Naujienos
BN+
Rekomenduojame
Tvarkaraštis
Rezultatai
Video
Lygos
Komandos
„Žalgiris“
„Rytas“
„Neptūnas“
„Lietkabelis“
Visos
Kita
Foto galerija
Žaidėjai
Personalas
Apie mus
Privatumo politika
Parduotuvė
Cbet Fantasy
Prisijungti
Aplikacijos nustatymai
Moterų LKL A divizionas
Pagrindinis
Naujienos
Lentelės
Tvarkaraštis
Statistika
Rodyti
Lyderiai: Žaidėjai
Lyderiai: Komandos
Rekordai: Žaidėjai
Rekordai: Komandos
Sezonas
Visi
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
Mėnesis
Visi
Rugsėjis
Spalis
Lapkritis
Gruodis
Sausis
Vasaris
Kovas
Balandis
Etapas
Visi etapai
Reguliarusis sezonas
Kategorija
Naudingumas (EFF)
Taškai (PTS)
Dvitaškių taiklumas (2P%)
Dvitaškių pataikė (2PM)
Dvitaškių metė (2PA)
Tritaškių taiklumas (3P%)
Tritaškių pataikė (3PM)
Tritaškių metė (3PA)
Metimų iš žaidimo taiklumas (FG%)
Pataikyta iš žaidimo (FGM)
Metimų iš žaidimo (FGA)
Baudų taiklumas (FT%)
Baudų pataikė (FTM)
Baudų metė (FTA)
Atkovoti kamuoliai (REB)
Atkovoti kamuoliai puolime (OREB)
Atkovoti kamuoliai gynyboje (DREB)
Rezultatyvūs perdavimai (AS)
Rezultatyvūs perdavimai / Prarasti kamuoliai (AS/TO)
Blokuoti metimai (BS)
Perimti kamuoliai (ST)
Išprovokuotos pražangos (RF)
Prarasti kamuoliai (TO)
Gauti blokai (RBS)
Pražangos (PF)
Minutės (MIN)
Lankomumas (ATT)
Reikšmė
Vidurkis
Bendras
Varžovų vidurkis
Varžovų bendras
Kita
Visos rungtynės
Namų rungtynės
išvykos rungtynės
Laimėtos rungtynės
Pralaimėtos rungtynės
Paskutinės 5 rungtynės
Naudingumas
Žaidėjas
EFF
Komanda
GM
EFF , min
EFF , max
1.
Cassidy Rose Mihalko
24,62
Šiaulių Šiauliai-Vilmers
21
6
50
2.
Gerda Raulušaitytė
21,86
Klaipėdos LCC tarptautinis universitetas
21
10
40
3.
Viktoria Balaban
18,48
Klaipėdos Neptūnas-Amberton
21
-1
43
4.
Kristė Timofejeva
18,26
MKK Panevėžys
19
7
32
5.
Mercy Ayitso Wanyama
16,00
Šiaulių Šiauliai-Vilmers
23
-4
31
6.
Rūta Stipra
16,00
Klaipėdos Neptūnas-Amberton
20
1
35
7.
Gintarė Paulauskaitė
15,04
Kauno Aistės-LSMU
24
-5
33
8.
Maisa Pereira Dias
15,00
Klaipėdos LCC tarptautinis universitetas
24
-2
37
9.
Brigita Sinickaitė
14,78
Klaipėdos Neptūnas-Amberton
18
-3
32
10.
Dalia Donskichytė
14,33
Vilniaus Kibirkštis
24
4
30
11.
Marina Solopova
14,31
Klaipėdos Neptūnas-Amberton
16
-2
26
12.
Maiara Pereira Dias
13,63
Klaipėdos LCC tarptautinis universitetas
24
-1
38
13.
Gabrielė Šulskė
12,55
Vilniaus Kibirkštis
20
2
25
14.
Gedvilė Savostaitė
12,46
Kauno Aistės-LSMU
24
-1
23
15.
Malia Rose Bambrick
12,11
Šiaulių Šiauliai-Vilmers
18
-1
35
16.
Elizabete Bulane
11,96
Klaipėdos LCC tarptautinis universitetas
24
-7
27
17.
Daugilė Ūsė
11,75
Vilniaus Kibirkštis
8
-1
21
18.
Karolina Kazočiūnaitė
11,68
Kauno Aistės-LSMU
19
-4
26
19.
Justina Miknaitė
11,52
Vilniaus Kibirkštis
23
2
26
20.
Taisiia Udodenko
11,45
Vilniaus Kibirkštis
20
0
23
21.
Eglė Zabotkaitė
10,71
Vilniaus Kibirkštis
24
-5
24
22.
