Komandos

A B C Č D E F G H I J K L M N O P R S Š T U V W Z Ž
Profesionalios Mėgėjų Visos


A
Akmenės SCKK Akmenės Cementas
Albanijos rinktinė
Alytaus Dzūkija
Alytaus Putinų gimnazija
Alytaus RKL-GUT.LT
Alytaus SRC – Dzūkija
Andoros MoraBanc
Angolos jaunimo rinktinė
Antverpeno Giants
Argentinos jaunimo rinktinė
Astanos Astana
Atėnų AEK
Atėnų Panathinaikos
Atyrau Barsy
Atlanta Hawks
Atrankos laimėtoja
Austrijos rinktinė
Avelino Sidigas
B
Badalonos Divina Seguros Joventut
Baltarusijos jaunučių merginų rinktinė
Baltarusijos rinktinė
Bambergo Brose
Bandirmos Banvit
Baro KK Mornar
Barselonos FC Barcelona
Belgijos jaunimo merginų rinktinė
Belgijos jaunių merginų rinktinė
Belgijos rinktinė
Belgrado Crvena Zvezda
Belgrado Mega Leks
Belgrado Partizan
Berlyno ALBA
Bilbao Dominion Basket
Biržų Biržai
Bonos Telekom Baskets
Bosnijos ir Hercegovinos jaunimo merginų rinktinė
Bosnijos ir Hercegovinos jaunių merginų rinktinė
Bosnijos ir Hercegovinos jaunių rinktinė
Bosnijos ir Hercegovinos rinktinė
Boston Celtics
Briuselio Basic-Fit
Brooklyn Nets
Bukarešto Steaua CSM Eximbank
Bulgarijos rinktinė
C
Charlotte Hornets
Chicago Bulls
Cleveland Cavaliers
ČE
Čekijos jaunimo rinktinė
Čekijos jaunių merginų rinktinė
Čekijos jaunučių merginų rinktinė
Čekijos rinktinė
D
Dallas Mavericks
Danijos rinktinė
Denver Nuggets
Detroit Pistons
Didžiosios Britanijos rinktinė
Domžalės Helios Suns
Dsmile-R&E-Žvejo sodyba
E
Egipto jaunimo rinktinė
Estijos jaunučių rinktinė
Estijos rinktinė
F
Frankfurto Fraport Skyliners
Fuenlabrados Montakit
G
Gargždų SC
Gaziantepo Basketbol
Golden State Warriors
Graikijos jaunimo rinktinė
Graikijos jaunių merginų rinktinė
Graikijos jaunių rinktinė
Graikijos rinktinė
Gravlino-Diunkerko BCM
Groningeno Donar
Gruzijos rinktinė
H
Herclijos Bnei
Houston Rockets
I
Ignalinos Ignalina
Indiana Pacers
Irano jaunimo rinktinė
Islandijos jaunimo rinktinė
Islandijos rinktinė
Ispanijos jaunimo merginų rinktinė
Ispanijos jaunimo rinktinė
Ispanijos jaunių merginų rinktinė
Ispanijos jaunių rinktinė
Ispanijos jaunučių merginų rinktinė
Ispanijos jaunučių rinktinė
Ispanijos rinktinė
Italijos jaunimo merginų rinktinė
Italijos jaunimo rinktinė
Italijos jaunių merginų rinktinė
Italijos jaunių rinktinė
Italijos jaunučių merginų rinktinė
Italijos jaunučių rinktinė
Italijos rinktinė
Izmiro Pinar Karsiyaka
Izraelio jaunimo rinktinė
Izraelio jaunučių rinktinė
Izraelio rinktinė
J
Japonijos jaunimo rinktinė
JAV jaunimo rinktinė
Jekabpilio Jekabpils
Jeruzalės Hapoel
Jonavos Jonava
Jonavos sporto klubas
Jonavos Sporto klubas-2
Joniškio Delikatesas
Juensuno Kataja
Juodkalnijos jaunimo rinktinė
Juodkalnijos jaunių rinktinė
Juodkalnijos jaunučių rinktinė
Juodkalnijos rinktinė
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija
Jurbarko Jurbarkas
Jūrmalos Jurmala/Feniks
Južno Chimik
K
Kaišiadorių Kaišiadorys-Savingė
Kanados jaunimo rinktinė
Kantu FoxTown
Kauno Aistės-LSU
Kauno Atletas-LSU
Kauno KM Aisčiai
Kauno krepšinio akademija Snaiperis
Kauno KTU
Kauno LSU-Kaunas
Kauno Perkūnas-Vytrita
Kauno r. ASU-Tornado KM
Kauno r. Omega
