Badalonoje išgyvenusi „Barca“ – per žingsnį nuo ACB finalo

2022-06-08 23:58
Nuotr.: Barca Basket

Dar vieną pergalę iškovojo bei žingsnį ACB finalo link dėjo lietuviškoji „Barcelona“.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai išvykoje 83:77 (23:14, 23:22, 15:20, 22:21) palaužė Badalonos „Joventut“ krepšininkus ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 2-1.

Rokas Jokubaitis buvo registruotas mačui, tačiau ant parketo nepasirodė.

Rezultatyvūs perdavimai 2

Likus 6 minutėms iki mačo pabaigos „Barca“ turėjo dviženklį pranašumą (70:60), tačiau šeimininkai spurtavo 14:7, o likus minutei Ante Tomičius dvitaškiu priartino „Joventut“ iki 3 taškų (74:77).

Tačiau tai buvo viskas, ką pavyko nuveikti šeimininkams: likus 40 sekundžių svarbų tritaškį įsmeigė Nickas Calathes (80:75), o pergalę baudomis įtvirtino Nikola Mirotičius (82:75).

Barselonos ekipos gretose išsiskyrė Mirotičius, kurio sąskaitoje per 29 minutes buvo 18 taškų (2/4 dvit., 3/4 trit., 5/6 baud.), 7 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 27 naudingumo balai.

Badalonos komandai Tomičius per 28 minutes pelnė 21 tašką (9/14 dvit., 3/5 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 27 naudingumo balus.

„Joventut“: Ante Tomičius 21 (9/14 dvit., 7 atk. kam., 27 naud.), Derekas Willisas 17 (5/6 dvit., 2/4 trit.), Guillemas Vivesas 13 (3/6 trit.), Pau Ribasas 10 (5 rez. perd.), Ferranas Bassasas 8 (2/3 trit.).

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 18 (3/4 trit., 5/6 baud., 7 atk. kam., 27 naud.), Cory Higginsas 13 (6/10 dvit.), Nicolasas Laprovittola 10 (2/3 trit.), Brandonas Daviesas ir Nigelas Hayesas-Davisas po 9, Kyle'as Kuričius 8 (2/3 trit.).