Lemiamu metu įspūdingai spurtavęs „Bayern“ parklupdė „Crvena Zvezda“

2021-03-02 23:58
Nuotr.: Imago Images – Scanpix

Paskutinėmis minutėmis atsilikinėjęs, tačiau įspūdingą atkarpą surengęs Miuncheno „Bayern“ (17-10) Eurolygoje iškovojo sunkią pergalę.

Andrea Trinchieri auklėtiniai išvykoje 78:76 (15:10, 16:25, 19:22, 28:19) parklupdė Belgrado „Crvena Zvezda“ (7-19) krepšininkus, kuriems tai buvo septintoji nesėkmė paeiliui.

Iki rungtynių pabaigos likus 5 minutėms po Jordano Loydo dvitaškio šeimininkai turėjo 6 taškų pranašumą (68:62), tačiau svečiai pakilo į šturmą, surengė įspūdingą spurtą 16:3, o pergalę baudų metimais likus 23 sekundėms įtvirtino Vladimiras Lučičius (78:71).

27
23
70%
7/10
67%
4/6

Į pergalę „Bayern“ atvedė Wade'as Baldwinas, kuris per 24 minutes pelnė 27 taškus (7/10 dvit., 3/4 trit., 4/6 baud.), atkovojo bei prarado po 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas ir surinko 23 naudingumo balus.

Serbų gretose ryškiausiai žibėjo Loydas, kuris per 29 minutes pasižymėjo 26 taškais (7/11 dvit., 2/7 trit., 6/8 baud.), 6 atkovotais kamuoliais, 2 rezultatyviais perdavimais, 5 klaidomis ir 24 naudingumo balais.

Penktą kartą per šešerias rungtynes laimėjęs Vokietijos klubas rikiuojasi ketvirtoje turnyrinės lentelės vietoje.

Tuo metu buksuojanti „Crvena Zvezda“ su 7 pergalėmis per 27 mačus žengia priešpaskutinė, septyniolikta.

„Crvena Zvezda“: Jordanas Loydas 26 (7/11 dvit., 2/7 trit., 6/8 baud., 6 atk. kam., 5 kld.), Torrianas Waldenas 15 (2/4 trit., 4 kld.), Ognjenas Dobričius 13 (4/5 dvit., 6 atk. kam.), Marko Jagodičius Kuridza 7.

„Bayern“: Wade'as Baldwinas 27 (7/10 dvit., 3/4 trit.), Jalenas Reynoldsas 13 (6/6 dvit., 4 kld.), Vladimiras Lučičius 10 (2/6 trit., 3 per. kam.), Žanas Šiško 9 (3/3 trit.).