kartus, gavo techninę nuobaudą ir surinko -1 naudingumo balą.

18
26
10
67%
4/6

Iki rungtynių pabaigos likus 3 minutėms AEK turėjo minimalią persvarą (89:88), tačiau Keithas Langfordas smeigė 2 tritaškius paeiliui ir graikai nutolo per 5 taškus (95:90).

Likus minutei C.J. Harrisas realizavo 4 baudas paeiliui (94:95), o kitoje atakoje kamuolys atsidūrė Langfordo rankose. Likus 25 sekundėms amerikietis smeigė tritaškį ir palaidojo „Hapoel“ viltis kovoti dėl pergalės (98:94).

AEK į pergalę atvedė rungtynių pabaigoje žibėjęs Langfordas. 37-erių veteranas per 27 minutes pelnė 30 taškų (9/12 dvit., 3/6 trit., 3/6 baud.), atkovojo ir prarado po 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 24 naudingumo balus.

Izraelio ekipos nuo pralaimėjimo neišgelbėjo rezultatyvus C.J. Harriso žaidimas. Gynėjas per 33 minutes pelnė 27 taškus (3/10 dvit., 4/7 trit., 9/9 baud.), atkovojo 1 ir prarado 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir surinko 18 naudingumo balų.

AEK: Keithas Langfordas 30 (9/12 dvit.), Yanickas Moreira 18 (7/8 dvit., 10 atk. kam., 27 naud. bal.), Nikos Gkikas 15 (9 rez. perd.), Nikos Zisis 9.

„Hapoel“: C.J. Harrisas 27 (9/9 baud.), Guy Pnini (3/4 trit.) ir Chrisas Johnsonas po 14, Isaiah Milesas 12, Fredericas Bourdillonas 11 (6/6 baud.).