Arti didžiausio pralaimėjimo klubo istorijoje buvęs „Rytas“ sutriuškintas Monake

2020-01-29 19:30

Triuškinamai pirmąją mačo dalį Europos taurės rungtynėse Monake pralaimėjęs Vilniaus „Rytas“ (2-2) buvo arti didžiausio pralaimėjimo tarptautiniame fronte.

Dainiaus Adomaičio auklėtiniai išvykoje 61:86 (12:32, 3:21, 20:22, 26:11) nepasipriešino „Monaco“ (2-2) klubui.

Iki šiol didžiausias vilniečių pralaimėjimas tarptautiniame turnyre buvo užfiksuotas 2014-aisiais, kai Saragosoje  pralaimėta 34 taškų skirtumu (60:94) vietos CAI ekipai.

16
22
67%
4/6
5

Didžiausias „Ryto“ pralaimėjimas klubo istorijoje buvo užfiksuotas praėjusio sezono LKL finalo serijoje, kai Kauno „Žalgiris“ vilniečius sutriuškino 38 taškų persvara (92:54).

27-ąją dvikovos minutę skirtumas tarp komandų peržengė 40 taškų ribą (67:26), o atsilikimą vilniečiams pavyko sumažinti tik paskutinėmis minutėmis, kai Dovis Bičkauskis įmetė tris tritaškius paeiliui.

Po šios Prancūzijos klubo pergalės visos G grupės komandos savo sąskaitoje turi po dvi pergales.

Šeimininkai mačo likimą išsprendė jau per pirmąjį mačo ketvirtį, per kurį įmetė 5 tritaškius iš 7, 8 dvitaškius iš 11 bei susikrovė 20 taškų persvarą – 32:12.

Antrajame kėlinyje Sašos Obradovičiaus auklėtiniai nė neketino mažinti apsukų ir penkiais taškais paeiliui ketvirtį užbaigęs Norrisas Cole‘as šeimininkams sukrovė 38 taškų pranašumą – 53:15.

Įpusėjus rungtynėms „Ryto“ naudingumo balų skaičius buvo neigiamas - -3. Tuo metu „Monaco“ krepšininkai buvo surinkę 67 naudingumo balus.

Vilniečių gretose rezultatyviausiai žaidęs Eimantas Bendžius per 24 minutes pelnė 13 taškų (2/5 dvit., 0/4 trit., 9/9 baud.) ir surinko 9 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose naudingiausiai žaidęs Dee Bostas per 25 minutes įmetė 16 taškų (2/4 dvit., 4/6 trit.), atkovojo 5 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 22 naudingumo balus.

„Monaco“: Norrisas Cole'as 17 (6 rez. perd.), Dee Bostas 16 (22 naud. bal.), Anthony Clemmonsas 13, Wilfriedas Yeguete 12, Yakuba Ouattara 10.

„Rytas“: Eimantas Bendžius 13 (9/9 baud.), Deividas Sirvydis 11, Dovis Bičkauskis 9 (3/3 trit.).