Šulskio debiutas paženklintas sunkia pergale prieš „Šiaulius“

• „Neptūnas“ 84:79 namuose įveikė „Šiaulius“

• Karjeros rungtynes sužaidė Renaldas Seibutis, pelnęs 20 taškų, atkovojęs 8 kamuolius ir surinkęs 38 naudingumo balus

• Nugalėtojų gretose debiutavo Vytautas Šulskis, kuris susitikime pasižymėjo 7 taškais

• Būtent Šulskio baudų metimai ketvirtajame kėlinyje įtvirtino „Neptūno“ pergalę

Dar vieną pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) įsirašė Klaipėdos „Neptūnas“ namuose 84:79 (21:21, 20:19, 22:22, 21:17) palaužęs „Šiaulių“ (6-12) ekipos pasipriešinimą ir pasiekė jau aštuntąją pergalę iš eilės.

Ketvirtojo kėlinio viduryje po Donato Sabeckio taškų su pražanga „Šiauliai“ turėjo apčiuopiamą 7 taškų persvarą (77:70), tačiau šeimininkai deficitą likvidavo per kiek mažiau nei dvi minutes. Jerry Johnsonas smeigė iš toli, po du taškus pridėjo Simas Galdikas bei Renaldas Seibutis ir rezultatas tapo lygus (77:77).

Kiek vėliau sekė Edgaro Želionio mini šou. Vidurio puolėjas pelnė 5 taškus paeiliui ir iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus kiek mažiau nei minutei, padidino „Neptūno“ persvarą iki 3 taškų (82:79).

20
38
86%
6/7
80%
4/5

Kitoje „Šiaulių“ atakoje Sabeckis gavo bloką, o šeimininkų pergalę taikliais baudų metimais įtvirtino uostamiesčio komandoje debiutavęs Vytautas Šulskis.

Šulskis šiame susitikime per 19 minučių pelnė 7 taškus (1/4 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 2/2 baudų metimai), atkovojo 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, triskart suklydo, 4 kartus prasižengė ir surinko -2 naudingumo balus.

Kur kas įspūdingesnį pasirodymą surengė Renaldas Seibutis. Gynėjas per 31 minutę įmetė 20 taškų (4/5 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 6/7 baudų metimai), atkovojo 8 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, išprovokavo 7 pražangas ir surinko 38 naudingumo balus.

„Neptūnas“: Renaldas Seibutis 20 (6/8 metimai, 8 atk. kam., 38 naud. bal.), Edgaras Želionis 14, Matas Jucikas 11.

„Šiauliai“: Laurynas Birutis 15 (5/7 dvit., 7 atk. kam.), Damonas Lynnas 12, Akeemas Wrightas ir Donatas Sabeckis po 10.