Komandos

A B C Č D E F G H I J K L M N O P R S Š T U V W Ž


A
AB Panevėžio keliai
AB ROQUETTE AMILINA
Adorma- roletai Jums
Aistruolis
Akademija-Naftrus
Akademikas
Akmenės Akmenė
Akmenės r. Patriots-Cements
Akmenės rajono Patriots 35+
Albanijos moterų rinktinė
Alytaus Dzūkija (3x3)
Alytaus RKL-GUT.LT
Alytaus Sintek-Dzūkija
Alytaus SRC-Dzūkija
Andoros MoraBanc
Angolos rinktinė
Anykščių KKSC-Elmis
Ankaros Turk Telekom
Antverpeno Telenet Giants
Artilux
Atėnų AEK
Atėnų Panathinaikos
Atėnų Peristeri
Atlanta Hawks
Austrijos rinktinė
Ažytėnai
B
Badalonos Joventut
Badalonos Joventut
Baisogalos Auridana
Baisogalos Auridanos veteranai 35+
Baltarusijos moterų rinktinė
Bambergo Brose
Bandirmos Teksut
Bangenė/Aivera
Baro KK Mornar
Barselonos FC Barcelona
BC Jūsų Panevėžys
BC Žilvinas
Belgijos moterų rinktinė
Belgijos rinktinė
Belgrado Crvena Zvezda
Belgrado Partizan
Berlyno ALBA
Bilbao RETAbet Basket
Biržų Biržai-KKSC
Bolonijos Virtus
Bonos Telekom Baskets
Bosnijos ir Hercegovinos moterų rinktinė
Bosnijos ir Hercegovinos rinktinė
Boston Celtics
Brazilijos rinktinė
Brešos Germani
Brindizio Happy Casa
Brooklyn Nets
Bugenių Ekovalis
Bulgarijos moterų rinktinė
Bulgarijos rinktinė
Burgoso CB Miraflores
Bursos Tofas
C
Charlotte Hornets
Chicago Bulls
Cleveland Cavaliers
ČE
Čekijos moterų rinktinė
Čekijos rinktinė
D
Dallas Mavericks
Danijos moterų rinktinė
Danijos rinktinė
Daugų Daugai
Daviska
Dembavos Rezus 35+
Denver Nuggets
Detroit Pistons
Didždvario gimn (Jauniai)
Didžiosios Britanijos moterų rinktinė
Didžiosios Britanijos rinktinė
Dižono JDA
Dolomitas
Dominikos Respublikos rinktinė
Domo
E
Eksperimentas
Estijos moterų rinktinė
Estijos rinktinė
Eternit
F
Fuenlabrados Montakit
G
Gargždų Gargždai
Gargždų Gargždai-Led Head
Gaziantepo Gaziantep
Gdynės Arka
Gerista
Golden State Warriors
Graikijos moterų rinktinė
Graikijos rinktinė
Gruzijos rinktinė
H
Heradas
Holono Hapoel
Houston Rockets
I
Ignalinos Vilkakalnis
Indiana Pacers
Islandijos moterų rinktinė
Ispanijos rinktinė
Italijos moterų rinktinė
Italijos rinktinė
Izraelio moterų rinktinė
Izraelio rinktinė
J
J.Janonio gimn (Jauniai)
J.Janonio gimn (Jaunučiai)
Jeruzalės Hapoel
Jonavos BC Jonava
Jonavos Jonava-2
Joniškio Delikatesas
Juodeikių Nafmera 35+
Juodkalnijos moterų rinktinė
Juodkalnijos rinktinė
Jurbarko Jurbarkas
Juškonių KK Pauliukai
K
Kaišiadorių Savingė
Kanados rinktinė
Kapčiamiesčio Kapčiamiestis
Kauno Aistės-LSMU
Kauno Atletas-LSU
Kauno KM Žalgiris
Kauno KTU
Kauno LSU
Kauno LSU-Aistės-2
Kauno r. Omega
Kauno r. Tauras (3x3)
Kauno Žalgiris
Kauno Žalgiris-2
Kauno Žalgiris-2
Kauno Žalgiris-3
Kavarsko Kavarskas
Kazanės UNIKS