Gintarė Mažionytė
10,46
Kauno Aistės-LSMU
24
-3
24
23.
Martyna Petrėnaitė
10,29
Vilniaus Kibirkštis
7
-3
28
24.
Aleksieva Yordanova Valeria
10,22
Šiaulių Šiauliai-Vilmers
23
-3
31
25.
Lina Loceniece
9,96
Klaipėdos LCC tarptautinis universitetas
23
-9
24
26.
Morgan Pullins
9,82
Vilniaus Kibirkštis
11
-1
25
27.
Dovilė Saurazaitė
9,29
MKK Panevėžys
14
-6
23
28.
Maria Delgado
9,14
Klaipėdos Neptūnas-Amberton
21
-3
29
29.
Livija Sakevičiūtė
8,40
Vilniaus Kibirkštis
25
0
28
30.
Agnesė Garčinskaitė
7,70
MKK Panevėžys
20
-2
16
31.
Ugnė Grigaliūnaitė
7,42
Vilniaus Kibirkštis
19
-3
20
32.
Uliana Datsko
7,42
Klaipėdos Neptūnas-Amberton
12
-2
16
33.
Saulė Mikelionytė
7,05
Klaipėdos Neptūnas-Amberton
19
-6
26
34.
Neda Pliatkutė
6,95
Klaipėdos LCC tarptautinis universitetas
22
-5
21
35.
Urtė Bukauskaitė
6,81
MKK Panevėžys
21
-4
21
36.
Dominyka Paliulytė
6,40
Klaipėdos LCC tarptautinis universitetas
15
-6
19
37.
Urtė Slavickaitė
6,36
Klaipėdos LCC tarptautinis universitetas
14
-3
19
38.
Miglė Kisarauskaitė
6,19
MKK Panevėžys
21
-5
18
39.
Sintija Aukštikalnytė
6,00
Vilniaus Kibirkštis
21
-3
16
40.
Amanda Okodugha
4,91
Klaipėdos Neptūnas-Amberton
22
-4
15
41.
Audronė Zdanevičiūtė
4,25
Klaipėdos Neptūnas-Amberton
8
-5
14
42.
Iva Plamenova Georgieva
4,16
Šiaulių Šiauliai-Vilmers
19
-7
16
43.
Danguolė Pupkevičiūtė
4,09
Šiaulių Šiauliai-Vilmers
23
-8
21
44.
Livija Kaktaitė
3,83
Kauno Aistės-LSMU
24
-4
23
45.
Brigita Rimkevičiūtė
3,73
Šiaulių Šiauliai-Vilmers
22
-2
16
46.
Polina Korbut
3,46
Klaipėdos LCC tarptautinis universitetas
13
-2
10
47.
Agnė Černeckytė
3,44
Vilniaus Kibirkštis
18
-3
19
48.
Viktoriya Babych
3,42
Vilniaus Kibirkštis
12
-4
17
49.
Evelina Razgutė
3,24
MKK Panevėžys
21
-6
13
50.
Kateryna Chikaodiri Dike
2,70
Klaipėdos LCC tarptautinis universitetas
20
-6
21
51.
Justė Mockevičiūtė
2,59
Klaipėdos Neptūnas-Amberton
17
-4
12
52.
Emilija Vaitkutė
2,17
Klaipėdos LCC tarptautinis universitetas
12
-2
6
53.
Goda Vašurenkaitė
2,00
MKK Panevėžys
15
-12
14
54.
Lyva Linina
1,89
Klaipėdos LCC tarptautinis universitetas
19
-5
8
55.
Danielė Paunksnytė
1,78
Vilniaus Kibirkštis
9
-3
11
56.
Gabrielė Sederevičiūtė
1,64
Kauno Aistės-LSMU
25
-2
7
57.
Gustė Dziatkauskaitė
1,39
Kauno Aistės-LSMU
23
-7
12
58.
Kamilė Berenytė
1,38
Šiaulių Šiauliai-Vilmers
21
-7
20
59.
Kamilė Žukaitė
1,11
MKK Panevėžys
19
-6
9
60.
Karolina Drakšaitė
1,10
Klaipėdos LCC tarptautinis universitetas
10
-2
5
61.
Eva Pernavaitė
0,86
Kauno Aistės-LSMU
14
-8
15
62.
Enrika Matiukaitė
0,59
Šiaulių Šiauliai-Vilmers
17
-4
4
63.
Eglė Kisarauskaitė
0,30
MKK Panevėžys
20
-6
9
64.
Saulė Globytė
0,23
Klaipėdos Neptūnas-Amberton
13
-5
4
65.
Kamilė Mickutė
0,17
Klaipėdos Neptūnas-Amberton
6
-2
5