„Statyba“ įveikė „Mažeikius“ ir atstatė pusiausvyrą

2013-03-23 17:50

Vilniau „Statyba“ pratęsė ketvirtfinalio seriją iki trečiųjų rungtynių
Nuotr. Fotodiena/D.Radlinskas
Vilniaus „Statyba“ išbarstė 15 taškų persvarą, bet taiklūs Ovidijaus Varanausko baudų metimai pratęsė vilniečių sezoną dar bent vienerioms rungtynėms.

Sostinės krepšininkai šeštadienį namie 76:69 (23:17, 14:18, 18:5, 21:29) nugalėjo pajėgiausią Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) reguliariojo sezono komandą „Mažeikius“.

Pusfinalio poroje iki dviejų pergalių „Statyba“ atstatė pusiausvyrą 1-1. Lemiama dvikova ketvirtadienį vyks Mažeikiuose.

Galingai per trečiąjį kėlinį gynęsi šeimininkai susikrovė 15 taškų persvarą (55:40), tačiau jos neišsaugojo.

Rokas Giedraitis ketvirtą kėlinį pradėjo trimis tritaškiais, o „Mažeikiai“ pelnė 14 taškų be atsako ir sugrąžino intrigą – 55:54.

Po Arvydo Gydros taiklaus baudos metimo „Mažeikiai“ likus pusantros minutės pirmavo 69:67, tačiau per likusį laiką taškus rinko tik šeimininkai.

Varanauskas dvitaškiu likus minutei išvedė „Statybą“ į priekį, o po netaiklių svečių metimų per paskutinę minutę realizavo penkis baudų metimus ir įtvirtino Vilniaus klubo pergalę.

„Statyba“: Darius Tarvydas 19 (10 atk. kam.), Vitalijus Lukša 16, Ovidijus Varanauskas 14, Karolis Brusokas 12 (9 atk. kam.).

„Mažeikiai“: Rokas Giedraitis 24, Arvydas Gydra 12, Osvaldas Mačernis 10, Eigirdas Žukauskas 8.