trololo to anonimas
statistika pas tave klaidinga jo, bet tu neuzmirsk, kad Kiddas vis dar gali but startinis zaidejas, gynyboj gana neblogai atidirba, yra geras clutch shooteris, galu gale kelia morale komandoj. Vienas geriausiu pasirinkimu ieskant role playerio Žiūrėti...
2013-03-23
+3
Atsakyti
trololo to platina
Tu idiotas esi, nueini i google ir susivedi masonai ir iliuminati. Ziuriu, siais laikais zmones neaisku kokiu pasaku prisiskaito ir skiedzia savo suda Žiūrėti...
2013-03-21
+1
Atsakyti
trololo to horoh
Tu skirk savokas - iliuminati ir masonu loze nera tas pats. Kiek galit jus tapatint masonus su organizacija, kuri siejasi su velniais ir sielu pirkimu? Masonu lozes primary veikla buvo filantropiska, o ne pragmatiska Žiūrėti...
2013-03-21
+1
Atsakyti
trololo toliau tam paciam
Visu pirma, Odomas visais aspektais geresnis zaidejas uz Goodena, o Kwame, jei puolime grybavo, tai gynyboj atidirbdavo savo, nereik jo taip su zemem maisyt. Nezinau, ar apgailetini Eastai ar ne, bet tuo metu buvo ir NJN su Kiddu, Vinsanity ir Jeffersonu, buvo ir Detroitas, kuris buvo isitvirtines tarp contenderiu, galu gale ir Miami su Chicago galima paminet, nieko nepadarysi, kad Heat nenusiseke PO. Ne tokie ir lavonai ten buvo. Dar kyla klausimu kuo tai ispudinga? Ilgauskas kiauras kaip retis gynyboj, Hughes per PO vos kojas pavilko, labai kankino ji visokios problemos. Realiai cia ir yra dabartiniu Raptors lygio komanda, o kur ji atsidure? O gi Finaluose. Kur dabar Kobes Lakersai? Ai jo, 8oj vietoj su brangiausia sudetim turbut per visa krepsinio istorija. Žiūrėti...
2013-03-18
-1
Atsakyti
trololo to to to ...
MVP dazniausiai yra geriausios komandos geriausias zaidejas arba bent arti to. Tuo tarpu Lakers tuo metu iki geros komandos toli truko. Ir ka reiskia vos nepakrove Sunsam? Man rezultatas kitaip sako :D Cia net nelyginami dalykai su Lebrono 2007 finalais, va ten tai buvo sio to vertas reginys :) Žiūrėti...
2013-03-18
-2
Atsakyti
trololo to dohmah
Vaikine, ar reiketu primint, kad vienos francizes yra rimtesnes uz kitas?

Paklausk saves, kurios komandos istorija ir investicijos buvo didesnes i ja - Lakers ar Cavaliers? Celtics ar Raptors? Bulls ar Bucks? Lygini nesulyginamus dalykus. Vienoms komandoms tiesiog nelemta laimeti, nes jos is saves negali pritraukti zaideju.

Kam tu duodi tokius pavyzdzius kaip tie 1971-1972 Lakers, as nesuprantu. Turejo geriausius sezonus zaidusius McMillian ir Goodrich, turejo tris legendas J.West, Baylor ir Wilta (Westas tuo metu siaute, kiti du buvo gynybiniai zaidejai, kuriu auksiniai metai jau praeityje). Siuo metu tokios komandos atitikmens paprasciausiai nera, nes tai atrodytu kaip tavo minetas Heat derinys su Howardu ir Paulu.

Dabar del James iskeitimo. I ka ji butu iskeite? Ar reik primint, kad egzistuoja toks dalykas kaip salary capas, o Cavs tuo metu ji virsijo smarkiai. Taigi butu gave koki Chalmerso lygio pora zaideju., kurie rytu algos panasiai. Gudru, ane?
Žiūrėti...
2013-03-18
-2
Atsakyti
Young BloodNorėjau pasakyt, kad tokie kaip Green, Splitter, Ginboli, Red mamba Bonner'is, niekeno nepastebėti siaustų, o gera viens prieš vieną Kobes ir Howardo gynyba, gesintų Parkerį su Duncanu, netaip išsireiškiau praeitam poste.