Kėdainiai BC
Kėdainių Akmenukas
Kėdainių Nevėžis
Kėdainių Nevėžis (3x3)
Kėdainių SC-Ateitis-Balticum
Kelmės Kelmė
Kelmės sporto centras
Kepalių Amicitia 35+
Kinijos rinktinė
KK Draugai
KK Draugai
KK Patriotės
KKK Mindaugietis
Klaipėdos LCC
Klaipėdos Neptūnas
Klaipėdos Neptūnas
Klaipėdos Neptūnas (3x3)
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis
Klaipėdos VKKM-Neptūnas
Krasnodaro Lokomotiv
Kretingos Kretinga
Krinčino Aukštaitijos mediena
Kroatijos moterų rinktinė
Kroatijos rinktinė
Kruonio Žaibas
Kužiai
Kvieta
L
Labūnavos Labūnava
Las Palmo Herbalife Gran Canaria
Latvijos moterų rinktinė
Latvijos rinktinė
Lauda Motors - Euforija
Lenkijos moterų rinktinė
Lenkijos rinktinė
Liepojos Liepaja/LSSS
Lietmeta
Lietuvos kurčiųjų sporto klubas
Lietuvos moterų rinktinė
Lietuvos rinktinė
Lifosa
Limožo CSP
Liublianos Cedevita Olimpija
LKL legendos (3x3)
Londono Barking Abbey
Los Angeles Clippers
Los Angeles Lakers
LTP TEXDAN-Alksnėnai
M
Madrido Movistar Estudiantes
Madrido Real
Makedonijos moterų rinktinė
Makedonijos rinktinė
Malagos Unicaja
Manresos BAXI
Marijampolės Sūduva-Mantinga
Marijampolės ŽSM-Kalstata
Maskvos CSKA
Maskvos srities Chimki
Mažeikių Ereliai
MBP Fortūna
Meksikos rinktinė
Memphis Grizzlies
Miami Heat
Milano Armani Exchange
Milwaukee Bucks
Minnesota Timberwolves
Minsko Tsmoki-2
Miuncheno Bayern
Molėtų Ežerūnas
Monako Basket
Mosėdžio Gimnazija-KKSC
Mursijos UCAM
N
Nantero 92
Nantero 92
Narvydžių Kuršasta
Naujosios Zelandijos rinktinė
Neformatas-Verslavita
New York Knicks
New Orleans Pelicans
Nyderlandų rinktinė
Nymburko ERA
O
Obelių Entuziastai
OGB - karys
Oklahoma Thunder
Olandijos moterų rinktinė
Oldenburgo EWE Baskets
Orlando Magic
Ostendės Filou
P
Pagojukų Helanas
Paįstrio Kvieta
Pajūrio Jūra
Pajūrio Jūra-2
Paketurių BC Devold
Pakruojo Pakruojis-SC-Lygumų ŽŪB
Palangos Kuršiai
Pamėtom Akmenys 30+
Pandėlio Pandėlys
Panemunėlio Fazė
Panevėžio balsas
Panevėžio Bangenė-Aivera
Panevėžio Lietkabelis
Panevėžio Lietkabelis (3x3)
Panevėžio Naftėnas-R.Sargūno SG-KKSC
Parovėjos Agaras
Pasvalio Pieno žvaigždės
Pasvalio Pieno žvaigždės (3x3)
Pašušvys
Patrų Promitheas
Pelėdnagiai
Philadelphia 76ers
Phoenix Suns
Pietų Korėjos rinktinė
Pirėjo Olympiakos
PKKSC (2001)
Plius Minus
Plungės Olimpas
Po Ortezo Elan Bearnais
Podgoricos Buducnost
Portland Trail Blazers
Portugalijos moterų rinktinė
Prancūzijos rinktinė
Prienų CBet
Prienų CBet (3x3)
Prienų CBet-KKSC
Puerto Riko rinktinė
R
R. Sargūno SG-1 (2002/2003)
R. Sargūno SG-1 (2002/2003)
R. Sargūno SG-1 (2002/2003)
R. Sargūno SG-2 (2001/2004)
Radviliškio KK Radviliškis-ŠSPC
Raseinių Raseiniai
