
zemo lygio diskusijos. pagrinde vaiku neargumentuotos nuomuones.
Žiūrėti...
![]()
zemo lygio diskusijos. pagrinde vaiku neargumentuotos nuomuones.
Žiūrėti...
![]()
kodel pvz nesumest i kubila 30 kamuoliuku su komandom, kuriu procentaliai daugiau tu kamuoliu daugiau, ir gyvam eteryje traukt tuos kamuolius tada suprantu loterija, o cia ateina zydera ir is voku paskaito kaip bus. korporacija ftw, tik nevadinam to loterija prasau.
Žiūrėti...
![]()
koreguosit kazka ?
Žiūrėti...
![]()
Mane tai nervuoja kada visi mano jog pavyzdziui treniruotis, gaisti laika su rinktine ir dalyvauti varzybose yra kazkokia neikainojama patirtis. Baikit melave patys sau. Tos moterys savo laiku zaide su visomis kitu rinktiniu zaidejomis U16, U18, U19, U20 ir tt....tai koks cia skirtumas zaisti pries tapati ir vel klausytis apie neikainojamas patirtis. Panos, ismokit atsisakyti zaisti uz ta rinktine. Nesuvokiu kokia nauda? Medaliu tikrai nebus dar daug daug metu, nes vien jau LMKL lygis yra zemiau nei Talibano ledo ritulys. Aukstoms zaidejoms aplamai patariu nerti is tos Lietuvos, nes cia nera nei asmeniniu treneriu, o nei zmoniu kurie pasakytu apie toki dalyka kaip kamuolio varymasis ar metimas is vidutinio. Cia bukinamos zaidejos, taip pat ir vyrai, kada zmogus esantis arti 190 cm jau turi losti tik po krepsiu. O uzsienyje isvaziavusios, bent keletas tokiu universalu kaip Laura Svaryte, kuri stebina savo taiklia ranka, lostu treciu numeriu ir viskas.
Sita rinktine bando gelbetis nes kviecia Kuktiene. Senute jau pavargo, duokit jai ramybe. Tai pasiimkit dar valentiene, Salkauske ir vel grybausit visa komanda. man gaila merginu, parduotos vasaros. Aisku, zaisti uz rinktine yra svajone ir man to nesuprasti, bet prakisti viska kas imanoma ir paskui kalbeti apie neikainojama patirti yra zemiau visko. Žiūrėti... ![]()
kad nera Peciukeviciaus OMG NEGALIU PATIKETI :)))
Žiūrėti...
Ačiū tau, Šarai! :)
https://www.youtube.com/watch?v=4JsjENAQ... tik reiketu pavidinima pakeisti. Žiūrėti...
Keista, kad nepaminetas Dulkys... Vos tik grizes is NCCA dar neatsigaves pilnai, po visu psichologiniu faktoriu, nesuzybejo rinktinej, o ir pirma sezona uzturejo labai prasta. Antras profesionalaus krepsininko sezonas jam klostesi kurkas sekmingiau, netgi sakyciau labai gerai, lyginant su pirmuoju... Lenkijos auksciausioje lygoje, kur zaidzia ir tokios komandos, kaip: Eurolygos Zielona Gora, bei VTB - Turow, bei gerai zinomi Sopot Trefl, Dulkys ilga laika su Anwil klubu laikesi 2 vietoj, kol neiskrito del traumos ju aukstaugis, vienas lyderiu, nepaisant to Dulkys taip pat isibegejus sezonui pasieke top10 scorreriu lista ir paskui net kelias savaites laikesi 1 vietoj pagal zaidejus renkancius daugiausiai tasku ir paliko PLK lyga budamas 2vt su 16.4 ppg, nusileisdamas tik Turow lyderiui J.P.Prince (turinciam nba patirties) su 16.6 ppg. Turkijoj nuejo i gana neprasta kluba Tofas, kuriam padejo patekti i playoffus, atsitiktinumas ar ne, bet su Dulkio atejimu iskovotos 6 pergales is 7 galimu ir per plauka patekta i atkrintamasias. Tofas paskviete Dulki tada, kai gavo trauma ju lyderis Marcus Denmon (14.3ppg), grizus Denmonui lietuvis ir toliau nemazino apsuku, bei komandoje, kurioje sg-sf grandis yra stipriausia sugebejo per vid. 23min baigti reg. sezona su 12.3ppg. Kur Dulkys smarkiai patobulejo, tai tritaskiu pataikymas, PLK lygoje jis sieke 45% , Turkijoje - 53.3%. Sakoma, kad tikri snaiperiai yra tie, kurie per karjera palaiko ne maziau 40% tritaskiu taikluma, ar pataikymas Dulkio si sezona buvo geras ivertinkite patys. Toliau - visiskai apsiprato prie europos krepsinio, nepaisant to, kad saudo geriau uz Milakni ir kitus lietuvos klumpius kurie trinasi tik apie troica, sugebejo parodyti daug efektingu dejimu tiek zaidimo metu, tiek dejimo konkurse, kur finale nusileido tik juodukui, nba zaidusiam Eyengai. Dejimai lietuvio tikrai aukstos klases ir dar su tokiu ugiu, oho... Prasiverzimas yra, aisku gal truksta astresnio pirmo zingsnio ir uzbaigimo, gynyba taip pat yra, gi garsejo kaip lock down defenderis, zodziu visumoj Dulkys si sezona atrode tikrai gerai pralenkdamas daugeli lietuviu atakuojancio gynejo pozicijoje ir apskritai jeigu butu rinkimai labiausiai patobulejusio zaideju apdovanojima skirciau butent jam.
