„Nevėžis“ sužaidė pirmąsias draugiškas rungtynes

2019-09-06 09:30
Nuotr.: D.Lukšta
Nuotr. D.Lukšta

Artėjančiam sezonui intensyviai besiruošiantys Kėdainių „Nevėžio” krepšininkai rungtynėse Klaipėdoje rezultatu 78:84 (20:22; 22:24; 15:23; 21:15) nusileido „BC Dnipro” komandai iš Ukrainos.

Pirmoji rungtynių pusė vyko taškas į tašką, tačiau trečiajame kėlinyje spurtavę svečiai iš Ukrainos susikrovė dviženklį pranašumą.

Ketvirtajame kėlinyje „Nevėžio” krepšininkai sumažino atsilikimą iki vienženklio, tačiau persverti rungtynių rezultato savo naudai nepavyko.

„Nevėžio” gretose rezultatyviausiai žaidė Matas Jucikas, kuris surinko 14 taškų (7/11 dvitaškiai, 5 atkovoti kamuoliai). Po 13 taškų pridėjo Panagiotis Kalaitzakis (3/3 tritaškiai) ir kapitonas Arminas Urbutis. Laurynas Beliauskas surinko 12 taškų (4/6 tritaškiai). Georgios Kalaitzakis pelnė 9 taškus (6 rezultatyvūs perdavimai).

Ukrainiečių komandoje rezultatyviausiai žaidė buvęs Utenos „Juventus“ žaidėjas Maksimas Kornijenka, pelnęs 20 taškų.

Sekančios kontrolinės rungtynės vyks ateinantį šeštadienį Šiaulių miesto arenoje, kur „Nevėžio” komanda susitiks su Južno „Chimik“. Rungtynių pradžia 16:00.