Kas sutramdys kremliaus kareivį?
Šitas ruskelis trypia mums šventus dalykus. Tyčiojasi iš Žalgirio, iš mūsų istorijos, iš mūsų pasirinkimo tapti civilizuoto pasaulio dalimi, iš Lietuvos piliečių. Pats laikas atsiimti Žalgirį iš ruskelio, Žalgiris turi priklausyti Lietuvai, o ne kremliaus kareiviui. Žiūrėti...
2012-10-23
-3
Atsakyti
Tadas to cimasSvarstyti apie didesne LKL lygos itaka reitingu taskams nei VTB lygos yra tiek pat realu, kiek skaityti jusu svarstymus apie tai, kokios liudnos ir pragaistingos dienos dabar laukia LKL ir Lietuvos krepsinio. Is esmes netgi aiskiu salygu ir taisykliu nera nepaskelbta, o jau zirniai beriami i siena ir ant sienos klijuojami plakatai laidojantys Lietuvos krepsini, ir kas keisciausia, be daznai be logisku argumentu. O didesne LKL itaka musu grandu reitingu taskams nei VTB lygos manau yra realu, jeigu musu klubams rupi LKL (tikiui jog taip ir yra) ir jos likimas. Rusai galetu susidereti savo salygass kaip ismano, nei mums reitingu prasme LKL turetu buti auksciau VTB.


Jo jo teisngai... gi teisinei valstybeje gyvenam kur teismas tik sprendzia kas kaltas o kas ne:)
Žiūrėti...
2012-04-15
-1
Atsakyti
Lietuvos krepšinio naikinimasLaikas ruošti rimtą atsaką kgbistinėms kremliaus užmačioms. KGBgererolo S.Ivanov lyga ne Žalgiriui, Žalgiris yra Lietuvos, o ne atsibasčiusio ruskelio. Jie sunaikins Lietuvos krepšinį, jie jau tą daro. Ruskeliui buratinui tam ir reikėjo Žalgirio.


Tas seniai buvo aisku.. Reik tik tiketis kad daugiau zmoniu tai supras.. Ir tas 'langu uzkalimas' yra perkeltine prasme..
Žiūrėti...
2012-04-15
-3
Atsakyti
Atsibuskit, ne apie Zalgiri ar Ryta kalba eina, o apie Lietuvos krepsini... Žiūrėti...
2012-04-15
+2
Atsakyti
Serbentautas (+1.17) OsamaBoikotuoti uz tokius dalykus abieju klubu rungtynes. Vienintele likusia tautiskumo vienybe zlugdo visomis galimybemis.. Is Zalgirio jau matom ka padare ir ta priespriesa tarp dvieju klubu ne siaip sau.

Palaukiam Žalgirio ir Ryto vadovų interviu.

Lietuvos ryte rase kad abieju klubu savininkai palaimino toki sprendima, dabar isimtas tas straipsnis...
Žiūrėti...
2012-04-15
-1
Atsakyti
Boikotuoti uz tokius dalykus abieju klubu rungtynes. Vienintele likusia tautiskumo vienybe zlugdo visomis galimybemis.. Is Zalgirio jau matom ka padare ir ta priespriesa tarp dvieju klubu ne siaip sau. Žiūrėti...
2012-04-15
-5
Atsakyti
«  1 2