Prienuose – Lukauskio šou ketvirtajame kėlinyje ir pirmoji „CBet“ sezono pergalė

2019-09-29 19:15

Trečias kartas nemelavo. Mindaugas Lukauskis prabilo svarbiausiu metu, o jo vedamas Prienų „CBet“ (1-2) trečiosiose Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) rungtynėse pasiekė pirmąją sezono pergalę.

Manto Šerniaus auklėtiniai po atkaklios kovose namuose 88:72 (21:18, 22:23, 21:18, 24:13) palaužė Alytaus „Sintek-Dzūkijos“ (1-2) ekipą.

Susitikimas taškas į tašką vyko nuo pat rungtynių pradžios, o mačo nugalėtojas sprendėsi ketvirtajame kėlinyje.

15
22
2
57%
4/7

Prieniškiai sėkmingą atkarpą sužaidė ketvirčio viduryje. Mindaugas Lukauskis realizavo baudos metimą po techninės Egidijaus Dimšos pražangos, kitoje atakoje pridėjo ir tolimą metimą, o iki mačo pabaigos likus mažiau nei 4 minutėms, tritaškį atseikėjo Devonas Van Oostrumas ir „CBet“ įgijo 7 taškų persvarą – 73:66.

„Sintek-Dzūkija“ buvo šiek tiek sumažinusi savo deficitą, tačiau Lukauskis smeigė dar vieną tritaškį ir, iki rungtynių pabaigos likus 2 minutėms, prieniškiai jau pirmavo 76:68.

Neilgai trukus Prienų komandos kapitonas dar kartą pasižymėjo iš toli ir taip nusprendė mačo baigtį – 79:68. Lukauskis per ketvirtąjį kėlinį surinko beveik pusę komandos taškų – 10 iš 24.

Tiesa, nugalėtojų gretose naudingiausiai žaidė Arnas Velička, kuris pelnė 16 taškų (3/4 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 7/9 baudos), atliko 9 rezultatyvius pardavimus, atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, triskart suklydo bei surinko 22 naudingumo balus.

„CBet“: Arnas Velička (9 rez. perd.) ir Mindaugas Lukauskis (5/7 trit.) po 16, Martynas Varnas 15.

„Sintek-Dzūkija“: Mindaugas Sušinskas 18 (4/5 trit.), Adrianas Bowie (4/13 dvit.) ir Radoslavas Pekovičius (5/5 dvit.) po 13, Loganas McLane‘as 10.