Akistatoje prieš pirmąjį NBA šaukimą – Sabonio dvigubas dublis ir „Pacers“ nesėkmė

2021-11-18 06:35
Nuotr.: AFP - Scanpix

Domantas Sabonis galingai žaidė po krepšiu, tačiau lietuvio atstovaujama Indianos „Pacers“ ekipa NBA lygoje patyrė šeštąjį pralaimėjimą.

Ricko Carlisle'o auklėtiniai išvykoje 89:97 (21:24, 20:25, 32:24, 16:24) nusileido Detroito „Pistons“ (4-10) krepšininkams, kurie Rytų konferencijoje rikiuojasi priešpaskutiniai – keturiolikti.

Rezultatyvūs perdavimai 2

Sabonio sąskaitoje per 34 minutes buvo 15 taškų (4/6 dvit., 0/1 trit., 7/10 baud.), 11 atkovotų kamuolių, 5 klaidos, blokas ir 1 rezultatyvus perdavimas.

Likus 7 minutėms iki rungtynių pabaigos po Sabonio baudos metimo „Pacers“ turėjo 2 taškų pranašumą (82:80), tačiau tuomet „Pistons“ kilo į lemiamą šturmą. Šeimininkai surengė lemiamą spurtą 19:7, kurį baudomis užbaigė Isaiahas Stewartas ir Jerami Grantas, likus 40 sekundžių padėdamas tašką rungtynėse.

„Per pralaimėjome tris iš keturių kėlinių. „Pistons“ buvo ta komanda, kuri tikrai dominavo, – po mačo kalbėjo Carlisle'as. – Jie buvo agresyvūs nuo pat pradžių. Turėjome labai gerą trečiąjį kėlinį, agresyvumas buvo geresnis. Padarėme gerų dalykų ir susikrovėme 6 taškų pranašumą, tačiau tuomet leidome jiems prasiveržti, blogai puolėme bei rungtynės mums išslydo iš rankų. Reikia kovoti geriau, kiečiau, pastoviau. Reikia atiduoti „Pistons“ pagarbą už tai, kaip jie žaidė. Sunkus pralaimėjimas.“

Detroito ekipai Cory Josephas per 30 minučių pelnė 18 taškų (6/8 dvit., 1/3 trit., 3/4 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Jerami Grantas, per 34 minutes pridėjo 19 taškų (5/9 dvit., 0/5 trit.) ir 3 atkovotus kamuolius.

Pirmasis šių metų šaukimas Cade'as Cunninghamas per 33,5 minutes surinko 16 taškų (5/10 dvit., 1/8 trit.., 3/4 baud.), 8 atkovotus bei 2 perimtus kamuolius ir 6 rezultatyvius perdavimus.

„Pistons“: Jerami Grantas 19 (5/9 dvit., 0/5 trit., 9/12 baud.), Cory Josephas 18 (6/8 dvit., 5 atk. kam.), Cade'as Cunninghamas 16 (5/10 dvit., 1/8 trit., 8 atk. kam., 6 rez. perd.), Saddiqas Bey 15 (2/10 dvit., 3/4 trit., 6 atk. kam.), Frankas Jacksonas 11 (3/5 trit.), Isaiah Stewart 7 (11 atk. kam., 2 blok.).

„Pacers“: Malcolmas Brogdonas 20 (5/8 dvit., 3/9 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd., 5 kld.), Carisas LeVertas 18 (4/8 dvit., 3/10 trit.), Domantas Sabonis 15 (4/6 dvit., 7/10 baud., 11 atk. kam., 5 kld.), Torrey Craigas 10 (5/5 dvit., 5 atk. kam.), Justinas Holiday 7 (1/5 trit., 5 atk. kam.).