BasketNews.lt Privatumo politika

Tinklalapį BasketNews.lt administruoja UAB SPORT IN COLORS. Šis puslapis skirtas informuoti lankytojus apie kiekvieno lankytojo asmeninių duomenų rinkimą, naudojimą ir saugojimą.

Jeigu renkatės naudotis mūsų Paslauga, jūs sutinkate su duomenų rinkimu ir naudojimu, kuris apibrėžtas šiame aprašyme. Asmeninė informacija, kurią renkame, naudojama teikti ir gerinti mūsų teikiamą Paslaugą. Mes nenaudosime ir nesidalinsime šia informacija su niekuo, kas nėra apibrėžtas šiame Privatumo politikos apraše.

Informacijos rinkimas ir naudojimas 

Kai lankotės tinklalapyje BasketNews.lt, BasketNews renka jūsų asmeninius duomenis.

Naudojant BasketNews platformą arba registruojantis sistemoje, mes galime paprašyti šios informacijos: jūsų vardo, elektroninio pašto adreso, lyties, šalies, amžiaus, palaikomos komandos. Kai jūs prisiregistruojate, kad galėtumėte mėgautis mūsų teigiamomis paslaugomis, mums nesate anoniminis vartotojas.

Mūsų registracija suteikia galimybę prisijungti su trečiosios šalies įrankiais, tokiais kaip Facebook. Jeigu pasirenkate galimybę prisijungti su trečiosios šalies įrankiais, jums bus pateikta lentelė, prašanti suteikti leidimą BasketNews pasiekti jūsų asmeninius djuomenis ir kitą informaciją, kurią pasirinkote padaryti viešą. Pažymime, kad visa informacija, kurią pažymėjote kaip neviešą, nebus pasiekiama BasketNews.

BasketNews taip pat automatiškai gauna informaciją iš jūsų kompiuterio ir interneto naršyklės, įskaitant IP adresą, BasketNews slapukų informaciją, programinės ir kompiuterinės įrangos specifikacijas, jūsų fizinę lokaciją.

Mes galime pasidalinti jūsų asmeniniais duomenimis su viešojo intereso organizacijomis, teisėjais, teismais ir apskritai atsakingais valdžios organais, kuomet esame teisiškai įpareigoti pateikti šią informaciją jiems ir kai kuriems trečiųjų šalių paslaugų teikėjams (kurie gali būti įsikūrę ne Europos ekonominėje zonoje). Pažymime, kad imsimės visų protingų veiksmų, kad su jūsų duomenimis būtų elgiamasi kaip įmanoma saugiau, atitinkant Europos ekonominės zonos ir GDPR reikalavimus. BasketNews atidžiai atsirenka paslaugų teikėjus, kad atitiktume reikalavimus saugant duomenis, ir sudaro sutartis dėl susijusios informacijos apdorojimo, kuriomis be visa ko įsipareigojama: taikyti tinkamus techninius ir orgzanicinius resursus, naudoti asmeninius duomenis tik aprašytiems BasketNews veiksmams, ištrinti arba grąžinti duomenis BasketNews, kai sutartis baigia galioti. 

Jūsų asmeninė informacija bus naudojama BasketNews šiais tikslais: 

-       Siunčiant naujienlaiškius;

-       Atliekant apklausas;

-       Valdant vartotojų registracijas ir jų atšaukimą;

-       Slapukams: apdorojant informaciją susijusią su mūsų ir trečiųjų šalių slapukais, kad galėtume išanalizuoti jūsų naršymo įpročius ir taip pagerintume teikiamas paslaugas. 

Naršymo duomenys

Kas kartą kai naudojatės mūsų Paslaugomis, nutikus klaidai mes renkame informaciją ir duomenis. Šie naršymo duomenys gali apimti IP adresą, jūsų įrenginio pavadinimą, operacinės sistemos versiją, aplikacijos konfigūraciją, laiką ir datą, kada naudojotės Paslauga, ir kitą statistiką.

Slapukai

Slapukai yra rinkmenos su mažu informacijos kiekius, kuris įprastai yra naudojamas kaip anoniminis unikalus identifikatorius. Jie yra siunčiami jūsų naršyklę iš tinklapių, kurios aplankote, ir saugomi jūsų įrenginio vidinėje atmintyje.

