nžn, mano galva net ir 9 metimai Jonui yra per mažai grajų. Turi būti 15+ būtinai, jam tada pačiam smegenys atsiriš ir komandai bus N kartu lengviau.

Bet ką čia šnekėt, jau pasakyta viskas šimtus kartų, bet akivaizdu, kad prie Casey kitaip nieko nebus.
Žiūrėti...
2016-01-21
+4
Atsakyti
ką jūs čia lyginat? kardinaliai skirtingi žaidėjai kardinaliai skirtingose situacijose.

bb'į su pirštu lygint daugiau prasmės.
Žiūrėti...
2016-01-20
+3
Atsakyti
AbcNors ir akivaizdziai matosi kad keliasi statistika abu pries all star ir aisku normaliiai nesidalino bet vis tiek puikiai zaidzia raptors--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt


puikiai žaidžia Raptors? tu matei jų rungtynes išvis bent vienas? Jei taip, tai pas tave puikaus žaidimo suvokimas visiškai iškreiptas. Ne žaidimas toj komandoj, o begalvizmas ir nesamonė.
Žiūrėti...
2016-01-19
+2
Atsakyti
nu toks užvalgęs vokietukas :D rimc Žiūrėti...
2016-01-15
-2
Atsakyti
jei kontrakte nusimatė tokią bausmė, tai gal ir nubaudė, bet labai abejoju, kad taip gali būt.

Čia labiau pasaka apie bausmę. Gal ir buvo kokia bauda, bet tikrai ne mėnesio atlyginimo ir tikrai ne visai komandai. Lempa.
Žiūrėti...
2016-01-15
-6
Atsakyti
pasakysiu tieisiai-šviesiai: šitos pseudo komandos žaidimą žiūrėt britku.

2 visiški besmegeniai siautalai: 9/39... Lowry bent kažką kito veikia, o DeRozan yra kažkia nevykus Kobės reankarnacija.

Apie Casey vadovavimą, o tiksliau jo nebuvimą, net nelabai yra ką parašyt.

Kas liečia Joną - man asmeniškai baisu. Visiškas pagalys pasidaręs, judrumo 0, staigumo 0. Minties būnant su kamuoliu 0. Jei įkiša jam kamuolį kas netyčia laisvam 2 m iki kašio - ok, taškai. Jei pačiam reikia kažką padaryt - nulis. Judesiai kaip Tkačenkos geriausiais jo metais. Gynyboj kiauras kaip rėtis 1x1. Į pagalba bėga ten kur nereikia, žmogų to kurio negalima palikt ant vidutinio - palikinėja. Klausimas či genijaus Casey nurodymas ar Jono iniciatyva.

Torontas Craptors - geriausia streetball'erių komanda.
Žiūrėti...
2016-01-15
+4
Atsakyti
niekada nesuprasiu kam reikia parteikti ir skelbti tų nulinių apžvalgininkų nusipezėjimus. Sėdi bet koks blogeris, parašo savo sapaliojimus, o pas mus tai patekiama kaip normali naujiena. ESPN vieni didžiausių svaigalų kokie yra. Ten tų apžvalgininkų amerikoj daugiau nei pas mus krepšinio trenerių(o trenerių pas mus kokie 2 milijonai), lygis tų aožvalgininkų tai kaip krepšinio lygis Vilniaus D čempionate. Rašo lempas.

Apžvalgininkas Gia-sou teigia, kad: Jonas nėra našta Raptors klubui. Kanados klubui našta ir pagalys ratuose yra Casey bei begalviai gynėjau jau N sezonų gadinantys rezultatus ir žaidimą. Apžvalgininko Gia_sou nuomone reikėtų išmest velniop DeRozan, Lowry, Casey ir pasiimti į komandą bent kiek mąstančius žaidėjus. Dar būtina Joną matint kamuoliais. Jonas privalo išmest per rungtynes ne mažiau 12-15 metimų iš žaidimo.

