Be trenerio likę „Warriors“ pastūmė „Grizzlies“ ant prarajos krašto

2022-05-10 08:05
Nuotr.: AP - Scanpix

NBA Vakarų konferencijos pusfinalio serijoje San Fransisko „Golden State Warriors“ prieš pat ketvirtąsias rungtynes dėl teigiamo COVID-19 testo prarado vyriausiąjį trenerį Steve'ą Kerrą, tačiau tai jiems nesutrukdė nuskinti dramatiškos pergalės.

San Fransisko klubas savo aikštėje 101:98 (20:24, 18:17, 24:28, 39:29) patiesė be Ja Moranto žaidusius Memfio „Grizzlies“, kurie serijoje iki keturių pergalių atsidūrė ant prarajos krašto (1-3).

Morantas susitraumavo kelį trečiame serijos mače.

Rezultatyvūs perdavimai 8

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Grizzlies“ dar turėjo dviženklę persvarą (76:64), tačiau Otto Porterio inicijuotas spurtas padėjo „Warriors“ prisivyti varžovus, o Stephenas Curry likus 3 minutėms išlygino rezultatą (90:90).

Tada puolime žodį tarė Jarenas Jacksonas ir Kyle'as Andersonas (93:90), bet kitoje aikštės pusėje Jordanas Poole'as ir Curry persvėrė rezultatą „Warriors“ naudai (94:93).

Netrukus Jacksono metimas tikslo nepasiekė, o Curry sumetė baudas (96:93). Dillonas Brooksas dar bandė gaivinti grizlius (95:96), bet Curry ranka nesudrebėjo (98:95), o Draymondas Greenas nugesino „Grizzlies“ lemiamą išpuolį.

Istorinę 500 tritaškių ribą atkrintamosiose pasiekęs Curry per 37 minutes pelnė 32 taškus (6/11 dvit., 4/14 trit., 8/9 baudų), atkovojo 5 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį ir triskart suklydo.

„Warriors“ lyderis šiose rungtynėse taškais ir rezultatyviais perdavimais prisidėjo prie 50 komandos pelnytų taškų.

Visgi San Fransisko ekipai fatališkai nekrito iš toli – jie mačo pradžioje nepataikė visų 15 tritaškių (0/15). Blogesnį rezultatą 2011 m. buvo užfiksavusi Oklahomos „Thunder“, kai prametė vienu tolimu metimu daugiau (0/16).

„Warriors“ rungtynes baigė su 9 tritaškiais iš 37 bandymų (24 proc. pataikymas), tačiau Memfio ekipai taip pat nekrito tolimi metimai – pastarieji pataikė 9 iš 35 (25 proc.).

Memfio ekipos gretose išsiskyrė Andersonas, kurio sąskaitoje per 22 minutes buvo 17 taškų (6/6 dvit., 1/2 trit., 2/7 baudų), 8 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai, 2 perimti kamuoliai, klaida ir 2 blokai.

Galimai lemiamos serijos rungtynės vyks iš trečiadienio į ketvirtadienį Memfyje, 4.30 val. Lietuvos laiku.

„Warriors“: Stephenas Curry 32 (6/11 dvit., 4/14 trit., 8/9 baud., 5 atk. kam., 8 rez. perd.), Andrew Wigginsas 17 (6/8 dvit., 1/5 trit., 10 atk. kam., 2 blok.), Klay Thompsonas (6/13 dvit., 0/7 trit., 7 atk. kam., 2 blok.) ir Jordanas Poole'as (4/9 dvit., 6/6 baud., 6 atk. kam., 4 rez. perd., 4 kld.) po 14, Otto Porteris 12 (4/6 trit.), Kevonas Looney 8 (9 atk. kam.).

„Grizzlies“: Jarenas Jacksonas 21 (7/14 dvit., 0/7 trit., 7/8 baud., 5 atk. kam., 5 blok.), Tyusas Jonesas 19 (5/11 dvit., 3/7 trit., 6 atk. kam., 5 rez. perd.), Kyle'as Andersonas 17 (6/6 dvit., 8 atk. kam., 2 blok.), Dillonas Brooksas 12 (3/10 dvit., 2/9 trit., 5 atk. kam., 8 rez. perd., 4 kld.), Stevenas Adamsas 10 (5/9 dvit., 15 atk. kam.), Desmondas Bane'as 8 (2/4 trit., 6 rez. perd., 3 per. kam.), Ziaire Williamsas 7.