Cia kazkokie Kazlausko asmeniskumai arba antisentimentai suveike, kad per pirmus metus nieko neparode ,tai ale ir nevertas daugiau lost pas ji. Prisirinko ''ale'' jaunu mediniu lavonu cizausku ir kitu grebliu, kuriems jau 22 ir dar daugiau, o perspektyvu maziau nei pas Dulki ir vsio. Nezinau, nepakvietimas Dulkio i rinktines bent rezervine sudeti mane labai nustebino. Reikia tiketis, kad esu neteisus del Kazlausko ir jis neeme Dulkio delto, nes aiskiai jau dabar mato startiniam 12tuke - Seibuti, Pociu ir Geca, o kitus vaikigalius pasieme tik del treniruociu ir Dulkiui palieka perspektyvai kitai vasarai. O Stauska tai pamirskit :D Žiūrėti... ![]()
Alphonsas Fordas sitas labai aukstai turetu buti, Parkeris per aukstai. Mccado nemates kaip lose, siaip Fordas gal net pirmas, dar jo garbei yra pavadintas naudingiausio eurolygos zaidejo titlulas "Alphonso Ford Trophy". idomu kas sudarinejo reitinga...
Žiūrėti...
![]()
kad palakt geriau vaziuoja o ne zaist :D nu zaidzia gatavi bendrai nuo stalo kile :))
Žiūrėti...
![]()
strazde vel cia tu? skrisk n x ar zilves pkalikai?
Žiūrėti...
![]()
Zmogus augo skurde, zaide krepsini, ziurejo vaizdajuostes su geriausiais pasaulio zaidejais kaip jiems ploja visos tribunos, apie juos raso laikrasciai. Ir stai eme tas vaikas ir viena diena pateko i nba. Savo sunkiu darbu, alinanciu treniruociu ir mums nesuvokiamu pastangu deka rodo puikius rezultatus. Dabar apie jy raso laikrasciai, jis vairuoja naujausias masinas, gali keliauti po pasauli ir jam ploja visos tribunos. Visa tai kas buvo neitikima tapo realybe. Ir stai dabar tas jaunas vaikis tapo nba naudingiausias. Jus b**t neverktumet? Emocijos pakeltu taip adrenalina kad nagai nukristu.
Žiūrėti...
Aš nesuprantu, ko jūs stumiat?
Žiūrėti...
![]()
Kuklieriu??? OMG, atsipeikek!
Žiūrėti...
![]()
tikrai nera ka kviesti, jeigu toks sarasas. visu pirma reiketu keisti federacijoj poziuri i moteru krepsini, o ne tik kalbeti, kad jau LKF ziures.. streimikyte taip buvo gera zaideja, bet kokia ji dar trenere? pabuskit.vyr treneris sernius, uz to kas cia stovi? girdejes gandu, kad kazkas stovi, bet kas? prie ko cia jis moteru treneris, net nedirbantis su moterim, o tik dirbes ir tai tragedija buvo. pastatytu normalu treneri ir kuris susirinktu savo zmones, o cia. cirkas daromas is rinktines. nera skaidrumo federacijoj, maniau Sabonis sutvarkys sita bizobraze, bet kaip suprantu jis "nemato" nenori matyt problemu moteru kjrepsinyje.
Žiūrėti...
![]()
Ar pastebejote patys, kiek laiko vyksta ta "kartu kaita"? Dar nuo 95-96 metu. Tai 20 metu arteja kartu kaitos ir vis dar jaunas keicia kitos jaunos o pastarasias dar vienos. Ir nuolatos jos vadinamos perspektyviomis.