Ši paslauga slapukų pati nenaudoja. Tačiau šioje paslaugoje gali būti naudojami trečiųjų šalių kodai ir bibliotekos, kurios naudoja slapukus rinkti informaciją ir pagerinti teikiamą paslaugą. Jūs turite teisę sutikti arba atsisakyti šių slapukų ir žinoti, kada slapukai yra siunčiami į jūsų įrenginį. Jeigu pasirenkate atsisakyti mūsų slapukų, kai kurios mūsų paslaugos dalys gali būtų nepasiekiamos.

Paslaugų teikėjai 

Mes galime pasitelkti trečiųjų šalių įmones arba individus dėl šių priežasčių:

–      Pagerinti mūsų teikiamas paslaugas;

–      Teikti paslaugas mūsų vardu;

–      Teikti susijusias paslaugas;

–      Padėti mums analizuoti, kaip naudojamasi Paslauga.

Šios paslaugos vartotojus norime informuoti, kad šios trečiosios šalys turės prieigą prie jūsų asmeninių duomenų. To priežastis yra atlikti užduotis, kurias mes jiems patikime. Šios trečiosios šalys yra įpareigotos nesinaudoti arba neatskleisti šių duomenų jokiais kitais tikslais.

Saugumas

Mes vertiname jūsų pasitikėjimą suteikti mums savo Asmeninę informaciją, todėl dedame visas pastangas naudoti komerciškai pateisinamas priemones tai apsaugoti. Tačiau norime priminti, kad joks informacijos perdavimas internetu arba elektroninis informacijos laikymo metodas nėra 100% saugus ir patikimas, todėl negalime garantuoti absoliutaus saugumo. 

Nuorodos į kitus tinklalapius

Ši paslauga gali turėti nuorodas į kitus tinklalapius. Jeigu paspaudžiate ant trečiosios šalies nuorodos, jūs būsite nukreipti į tą tinklapį. Pažymime, kad šie tinklapiai nėra mūsų valdomi, todėl mes patariame peržvelgti tų tinklapių Privatumo politiką. Mes neturime kontrolės ir nenešame jokios atsakomybės dėl turinio, privatumo politikos ir kitų praktikų, kurias naudoja bet koks kitas trečiųjų šalių tinklalapis ar paslauga.

Jūsų teisės

Jeigu esate iš EEB, pagal GDPT jūs turite šias teises: teisę pasiekti, pataisyti arba ištrinti informaciją, paprašyti apriboti duomenų naudojimą arba paprašyti duomenis perkelti. Jeigu norite tai padaryti, prašau atsiųskite elektroninį laišką adresu info@basketnews.lt aiškiai apibrėžiant, ką norite padaryti ir pridedami dokumentą, įrodantį jūsų tapatybę. Jeigu jūs esate įsikūręs ne EEB, jūs turite teisę pateikti skundą dėl to, kaip mes apdorojame duomenis, savo šalies atitinkamoms institucijoms. Visgi mes norėtume su jumis tokius iškylančius klausimus išspręsti pirmiau asmeniškai, todėl prašome su mumis susiekti nurodytu elektroniniu paštu.

Vaikų privatumas 

Šios paslaugos nėra teikiamos jaunesniems nei 13 metų vaikams. Mes žinodami nerenkame informacijos apie vaikus, jaunesnius nei 13 metų. Jeigu atrastume, kad vaikas, jaunesnis nei 13 metų, mums pateikė savo informaciją, tokius duomenis iš karto ištrintume iš savo serverių. Jeigu esame vaiko tėvas arba globėjas ir žinote, kad vaikas mums pateikė savo duomenis, prašome susisiekti, kad galėtume imtis reikalingų veiksmų. 

Privatumo politikos pakeitimai

Kartas nuo karto mes galime atnaujinti savo privatumo politiką. Todėl jums patariame peržvelgti Privatumo politiką periodiškai. Apie pokyčius privatumo politikoje informuosime patalpindami juos šiame puslapyje. Šie pakeitimai įsigalioja iš karto, kai apie juos yra pranešama. 

Susisiekite 

Jeigu turite klausimų arba pasiūlymų mūsų Privatumo politikai, prašome susisiekti su mumis info@basketnews.lt.