Nu kokie man juokingi tokie fanai, negaliu :) Tik priartėjo (priminsiu, vietos dar tikrai neturi) prie PO, jau leidžia sau statyt Lakersus šalia Spursų, OKC or what so ever. Priminkit, kelias rimtas contender'es komandas nugalėjo per pastaruosius 20 mačų? :)) Iš dabartinių pretendencių į PO nugalėjo viso labo 3 - Bostoną, Chicago ir Atlanta, o jos į žiedus net prie gerų norų nepretenduoja pagal dabartinį žaidimą ir sudėtį.
Žiūrėti...
2013-03-13
+10
Atsakyti
Young BloodGaudžiantys_būgnaiYoung BloodErvingCesarMilesspurs bijo lal ir tiek :D nors realu, kad ir tycia pralaiminedami uzsiraus, nes siuo metu7 Rockets 34-308 LAL 34-31Kam jiem bijot LAL? Serija laimetu Spursai pries juos.Baik juokus. Žiūrėk, kad Spursai jai susitiks su LAL sausainio negautų :D Keistus čia sprendimus išdarinėja Pop'as, nenuostabu būtų jei dar vieną baudelę gautų už žaidėjų tausojimą.Aš bandau suprast, kaip viena blogiausių lygos gynybų uždengs turbūt geriausią puolimą :D Ir dar 4 kartus, true storyGeriausia puolimą..jooo.. Rockets, Thunder, Clippers, Heat, visos šios komandos geriau puola nei Spurs. Pristapdyti lyderius, netūrėtų būti sunku, Howard'as ir Kobe imtųsi to. Toliau. Būtų įdomusmatch-up'as tarp Kawhi ir Metta, o sunkiausia būtų uždengti tokius kaip Green'as, lakstančius už sienelės, ar Splitter'is, nes Pau gynyba menka.


Spurs visose kategorijose puolimo yra top5, ne top puolanti komanda? Net nekalbu, kad Spurs ir mažai prasileidžia taškų, ko nepasakysi apie Lakers. Nash ir Metta visiški inkarai, jei puolime sužaidžia, nulis gynyboj lieka. Gasolis po traumos, Jamisonas kiauras kaip rėtis gynyboj. Tokią jėga kaip Spurs velniškai sunku sustabdyt ypatingai, kai ji namie lošia.

Max 4-2 serija, jei Kobe patrauks, kitu atveju sausą imtų Spurs
Žiūrėti...
2013-03-13
-2
Atsakyti
Young BloodErvingCesarMilesspurs bijo lal ir tiek :D nors realu, kad ir tycia pralaiminedami uzsiraus, nes siuo metu7 Rockets 34-308 LAL 34-31Kam jiem bijot LAL? Serija laimetu Spursai pries juos.Baik juokus. Žiūrėk, kad Spursai jai susitiks su LAL sausainio negautų :D Keistus čia sprendimus išdarinėja Pop'as, nenuostabu būtų jei dar vieną baudelę gautų už žaidėjų tausojimą.


Aš bandau suprast, kaip viena blogiausių lygos gynybų uždengs turbūt geriausią puolimą :D Ir dar 4 kartus, true story
Žiūrėti...
2013-03-13
-2
Atsakyti
trololo to biedrins
Tamsta gal gali pasakyt kuo Biedrins buvo lievesnis? Taip pat lygiai buvo sudetas, irgi aukstas pick'as, potencialo irgi marias turejo. Tai ka cia norejai pasakyt? Žiūrėti...
2013-03-11
Atsakyti
trololo to guns up
Klausimas koks cia ikliuvimas. Pirmaji sezona NY atrode fantastiskai, zaide turbut geriausia krepsini karjeroje, komanda irgi atrode neblogai. O tada jau atejo parselis, po to ir traumos seke, kuriu nepaprognozuosi Žiūrėti...
2013-03-10
+3
Atsakyti
[b]Young Blood[/bApgailėtina yra lygint tą bukaprotį su elitiniu lygos įžaidėju.aš nesakiau, kad 8asst yra mažai, bet turint tokius žaidėjus kaip KD, kurio rankose kamuolys vedant ataką retai būna, turint puikų scorer'į K-Mart, turint priekį kaip Ibaka ir Perkins su kuriais laisvaaaai galėtų 2x2 lošt. Dėl geriausio centro neperdėk, D12 atsigauna.RW 7,7asst D-Will 7,5asst, didelis skirtumas!! kaip ir sakiau, Derono nauda komandai neatsispindi šiam sezone, plius traumos padariniai pirmoj dalyje, bs. Klaidų Deronas lygiai viena mažiau daro.Apie tuos auksinius laukus Jazz, tai ir dabar jie tęsiasi, tiesiog pirma sezono dalis buvo, traumuojama traumų ir komandos pakytimų ir etc, 10-11 sezone 15-13 turėjo statistiką, kai buvo shooter'iai kaip Farmar, Morrow. Dabar spot-up'erių nėra.