Kauno rajono Hoptrans-Sirenos
Kauno SKK Versan-KTU
Kauno Žalgiris
Kauno Žalgiris-2
Kazanės UNIKS
Kėdainių Nevėžis
Kėdainių SC-Nevėžis
Kelmės Kelmė
Kipro rinktinė
KK Patriotės
Klaipėdos Fortūna
Klaipėdos LCC
Klaipėdos Nafta-Uni-Akvaservis
Klaipėdos Neptūnas
Klaipėdos Neptūnas-2
Klaipėdos Sporto Projektai-Adrijus
Klužo Napokos U-Banca Transilvania
Kormendo Egis
Kosovo rinktinė
Krasnodaro Lokomotiv
Krasnojarsko Enisey
Kretingos Kretinga
Kroatijos jaunių merginų rinktinė
Kroatijos jaunučių merginų rinktinė
Kroatijos jaunučių rinktinė
Kroatijos rinktinė
Kupiškio KK Kupiškis
Kuršėnų Grafų baldai-KA Saulė
L
Larnakos AEK
Las Palmo Gran Canaria Herbalife
Latvijos jaunimo merginų rinktinė
Latvijos jaunimo rinktinė
Latvijos jaunių merginų rinktinė
Latvijos jaunių rinktinė
Latvijos jaunučių merginų rinktinė
Latvijos jaunučių rinktinė
Latvijos rinktinė
Le Mano Sarthe Basket
Lenkijos jaunimo merginų rinktinė
Lenkijos jaunučių merginų rinktinė
Lenkijos rinktinė
Liepojos Liepaja/Triobet
Lietuvos jaunimo merginų rinktinė
Lietuvos jaunimo rinktinė
Lietuvos jaunių merginų rinktinė
Lietuvos jaunių rinktinė
Lietuvos jaunučių merginų rinktinė
Lietuvos jaunučių rinktinė
Lietuvos kurčiųjų sporto klubas
Lietuvos rinktinė
Limburgo United
Lisabonos Benfica
Liublianos Union Olimpija
Liudvigsburgo MHP Riesen
Liuksemburgo rinktinė
Los Angeles Clippers
Los Angeles Lakers
M
Madrido Movistar Estudiantes
Madrido Real
Makedonijos rinktinė
Malagos Unicaja
Malio jaunimo rinktinė
Manresos ICL
Marijampolės Kolegija-Sūduvis
Marijampolės Sūduva
Marijampolės Sūduva-Mantinga
Marijampolės Sūduva-Mantinga-2
Maskvos CSKA
Maskvos srities Chimki
Mažeikių Mažeikiai
Memphis Grizzlies
Miami Heat
Milano EA7-Emporio Armani
Milwaukee Bucks
Minnesota Timberwolves
Minsko Cmoki-Minsk
Miuncheno Bayern
Mogiliavo Borisfen
Molėtų Ežerūnas
Monako Basket
Monso Belfius
Mursijos UCAM
N
Naharijos Ironi
Nantero 92
Naujosios Zelandijos jaunimo rinktinė
New York Knicks
New Orleans Pelicans
Nigerijos rinktinė
Nikosijos Apoel
Nymburko CEZ
O
Obervarto Redwell-Gunners
Oklahoma Thunder
Olandijos jaunimo merginų rinktinė
Olandijos jaunučių merginų rinktinė
Olandijos rinktinė
Oldenburgo EWE
Oradėjos CSM
Orhuso Bakken Bears
Orlando Magic
Ostendės Telenet
P
Pajūrio špylmanai
Pakruojo Pakruojis-Lygumų ŽŪB
Palangos Palanga
Panevėžio Bangenė-Aivera
Panevėžio KKSC-Naftėnas
Panevėžio Lietkabelis
Pardubicės BK JIP
Pasvalio Melioracija
Pasvalio Pieno žvaigždės
Pečo Peja
Permės Parma
Pernu Parnu
Philadelphia 76ers
Phoenix Suns
Pietų Korėjos jaunimo rinktinė
Pirėjo Olympiakos
Plungės Olimpas
Po-Lacq-Orthez Elan Bearnais
Podgoricos Buducnost
Portland Trail Blazers
Porto
Portugalijos jaunimo merginų rinktinė
Portugalijos rinktinė
Prancūzijos jaunimo merginų rinktinė
Prancūzijos jaunimo rinktinė
Prancūzijos jaunių merginų rinktinė
Prancūzijos jaunių rinktinė
Prancūzijos jaunučių merginų rinktinė
Prancūzijos jaunučių rinktinė
Prancūzijos rinktinė
Prienų-Birštono Vytautas
Prievidzos Prievidza
Prištinos Sigal
Puerto Riko jaunimo rinktinė
R
Radomo Rosa
Radviliškio KK Radviliškis-ŠSPC
Rakverės Tarvas
Raplos AVIS