Man asmeniskai, bent desimtmeti teko dirbti krepsinio sferoje ir dalis tu metu prabego lmkl. Taigi teko ir vis dar tenka bendrauti su daugybe situ ir kitu zaideju. Todel isnarplioti merginu mastyma ir matyti tikra ju nora atstovauti rinktinei, nera sunku. Jau pernai metais Druskininuose draugiskose varzybose su Baltarusija, koks vaizdas buvo, kada salia sedejes A.Sabonis keikesi sau i usa ziuredamas kaip Lietuvos komanda bando padaryti du derinius ir jie baigiasi kamuolio praradimu viduri aikstes. Paminesite mano zodi - sie metai bus patys blogiausi nuo Auksines komandos laiku. Žiūrėti... ![]()
jus patys logiskai pagalvokit, kam zaisti uz ta lietuva? Kai jaunos krepsininkes savo komentaruose, pasisakymuose ivairiems portalams ar duodamos interviu sako, kad ju svajone zaisti uz Lietuva - yra visiskas melas. Atvaziuoja panos, pabuna, gauna treningus kedus ir koki ranksluosti ...cia idomybes ir baigiasi. Juk neiviena is ju neissigydo traumu po sezono, bo jau ziek i rinktine kviecia. O mastymas pas jauna zmogu yra toks : negaliu atsisakyti, paskui federacija supyks, nebekvies, i komandas nepapulsiu geresnes nes federacija ir treneriai isvien. Toks poziuris i sita rinktine yra tikrai pas daugeli situ zaideju. Juolabiau nesuvokiu to, nes paneles pacios turi suprasti ir jos aisku supranta, kokios silpnos krepsininkes jos yra.
Jus norite man pasakyti kad Siksniute, Petronyte, Gutkauskaite, Salciute, Aglinskaite, Alminaite ....yra rinktines lygio zaidejos? Nejuokaukit. O ka jau kalbeti apie Pikciute, kuria pernai mete treneriai kaip suni, paskui dave labdara priimti vel i komanda, o cempionate nesuzaide nei minutes Sedejo ir nagus grauze visu runtyniu metu. Jus paziurekit kaip pernai sios krepsininkes iseidavo zaisti ir su baime akyse. Lietuvos moteru rinktines zaidimo braizas yra toks : kuo greiciau perduoti kamuoli kad neduok dieve as padarysiu klaida. Zaidejos nusimeta nuo saves ta nasta, kuri vadinasi - atsakomybe ir noras lyderiauti. Ka sitame sarase isviso veikia Solopova? Nu tokio nekoordinuoto zmogaus daugiau komandoje nebus, na nors ji neaplenks Petronytes, kuri Teo laikais buvo tikrai pagirtina krepsininke. Merginos mielos, baikit save aukoti tai rinktinei. Pataupykite savo jaunyste, sveikata ir megaukites pilnu poilsiu graziausiu metu sezonu - vasara. Nes tai ka jus darote, tos pamazgos pilamos ant jusu (ir is manes), tos parduotos vasaros, traumos, poilsio stoka...viso to tikrai neatperka dvi poros batu ir treningai. Neverta. Juolabiau, kad niekas nesidomi tuo moteru krepsiniu, niekas jo nereklamuoja, i varzybas zmones neina nors net pinigu moketi nereikia, algos jusu mazos, treneriai (Siauliu ypac) visiskai nekompetetingi ....nu tai kam draskytis. As atsakyma zinau : tam kad prisideti nuotrauku i feisbuka su lietuvos atributika ir saulelydziu kurnors Lenkijos gatvese. Uz ti kad sportuojate - keliu nyksti i virsu. Bet uz tas parduotas vasaras zinant kokia busite beviltiska komanda - smerkiu. Žiūrėti... ![]()
Noretusi palinketi zaidejoms negauti traumu ir uztikrintai atstovauti rinktinei. Visgi : sita rinktine, mano manymu, bus pati silpniausia per paskutini desimtmeti. Sitoje rinktineje tarp visu kandidaciu nera neivienos gymusios lyderes. Krepsiniu, ypac moteru, domiuosi ir palaikau jas. Bet sita kandidaciu sudetis yra labai nekokia. Butu paradoksas jei Svaryte, tapusi naudingiausia LMKL zaideja, iskristu ir per ja perliptu keletas lmkl'o vidutiniokiu.
Žiūrėti...
![]()
tada paziuresiu, bet daugiau tai ka zinau, pora kiauru aukstu pries maza metiko komanda.. as kaip suprantu jie be boguto losia?
Žiūrėti...
![]()
o belinelli taisykit
Žiūrėti...
![]()
Kalnietis
Stauskas Ivanauskas/Maciulis Motiejunas Valanciunas Cizauskas Seibutis/Pocius Kuzminskas Kleiza Javtokas Žiūrėti... |