Kontrolinių rungtynių ciklą „Juventus“ pradėjo pergale (video)

2015-09-04 20:25

Utenos „Juventus“ klubas pergalingai pradėjo kontrolinių rungtynių ciklą. Antano Sireikos komanda Druskininkuose 86:70 (16:17, 24:13, 21:25, 25:15) įveikė jungtinę Kazachstano rinktinė ir „Astana“ klubo komandą.

Pirmuosius du kėlinius uteniškiai žaidė prieš Azijos čempionatui besirengiančią Kazachstano rinktinę, o po pertraukos „Juventus“ varžove buvo šios šalies čempionė „Astana“ ekipa, kurią treniruoja Ramūnas Butautas.

Visgi Sireikos komanda įveikė tiek pirmąjį varžovą (40:30), tiek ir antrąjį (46:40) ir iškovojo pergalę bendru rezultatu 86:70.

„Juventus“ krepšininkai, kurie žaidė be Edgaro Stanionio ir Sauliaus Kulviečio, šiame mače padarė vos 9 klaidas, atliko 23 rezultatyvius perdavimus ir gerokai pranoko varžovus naudingumu: 109:61.

Komandos peržiūroje dalyvaujantis Spenceris Butterfieldas per 33 minutes pelnė 15 (dvitaškiai 3/4, tritaškiai 2/4, baudos 3/3) taškų, atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, sykį suklydo ir surinko 19 naudingumo balų.

Nugalėtojams 26 taškus pridėjo Edgaras Želionis (dvitaškiai 8/13, tritaškiai 2/3, baudos 4/4, 6 atk. kam.), 14 – Martynas Linkevičius (tritaškiai 3/6, 8 atk. kam., 5 rez. perd.), po 9 – Egidijus Dimša (5 atk. kam.) ir Arminas Urbutis (dvitaškiai 2/7, baudos 5/6, 6 atk. kam.), 8 – Rolandas Alijevas (3 rez. perd.), 5 – Paulius Petrilevičius (2 blk.). Aidas Viskontas taškų nepelnė, tačiau atliko 4 rezultatyvius perdavimus.