Raseinių Rasai
Rygos Barons kvartals
Rišon Leziono Maccabi
Rokiškio Feniksas
Rumunijos jaunučių merginų rinktinė
Rumunijos rinktinė
Rusijos jaunimo merginų rinktinė
Rusijos jaunių merginų rinktinė
Rusijos jaunių rinktinė
Rusijos jaunučių merginų rinktinė
Rusijos jaunučių rinktinė
Rusijos rinktinė
S
Sacramento Kings
Salonikų Aris
Salonikų PAOK
Samaros Samara
Samokovo Rilski Sportist
San Antonio Spurs
Sankt Peterburgo Zenit
Santjago de Kompostelos Rio Natura Monbus Obradoiro
Saragosos Tecnyconta
Saratovo Avtodor
Sasario Banco di Sardegna
Sedos Sedula-Aibė
Sėkešfehėrvaro Alba
Serbijos jaunimo merginų rinktinė
Serbijos jaunimo rinktinė
Serbijos jaunių merginų rinktinė
Serbijos jaunių rinktinė
Serbijos jaunučių merginų rinktinė
Serbijos jaunučių rinktinė
Serbijos rinktinė
Sevilijos Real Betis
Siodertelijės Kings
Skopjės MZT
Slovakijos jaunių rinktinė
Slovakijos rinktinė
Slovėnijos jaunimo merginų rinktinė
Slovėnijos jaunimo rinktinė
Slovėnijos jaunių merginų rinktinė
Slovėnijos jaunių rinktinė
Slovėnijos jaunučių rinktinė
Slovėnijos rinktinė
Sofijos Lukoil Akademic
Solnoko Olaj
Stambulo Anadolu Efes
Stambulo Besiktas
Stambulo Buyukcekmece
Stambulo Darussafaka
Stambulo Fenerbahce
Stambulo Galatasaray
Strasbūro IG
Suomijos jaunių rinktinė
Suomijos jaunučių rinktinė
Suomijos rinktinė
ŠA
Šakių Vytis
Šalono Elan
Šarlerua Proximus Spirou
ŠI
Šiaulių Policija
Šiaulių Šiauliai
Šiaulių Šiauliai-Universitetas
Šilalės Lūšis
Šilutės Šilutė
ŠO
Šoprono KC
ŠV
Švedijos jaunimo merginų rinktinė
Švedijos jaunimo rinktinė
Švedijos jaunių merginų rinktinė
Švedijos jaunučių rinktinė
Švedijos rinktinė
Šveicarijos rinktinė
T
Talino Kalev/Cramo
Talino TLU Kalev
Talino TTU
Tartu TU/Rock
Tauragės Fortūna-Agava
Tauragės krepšinio klubas
Tel Avivo Maccabi
Telšių Telšiai
Tenerifės Iberostar
Tirgu Murešo Mures
Toronto Raptors
Trakų TonyResort
Trevizo De Longhi
Tuniso rinktinė
Turkijos jaunimo merginų rinktinė
Turkijos jaunimo rinktinė
Turkijos jaunių merginų rinktinė
Turkijos jaunių rinktinė
Turkijos jaunučių merginų rinktinė
Turkijos jaunučių rinktinė
Turkijos rinktinė
U
Udinės APU GSA
Ukmergės Olimpas
Ukmergės Vilkmergė
Ukrainos jaunimo rinktinė
Ukrainos jaunių rinktinė
Ukrainos rinktinė
Ulmo Ratiopharm
Uogrės Ogre
Ušako Sportif
Utah Jazz
Utenos Juventus
Utenos Juventus-DSC
V
Valensijos Basket
Valmieros Valmiera/ORDO
Varezės Openjobmetis
Venecijos Umana Reyer
Vengrijos jaunimo merginų rinktinė
Vengrijos jaunių merginų rinktinė
Vengrijos jaunučių merginų rinktinė
Vengrijos rinktinė
Ventspilio Ventspils
Vilerbano ASVEL
Vilniaus BC Tiketa
Vilniaus DPV
Vilniaus Kibirkštis
Vilniaus Kibirkštis-VKM
Vilniaus LEU-Safety Style
Vilniaus Lietuvos rytas
Vilniaus Lietuvos rytas-2
Vilniaus Perlas
Vilniaus universitetas
Vilniaus VKC
Vytauto Didžiojo universitetas
Vitorijos Baskonia
VKKM-99-Taisom.lt
Vokietijos jaunimo rinktinė
Vokietijos jaunių rinktinė
Vokietijos jaunučių merginų rinktinė
Vokietijos jaunučių rinktinė
Vokietijos rinktinė
W
Washington Wizards
Z
Zagrebo Cedevita
Zagrebo Cibona
Zeliona Guros Stelmet
ŽE
Žemutinio Naugardo Nizhny Novgorod