Apie portalą

Interneto tinklalapis BasketNews.lt buvo įkurtas 2005 metų kovo 10 dieną, valdomas Interservis, OU.

El. paštas: info@basketnews.lt

Redaktorius

Jonas Miklovas, jonas@basketnews.lt, +370 676 33704

Korespondentai

Laura Ivaškaitė, laura@basketnews.lt
Edvinas Jablonskis, edvinas@basketnews.lt
Domas Kamandulis, domas@basketnews.lt
Jonas Lekšas, jonasl@basketnews.lt
Lukas Malinauskas, lukas@basketnews.lt
Tomas Vanagas, tomas@basketnews.lt

Vaizdo reportažai: Vytautas Mikaitis, vytautas@basketnews.lt

Fotografas: Dainius Lukšta

Podkastai:

Karolis Tiškevičius
Vytautas Mikaitis

Mūsų logotipas: basketnews_logo.eps