Nuotr.: AP – Scanpix
  • „Pacers“ savo aikštėje 98:104 turėjo pripažinti „Pistons“ pergalę
  • Sabonis pelnė 11 taškų ir atkovojo 7 kamuolius
  • Antrajame kėlinyje lietuvis pasižymėjo įspūdingu dėjimu

Šeimos palaikymo arenoje sulaukęs Domantas Sabonis negalėjo savo artimiesiems padovanoti pergalės, tačiau juos pavaišino įspūdingu dėjimu per varžovą.

Sabonis sužaidė sėkmingas rungtynes, tačiau jo ginama Indianos „Pacers“ (16-13) namuose 98:104 (19:27, 35:25, 20:34, 24:18) neatsilaikė prieš Detroito „Pistons“ (16-13).

Antrajame kėlinyje Sabonis po puikaus komandos draugo perdavimo pamatė laisvą koridorių link krepšio. Galingai įsibėgėjęs, lietuvis sugrūdo kamuolį į krepšį nepaisant paskutinę akimirką prieš jį atsidūrusio Erico Morelando.

23
29
13
63%
5/8

Sabonis per 17 žaidimo minučių surinko 11 taškų (4/5 dvit., 3/6 baudos), atkovojo 7 kamuolius, dukart suklydo ir kartą prasižengė.

Šias rungtynes stebėjo Domanto artimieji tėtis Arvydas ir brolis Žygimantas.

Sužaidus tris minutes ketvirtajame kėlinyje „Pistons“ turėjo didžiausią savo 16 taškų persvarą (95:79), tačiau Detroito komandai ramios rungtynių pabaigos tai negarantavo.

„Pacers“ spurtavo 19:5 ir likus 30 sekundžių galėjo persverti rezultatą, tačiau Myleso Turnerio tritaškis buvo per trumpas, o tuomet kamuolį sugriebė svečiai.

„Pistons“ komandą į priekį vedė 20-ąjį dvigubą dublį šį sezoną surinkęs Andre Drummondas. Jis pelnė 23 taškus (9/14 dvit., 5/8 baudos), sugriebė 13 kamuolių ir blokavo 3 metimus. Tuo metu „Pacers“ gretose Victoras Oladipo ir Turneris kartu pelnė 50 taškų.

„Pacers“: Victoras Oladipo 26 (5/12 trit., 8 atk. kam.), Mylesas Turneris 24 (7/10 dvit., 7/8 baudos, 8 atk. kam.), Thaddeusas Youngas 12 (8 atk. kam.), Domantas Sabonis 11 (4/5 dvit., 7 atk. kam.).

„Pistons“: Andre Drummondas 23 (9/14 dvit., 13 atk. kam., 3 bl.), Reggie Bullockas 15, Stanley Johnsonas 13 (6 atk. kam.), Langstonas Galloway 11.