Dėl tos dalies su Rose vs RW nesiginčysiu, prieš traumą Rožė buvo geresnis (nors irgi ne ant tiek, kiek tavo palyginimai traukia, toks jausmas, kad pseudo-ekspertų prisiklausęs)

Perkinsas visiškas scrubas, susenęs ir nieko nepajėgiantis, tai koks ten 2x2 gali būt :D O Ibaka su Brooku lygint tikrai drąsoka. Visada atsispindėdavo, dabar jau ne, gali gal sukonkretint ką jis tokio nematomo daro?
Žiūrėti...
2013-03-09
+3
Atsakyti
Young BloodDeron>WestbrickSkill>AthleticismKaip Digimonas sakė, RW yra athletic freak'as daugiau nieko, metimo patikimo neturi, aikštės nemato, McGee IQ ir tai didesnis nei jo, neapgalvoti sprendimai, biggest stat-sheet stuffer, ever būtų per stiprus žodis, per stiprus tik dabar.


MM, Rose irgi yra athletic freak'as, bet net nekiši jo čia. Westbrook'as, kad ir kaip jo daug kas nemėgtų šiuo metu yra viena Thunder sėkmės priežasčių. KD pastaruoju metu kiek išsimušė iš ritmo (pataisykit, jei klystu) ir kas gelbėja komandą? O gi Russas. Negali tiesiog pasiimti patogios atkarpos ir pasakyt, kad va dėl jos žaidėjas geresnis už kitą. Manau, galim rast ir RW kur kas geresnių atkarpų nei D-Will. Turi ar neturi jis to metimo, bet pataiko geriau ir sumeta daugiau, galų gale net ir ginasi geriau. Tikrai šį sezoną geriau žaidžia, show some respect. Ir kaip nematančiam aikštės 8 assistai daugoka sakyčiau.

Btw, kurioj vietoj Bruklinas? Ai jo, rytuose ketvirti turėdami gforce, brooką ir JJ. NICE
Žiūrėti...
2013-03-09
+3
Atsakyti
trololo
baikit jus verkt, kad cia jie blogai padare, maziau bandykit tokiom tautom kaip ispanam nert, slykstukai is prigimties, ta zino visa Europa. Žiūrėti...
2013-03-08
-3
Atsakyti
trololo to kareem
Top sakydamas galvoje neturejau minties, kad jis geriausias, turejau omeny, kad i desimtuka zaideju, jei skirstytume pagal pozicijas patenka :) Žiūrėti...
2013-03-07
+1
Atsakyti
trololo to kareem
Kaip James uz Magica geresnis scoreris, taip Magicas uz ji passeris. Sutinki? Manau, kad taip. Tada iseina the other end of the floor - defence. Nezinau, kaip Magicas gynesi karjeros pradzioj, bet veliau nemaciau as pas ji tos geros gynybos, o ir skaitant apie ji straipsnius neretai pabreziama minksta gynyba, tuo tarpu Jamesas yra vienas lygos top defenderiu (aisku del sito galima gincytis). Žiūrėti...
2013-03-07
-1
Atsakyti
trololo to tday
isdestyk man prasau, kuo Magic individualiai yra geresnis nei Jamesas. Laukiu Žiūrėti...
2013-03-07
-3
Atsakyti
trololo to tromoos
As siaip tave laikiau gana geru komentatorium, visai auksto lygio ir t.t., bet dabar savo subjektyvuma visu grazumu parodei. Koks skirtumas, kokie skaiciai buvo tu, negali but garantuots, kad Jonas tobules kaip ir jie. Juolab, kad sedi komandoj, kurioj nera ne vienos patyrusio bigmano, o coach yra debilas.

Dabar del Donato. Sakau, uzteks hate'int? Zmogus visa sezona prasedejo ant suolo, dabar isejo i aikste ir tikrai neblogai atrodo, buvo vos vienas baisus grajus pries Magic zaidziant, tuo viskas ir baigesi, man asmeniskai labai graziai zaide pries Mavsus. Ir nereik pripisinet nesugebejimo gintis ir kovot del kamuoliu, abu zinom jo skaicius Eurolygoj.
Žiūrėti...
2013-03-05
+6
Atsakyti
trololo to tomas123
nu jo, dar vienas konspiracija pastebejai! Sveikinu. Juk per olimpiadas netikrina, ar zaidejai naudoja dopinga, tikrai ne! Žiūrėti...
2013-03-04
Atsakyti
trololo to tday
Gi Maynoras PTB losia, o ne OKC, news flash. Kad ne kazkuo tie OKC nuo Heat skiriasi, labai panasios komandos. Pamirsai Martina paminet Žiūrėti...
2013-03-03
Atsakyti
«  1 2 3 4 5 6 7 8 9  »