Rėkliai- Alaus mėgėjai
Rietavo Plungės lagūna
Rygos Stradina Universitate
Rygos TTT
Rygos VEF
Rišon Leziono Maccabi
Romeogym
Romuvos gimn (Jauniai)
Romuvos gimn (Jaunučiai)
Rumunijos moterų rinktinė
Rumunijos rinktinė
Rusijos moterų rinktinė
Rusijos rinktinė
S
S.Šalkauskio gimn (Jauniai)
S.Šalkauskio gimn (Jaunučiai)
Sacramento Kings
Salonikų PAOK
San Antonio Spurs
Sanistal
Sankt Peterburgo Zenit
Santjago de Kompostelos Monbus Obradoiro
Saragosos Casademont
Saragosos Casademont
Sasario Banco di Sardegna
Saulė-ASKA I
Saulė-ASKA II
Saulės miesto kariai
SC-2003
SC-Savi
Senegalo rinktinė
Serbijos moterų rinktinė
Serbijos rinktinė
Sevilijos Coosur Real Betis
Shotas-Karčema
Simno Randers-Triteksta
Slovakijos moterų rinktinė
Slovėnijos moterų rinktinė
Slovėnijos rinktinė
Smilgių Veteranai 35+
Solo
Sombatėjaus Falco
SPECAGRA
SPECAGRA-2
Sporto baras Šaulys
Stambulo Anadolu Efes
Stambulo Besiktas
Stambulo Darussafaka
Stambulo Fenerbahce
Stambulo Fenerbahce
Stambulo Galatasaray
Strasbūro IG
Suomijos moterų rinktinė
Suomijos rinktinė
ŠA
Šakių Vytis
Šakių Vytis-Gulbelė (3x3)
ŠI
Šiaulių KA Saulė-SG-ASKA
Šiaulių Šiauliai
Šiaulių Šiauliai
Šiaulių Šiauliai (3x3)
Šilalės Lūšis
Šilutės Šilutė
Širvintų Briedis
ŠU
ŠU gimn (Jauniai)
ŠV
Švedijos moterų rinktinė
Švedijos rinktinė
Šveicarijos moterų rinktinė
Šveicarijos rinktinė
T
Talino Ulikool
Tartu Ulikool/Kalev
Taškas
Tauragės krepšinio klubas
Tauragės Tauragė
Tel Avivo Maccabi
Telšių Telšiai
Tenerifės Iberostar
Timoverslas
Toronto Raptors
Torunės Polski Cukier
Trakiškio Akmenys 35+
Trakiškio Romeogym
Trento Dolomiti Energia
Tuniso rinktinė
Turkijos jaunučių rinktinė
Turkijos moterų rinktinė
Turkijos rinktinė
U
UAB Emeko-ETC
Ukmergės Olimpas
Ukrainos moterų rinktinė
Ukrainos rinktinė
Ulmo Ratiopharm
Urugvajaus rinktinė
Utah Jazz
Utenos Juventus
Utenos Juventus (3x3)
Užpalių Užpaliai
Užpalių Užpaliai 35+
V
Vabalninko MB Ingauda
Valensijos Basket
Vechtos RASTA
Vėjas
Velžio Adorma-roletai Jums
Velžio Velžys 35+
Venecijos Umana Reyer
Venecijos Umana Reyer
Venesuelos rinktinė
Vengrijos moterų rinktinė
Vengrijos rinktinė
Venta Lt
Viečiūnų Techpro
Viesulas REZUS- Bingo taksi
Vilerbano ASVEL
Vilkaviškio Perlas
Vilniaus BC Tiketa
Vilniaus DPV
Vilniaus Kibirkštis-MRU
Vilniaus Kibirkštis-VKM
Vilniaus Perlas
Vilniaus Rytas
Vilniaus Rytas-2
Vilniaus Rytas-Perlas (3x3)
Vilniaus Stekas-Rivilė
Vilniaus Svaja
Vilniaus universitetas
Vilniaus VK-Kamanė
Vytauto Didžiojo universitetas
Vitorijos Baskonia
Vloclaveko Anwil
Vokietijos moterų rinktinė
Vokietijos rinktinė
W
Washington Wizards
ŽE
Žemutinio Naugardo Nizhny Novgorod
ŽI
Žiežmarių KK Žiežmariai 35+