Rezultatyviausiu „Grizzlies“ žaidėju buvęs JV nublanko prieš Ziono karjeros mačą

2020-02-01 06:58
Nuotr.: AP-Scanpix

Jonas Valančiūnas buvo rezultatyviausias Memfio „Grizzlies“ (24-25) krepšininkas, tačiau jo solidus pasirodymas nublanko prieš dar geriau sužaidusį pirmąjį NBA šaukimą Zioną Williamsoną.

Išvykoje žaidę „Grizzlies“ 111:139 (22:31, 37:35, 27:44, 25:29) Naujojo Orleano „Pelicans“ (20-29) krepšininkams.

Valančiūnas per 27 minutes pelnė 18 taškų (7/10 dvit., 1/3 trit., 1/1 baudos), atkovojo 8 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo 4 metimus, sykį suklydo ir mačą baigė išnaudojęs asmeninių pražangų limitą.

20
24
100%
7/7
7

Tuo metu karjeros rungtynes sužaidęs Williamsonas per 29 minutes surinko 24 taškus (9/15 dvit., 6/8 baudos), atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir sykį suklydo.

Šeimininkai iniciatyvą perėmė po ilgosios pertraukos. Brandonas Ingramas surinko 5 taškus iš eilės, Jrue Holiday smeigė tritaškį ir visai netrukus pelnė taškus su pražanga, o „Pelicans“ spurtavo 15:5 bei nutolo 20-ies taškų persvara – 88:68.

Didžiausias „Pelicans“ pranašumas pasiekė 32 taškų ribą ketvirtojo kėlinio pabaigoje (139:107).

„Grizzlies“ šiame mače vertėsi be suspenduotų Jareno Jacksono ir Marko Guduričiaus. Pasibaigus susitikimui, Ja Morantas apsikeitė marškinėliais su Williamsonu.

„Pelicans“: Zionas Williamsonas 24 (9/15 dvit.), Brandonas Ingramas 20 (5/8 dvit., 1/5 trit.), Lonzo Ballas 19 (5/7 trit., 8 rez. perd., 6 kld.), Jrue Holiday 18 (5/10 dvit.), J.J. Redickas 16 (3/5 trit.), Joshas Hartas 11 (11 atk. kam.), Nicolo Melli ir E‘Twaunas Moore‘as (5/9 dvit.) po 10.

„Grizzlies“: Jonas Valančiūnas 18 (7/10 dvit., 8 atk. kam., 4 blk.), Ja Morantas 16 (6/9 dvit.), Jae Crowderis 15 (4/7 dvit.), Kyle‘as Andersonas 14 (5/7 dvit.), Joshas Jacksonas 13 (5/9 dvit., 1/5 trit.), Dillonas Brooksas (3/14 metimų) ir Tyusas Jonesas (5/7 dvit.) po 10.