Meskit linkus kas kur žiūrit nes manasis išvis pakibo... Žiūrėti...
2013-06-04
+2
Atsakyti
Tai gal pasidalintum nuorodą ar kuo :D blmb Žiūrėti...
2013-06-04
+3
Atsakyti
Naujas sąmokslas ant Lietuvos! Tfu... tai yra už PC ekranų :D.. PRAKIŠO SPECIALIAI! SUVAIDINO! Bendžius irgi SPECIALIAI ĮMETĖ TUOS TRITAŠKIUS! Žalgiris 4 kėl. pabaigoje kai atsiliko po to dar ir persverė BET ČIA TURBŪT SPECIALIAI :DDDD Graudūs komentarai... Būtų įdomu sužinot komandinę statistiką kiek Žalgiris iš viso baudų metė, bet jie jas prametė NES NORĖJO PRALAIMĖT, O TEISĖJAI NORĖJO NELEIST! Oj tie teisėjai niekadėjai.. Žiūrėti...
2013-04-13
-1
Atsakyti
Pakeiskit Bluma prasau... Žiūrėti...
2013-04-13
-1
Atsakyti
MVP: L.James, jis dominuoja lygoje ir tiesiog nemanau, kad taškais galima matuoti viską, tam juk yra ten tas titulas kur scorerio, o LeBronas daro viską. Reikia pripažint, kad jis žaidžia tikrai puikiai.

MIP: J.Harden, atvykęs į Rockets tapo klubo veidu, puikiai žaidžia puolime ir nemanau, kad išeis jau Rockets taip susivaryt kad nepatekt į PO, tad Hardenas atvedė komandą į ten. Apskritai Rockets gražiai žaidžia šį sezoną. Kamuolys vaikšto puikiai, o kai reikia, give da ball to the Beard. Aišku galima sakyt jis OKC negalėjo to daryt ką daro Rockets, bet atėjo jo laikas. Šiaip dar sakyčiau N.Vucevic puikiai žaidžią šį sezoną puikus radinys Magic'ų staffo. Bet nemanau kad jam skirs, Harden tiesiog more commercial.

DEF: J.Noah, manau jis turėtų gauti šiais metais. Savo ginyba tikrai prisideda ir labai prie komandos pergalių, Bulls turi patikimą žmogų centre.

ROY: D.Lillard, A.Davis nieko gero neparodė, o turėjo būt WOW...

6th: J.Jack, nuo suolo kyla puikiai, žaidžia labai gerai ir puikus pasirinkimas keičiant pagrindinį Curry jis nepadaro tokios duobės ir puikiai valdo komanda tiek pats gali sėkmingai scorint. Kitą kandidatą pasirinkčiau nebent J.R.

Coach: Tikrai Popas. Heat treneris tiesiog nėra tiek prisidėjęs prie pačių pergalių kiek to trenerio darbo įdeda Pop.
Žiūrėti...
2013-04-06
-1
Atsakyti
Is
Jei turi problemu su nugara ir siaip patarciau nedaryti pilnu atsilenkimu o kojas laikyti 90 laipsniu ir lenktis tik iki menciu. Efektas toks pat o nugaros nepjauna Žiūrėti...
2013-04-06
Atsakyti
Feilai per feilus :DDDD

" Mentow

zjbs mixas patiko, like subscribe "
Žiūrėti...
2013-03-19
+1
Atsakyti
Jei kas blogai tai iškrypėliai, romkos įtaka :D juokais aišku Žiūrėti...
2013-02-23
-11
Atsakyti
Malacius
O pasiziurekit Rockets rungtynes ir pamatysit kas rebus ima Rocketsuose Žiūrėti...
2013-02-23
Atsakyti
Malacius
Taip ir toliau! Dar reikia sumažint klaidų kiekį ir viskas bus ok. Dat move!! Suvarte Humphriesa ar koki ten :D auch! Varyk Donce. Kas sako kad T-Rob labai mus jo laiką tai think twice. T-Robas tai kazkas panasaus tik geresnio nei jie tureje J-Hill. Kovotojas del kamuoliu, hustle points ir t.t. O kur Donces universalumas c'on. Donce nepradės starte tikrai bet kad T Robas uzims belekiek laiko ir Donatui neliks tai nesamonė. Žiūrėti...
2013-02-23
Atsakyti
Čia jau prisidėjo Ryto iškrypėliai prie tokios temos kūrimo, ce ira pravakacia. Žiūrėti...
2013-02-12
+6
Atsakyti
herzAnot NBA, O.Asic jau Utah'je (2:03)


Parodyk kur tu tokias naujienas matej :) ClutchFan'uose ir tai nėra.
Žiūrėti...
2013-01-29
-1
Atsakyti
Michael'ai tai vis dėl to ar išbėgsit į aikštelę? :DDDD Žiūrėti...
2013-01-27
-3
Atsakyti
Not a Howard drama again... Žiūrėti...
2013-01-24
-5
Atsakyti
Komandos GM D.Morey sako, kad komandai reikia kibirkšties, jo planai tai tik surast dar viena super stara ir viskas, gal tos kibirkšties reikėtų ieškot naujokuose kurie negauna laiko aikštėje? Manau pas Donatą dabar sportinio pykčio nemažai, galbūt jiem reikia pažiūrėt į rotacijos problemas o tada dairytis kas kur kokį Super Star siūlo. Žiūrėti...
2013-01-24
-5
Atsakyti
atasManau bobcats,kings,hornets,suns,cavs ,76ers but tikrai neblogai


Kings yra Robinsonas, Thompsonas ir Hayes, tai nežinau ar jie ką atiduotų už Donatą ir ar jis ten ką gautų, Hornets? Andersonas ir Davis, nežinau čia jau, nebent trade su Lakers kad Andersonas kažkaip į Lakers eitų, Suns yra Scola su Morrisu, Scola jie neimtų, Cavs Thompsonas šį sezoną labai neblogai lošia. Bet tai čia konkrečiai situacijai reikia mainų ir žiūrėt kaip keisis komanda :)
Žiūrėti...
2013-01-24
-4
Atsakyti
Phila - L.Allen 22.8 min

Washington - Booker 20 min., Bet ten gal dar Seraphin į PF stoja? 25 min.

