Tvarkaraštis

Sausis

Sezonas Mėnesis
Komanda
Sausio 3 d., ketvirtadienis
Stambulo Anadolu Efes
Miuncheno Bayern
92-77   stat »
Madrido Real
Tel Avivo Maccabi
91-79   stat »
Milano AX Armani Exchange
Podgoricos Buducnost
111-94   stat »
Las Palmo Herbalife Gran Canaria
Maskvos srities Chimki
70-99   stat »
Sausio 4 d., penktadienis
Stambulo Fenerbahce
Vitorijos Baskonia
96-87   stat »
Kauno Žalgiris
Maskvos CSKA
79-84   stat »
Pirėjo Olympiakos
Atėnų Panathinaikos
79-65   stat »
Barselonos FC Barcelona
Stambulo Darussafaka
97-65   stat »
Sausio 8 d., antradienis
Maskvos srities Chimki
Stambulo Fenerbahce
84-78   stat »
Kauno Žalgiris
Stambulo Anadolu Efes
58-79   stat »
Pirėjo Olympiakos
Vitorijos Baskonia
91-87   stat »
Las Palmo Herbalife Gran Canaria
Madrido Real
67-75   stat »
Sausio 9 d., trečiadienis
Stambulo Darussafaka
Maskvos CSKA
65-80   stat »
Atėnų Panathinaikos
Miuncheno Bayern
77-67   stat »
Tel Avivo Maccabi
Podgoricos Buducnost
81-76   stat »
Milano AX Armani Exchange
Barselonos FC Barcelona
85-90   stat »
Sausio 10 d., ketvirtadienis
Stambulo Anadolu Efes
Maskvos srities Chimki
81-72   stat »
Stambulo Fenerbahce
Kauno Žalgiris
78-61   stat »
Madrido Real
Pirėjo Olympiakos
94-78   stat »
Sausio 11 d., penktadienis
Maskvos CSKA
Tel Avivo Maccabi
76-93   stat »
Podgoricos Buducnost
Stambulo Darussafaka
75-74   stat »
Miuncheno Bayern
Milano AX Armani Exchange
93-87   stat »
Vitorijos Baskonia
Las Palmo Herbalife Gran Canaria
83-66   stat »
Barselonos FC Barcelona
Atėnų Panathinaikos
79-68   stat »
Sausio 17 d., ketvirtadienis
Maskvos CSKA
Miuncheno Bayern
77-70   stat »
Pirėjo Olympiakos
Maskvos srities Chimki
71-57   stat »
Tel Avivo Maccabi
Barselonos FC Barcelona
99-83   stat »
Las Palmo Herbalife Gran Canaria
Stambulo Fenerbahce
64-82   stat »
Sausio 18 d., penktadienis
Stambulo Anadolu Efes
Stambulo Darussafaka
82-68   stat »
Kauno Žalgiris
Atėnų Panathinaikos
82-69   stat »
Podgoricos Buducnost
Madrido Real
73-60   stat »
Vitorijos Baskonia
Milano AX Armani Exchange
80-75   stat »
Sausio 24 d., ketvirtadienis
Stambulo Fenerbahce
Pirėjo Olympiakos
19:30
Tel Avivo Maccabi
Atėnų Panathinaikos
21:30
Milano AX Armani Exchange
Kauno Žalgiris
21:45
Madrido Real
Stambulo Anadolu Efes
22:00
Sausio 25 d., penktadienis
Maskvos srities Chimki
Miuncheno Bayern
19:00
Stambulo Darussafaka
Vitorijos Baskonia
19:15
Podgoricos Buducnost
Las Palmo Herbalife Gran Canaria
20:00
Barselonos FC Barcelona
Maskvos CSKA
22:00
Sausio 31 d., ketvirtadienis
Maskvos srities Chimki
Kauno Žalgiris
19:00
Pirėjo Olympiakos
Barselonos FC Barcelona
21:00
Miuncheno Bayern
Stambulo Fenerbahce
21:30
Vitorijos Baskonia
Tel Avivo Maccabi
21:45