Tai va, dabar Bnews gali pateikt šitą mano pasapaliojimą kaip straipsnį.
Žiūrėti...
2016-01-13
+1
Atsakyti
būtų kietai, du begalviai individualistai siautėtų :D :D :D jau vieno tai komandai tokio per akis, tai dar antrą jei pasiimtų būtų išvis totalus bardakas :D Žiūrėti...
2016-01-11
+4
Atsakyti
Lebronius pirmoj vietoj įdėtas kaip suprantu šiaip - ale dėl to, kad LeBronius :D :D :D Nes realiai tai tokio epizodo net 5-uke neturėtų būt, kaip ir Porzingio bloko dviem galvom žžemesniam Wade'ui - bet juk reikia Porzingio maikes pardavinėt :D :D Žiūrėti...
2016-01-07
+2
Atsakyti
žinoma, o kaip gi kitaip gali būt - dirbtinė žvaigždė kaip nors neįorastai nukristų ir tai matyt būtų į TOP10 įkišta. Senai jau nebuvo NBA tokio dirbtinai žvaigždinamo žaidėjo.

Kita vertus žaistų jis ne NY - nebūtų matyt ir tokio dirbtinio kipišo, bet kai NY tokia rinka milžiniška, tai jiems labai apsimoka turėti tokį mega starą nors ir ne pagal žaidimą.
Žiūrėti...
2016-01-06
+1
Atsakyti
počūj tas Laprovitolla - išvažiavo tai išvažiavo, kam apie jį dar rašyt... Žiūrėti...
2016-01-05
+1
Atsakyti
bekiaušė komanda, su nuliniu vadovavimu, be minties ir be tikslo. Atžais 82 grajus, tada atžais kažkie varžybų PO ir lauks kito sezono. Beprasmis laiko stumdymas. Žiūrėti...
2016-01-05
-3
Atsakyti
chebra, nedarykit klaidos su dizaino keitimu. Buvo puikus dizainas, user friendly, ne toks kaip visur ir tt ir pp. Šiandien atsivartus pirma mintis - 15min iš bnews padaryta.

Sakyčiau , kad labiau verta tobulint kažkurias senojo dizaino smulkmenas ir niuansus, nei taip kardinaliai keisti viską.

Nžn, čia skonio reikalas žinoma, bet mano galva šis naujas bnews pasirinkimas yra stipriai ne kažką. Bet žinoma, su laiku akis pripras ir viskas bus matyt ok, bet senas man labiau prie širdies.
Žiūrėti...
2016-01-04
+12
Atsakyti
TDaYdizainas apgailetinas. kaip ir pats portalas..


nu tai ir valink iš čia.

Portalas tau šūdas, o tu sėdi čia ištisai ir non stop visas iš eilės naujienas komentuoji. Tai kas tu - visiškas debilas ar kaip?
Žiūrėti...
2016-01-04
+1
Atsakyti
aleliuja - jo ryte ir neturėjo būt išvis.

Konkretus Nicola kaprizas tas Laprovitolla.
Žiūrėti...
2015-12-31
+1
Atsakyti
papušino per žiniasklaidą Lrytas apie įtarimus lažybomis, paspaudė normaliai - nusitraukė vaikis pats sutartį kurią nutraukt rytui matyt nelabai finansiškai apsimokėjo ir tiek žinių.

Nei ten buvo kažkas su tom lažybom nei ką.

Vienu žodžiu eilinė varkė.
Žiūrėti...
2015-12-28
+1
Atsakyti
žiūrėjau aš tas rungtynes vakar - nesmagu net žiūrėt dabartinį Real žaidimą, nesamonė kažkokia. Išsisėmusi komanda ir išsisėmęs treneris. Apie Jono kažkokį ženklesnį išnaudojimą net nėra ką šnekėt. Išeina į aikštę, atidirba gynyboj, pažaidžia kitiems ir tiek žinių.

Apie kai kurių žaidėjų apksritai buvimą aikštėje reikėtų kelti labai didelius klausimus.
Žiūrėti...
2015-12-28
-2
Atsakyti
Sireikos sudėtingiausias, nes nėra ką skountint, ten kas ką nori - tas tą daro... Visada taip buvo Sireikos komandose ir visada bus.

Euročampas 2003 vadovaujant Sireikai buvo laimėtas tik dėl to, kad žaidėjai buvo tokie kokie buvo. Sireikos indėlio ten manau labai nedaug. Nors gal aš ir klystu.
Žiūrėti...
2015-12-23
-1
Atsakyti
o LR kurioj grupėj?

oh, wait... :D :D :D :D
Žiūrėti...
2015-12-17
+4
Atsakyti
ple, nu bet šitas sissy, tai nepakartojamas... vaikščiojantis 210 cm raumenų kalnas - mergaitė... Žiūrėti...
2015-12-16
+3
Atsakyti
1 2 3 4 5  »