NYK - Copeland, Sheed, manau įveikiami ir Amare ne tiek daug lošia.

Memphis - Jei iškeistų Randolph'ą aišku leistų D.Arthur, bet ir Speights iškeitė

Net nežinau aš čia taip sausai pažiūrėjau nes nežinau kas ekipose konkrečiai darosi su tom rotacijom
Žiūrėti...
2013-01-24
+7
Atsakyti
Teisingai padarė. Bet ką žlugdytų toks nuolatinis sedėjimas. Arba bent jau paaiškintų to priežastį. Pvz., mainai ar dar kas, dabar į akis sako, kad tu nuostabus, viską darai osom tik šiaip neleidžiam lošt... Visgi laukiu trade deadline ir tada paaiškės ar Rockets jį mainys ar Morris/PPat.

Kaip manot kokioj ekipoj Donatui būtų geriausia?
Žiūrėti...
2013-01-24
+6
Atsakyti
Gerb. Ekspertai,

Visų pirma tai noriu užčiaupt debilus, su tokiais pasisakymais kaip "andriuskevicius nr 2", "jo rinktineje mums nereikias". Gerb. Ekspertai uzsikiskit nes nesuvokiat ką šnekat. Andriuskevicius? Jį net iš neptuno išmeta, o tu dar rašai Andriuškevičius :D, dar vienas atsiliepiamas, kad rinktineje jo nereikia. Am, tai duosi broliais amzinai lost? O gal norėtum Songailos? Įdomu ko ten Kazlauskas antrą kart nori skrist į JAV, gal cheeseburgeri suvalgyt? (Dabar dėl kinijos klubo treniravimo nezinau ar benuskris).

Pažiūrėkit kaip šį sezoną žaidžia M.Morris, praeitų metų nulis, grybas ir pnš. Rockets komandoje. Gauna po 22minutes laiko aikštėje nors McHale'as praieitais metais į jį nelabai ir žiūrėjo. Greg Smith lygiai taipat, net keista tačiau šį žaidžia nors praietais metais buvo siuntinėjamas ir vėl susigražinamas.

Situacija komandoje. Rockets žigiuoja 8ta vakaruise. Jiems reikia pergalių, kad tą vietą išsaugot. Ppat, Morris, Smith, visi jie zaidzia jau antra ar daugiau sezonų NBA. McHale'as renkasi patirti. Ir ginyba, taškus pas juos daro Hardenas, Parsonsas, Delfino, yra kas tą daro. Asmeniškai neabejoju kad Donatas puolime gali būt naudingesnis už bent jau du iš tų trijų tai tikrai.

Rockets kelia žaidėjų vertę? Čia variantas su klaustuku, pasigirdo kalbos apie Rockets galimus mainus, kuriuose tiek Ppat tiek Morrisas minimi. Gali būti jog Rockets kelia šių dviejų žaidėjų vertę, jie žaidžia daug ir yra rodomi kitoms nba ekipoms. Ar tai tiesa ar ne manau sužinosim tik po trade deadline'o.

McHale'as puolimas. Čia labai jau toks pamastymas būtų. Rockets puolimas labai vienpusis, Hardeno reidai ir trajakai, atmetimai Delfino prie tritaškio, Chandleriui į kampą tritaškio ir nieko daugiau labai ten nefiguruoja. Omeras Asikas yra tragiškas centras PnR atzvilgiu, manau būtų galima su Donce žaist PnR sėkmingai. Jis greitas, staigus, ir po krepšiu žino kaip įmest. Apskritai manau, kad galima būtų rizikuot Donatui leist žaist daugiau kartu su Asiku, Donatui puolimas, turkui ginybos reikalai. Tačiau nemanau, kad tokie scenarijai bus įvykdyti :D

Mainai? Na, o jeigu Rockets Donatą įtrauktų į mainus. Tada būtų visai įdomu jį pamatyt kokiuose Spurs. Taip jis atkeliautu po mainu kaip savotiskas fileris tik pridetas ir pns, bet manau gautu laiko Popo sistemoje ir komandos zaidimas jam tiktu. New Yorkas? Taip Amare tačiau ten juk gimsta sensacijos :D šito neapsiimsiu svarstyt labai nes prašausiu :)

Bet kokiu atveju, naujoko sezonas nevisiems yra lengvas, ten nekiekvienas pirmą sezoną gauna 25 minutes žaist, nekiekvienas meta pirmą sezoną po 18 taškų ir t.t. Manau Donatas nepasiduos ir apie gryzima i Europą reikėtų galvot tik po kokių 4 metų Nba patirties. Sekmės jam, mes jį turim palaikyt, o ne drabstyt purvais.
Žiūrėti...
2013-01-23
+1
Atsakyti
Tu atstovauji LA interesus Tday taip kad tau aišku gerai būtų jį gaut :D Brookas puolime tiek nepadarys kiek Love čia vieni vartai ir būtų total bullshit toki trade'ą daryt. Žiūrėti...
2013-01-22
Atsakyti
1 2 3 4 5  »