Minde
gal zinot kelinta valanda finalas? Žiūrėti...
2012-07-08
+1
Kol fanai, komandų treneriai ir visa Žalgirio virtuvė nesupras, kad komandai reikia "PASTOVUMO", tol didelių pergalių nepasieksim. Reikia būtinai palikti Trifunovičių ir bent didžiąją dalį komandos branduolio kokius 8-9 žaidėjus. Man asmeniškai patiko trenerio darbas šį sezoną, tiesiog mums FATALIŠKAI nesisekė. Šis sezonas prakeiktas Žalgiriui. Sunku, net patikėti kiek šį sezoną Eurolygoje pralaimėjome laimėtas varžybas.. Su Unicaja išvykoje, pralaimėta paskutinėmis sekundėmis po dviejų kėlinių turint +15. KK Zagreb likus minutei turėjome +5 ir sugebėjome pralaimėti 2 taškais. Prieš Bennet komandą 4-kėlinį, buvo +13 ir vėl pralaimėjome-1. Su Barselona po dviejų kėlinių +8 po varžybų -9. Šiandien prieš Maccabi vėl +17 ir pralaimim -4. O viskas galėjo baigtis visai kitaip, pradedant nuo grupės varžybų aukštesnės vietos ir palankesnių varžovų Top-16. Arba tam pačiam "Top 16" buvo galima laimėti ir prieš Barselona ir prieš Maccabi, tuo labiau Bennet komandą. Esmė tame, kad nebuvo gėda nė vienų varžybų žiūrėti ir Žalgiris kovėsi su Europos grandais kaip lygiai su lygiais, kurių biudžetai buvo didesni 2-4 kartus už Žalgirio. Asmeniškai prašau Romanovo pakantumo ir brandos. O kai komandoje bus pastovus ir tas pats treneris ir žaidėjai, bent pora sezonų sužais tada galėsime kalbėti apie TOP8. Žiūrėti...