Tvarkaraštis

Sausis

Sezonas Mėnesis Komanda
4 d., Ketvirtadienis
Atėnų Panathinaikos
Stambulo Anadolu Efes
90-79   stat »
Malagos Unicaja
Valensijos Basket
83-85   stat »
Barselonos FC Barcelona
Maskvos CSKA
85-72   stat »
5 d., Penktadienis
Stambulo Fenerbahce
Vitorijos Baskonia
79-74   stat »
Belgrado Crvena Zvezda
Kauno Žalgiris
77-65   stat »
Pirėjo Olympiakos
Milano AX Armani Exchange
87-80   stat »
Bambergo Brose
Maskvos srities Chimki
70-74   stat »
Madrido Real
Tel Avivo Maccabi
93-81   stat »
11 d., Ketvirtadienis
Atėnų Panathinaikos
Barselonos FC Barcelona
84-75   stat »
Tel Avivo Maccabi
Bambergo Brose
90-88   stat »
Valensijos Basket
Stambulo Fenerbahce
67-80   stat »
Milano AX Armani Exchange
Maskvos CSKA
81-107   stat »
12 d., Penktadienis
Maskvos srities Chimki
Madrido Real
78-95   stat »
Stambulo Anadolu Efes
Belgrado Crvena Zvezda
104-95   stat »
Kauno Žalgiris
Malagos Unicaja
79-77   stat »
Vitorijos Baskonia
Pirėjo Olympiakos
86-54   stat »
16 d., Antradienis
Belgrado Crvena Zvezda
Maskvos srities Chimki
70-79   stat »
Pirėjo Olympiakos
Tel Avivo Maccabi
94-64   stat »
Bambergo Brose
Kauno Žalgiris
93-86   stat »
Valensijos Basket
Barselonos FC Barcelona
81-76   stat »
17 d., Trečiadienis
Maskvos CSKA
Stambulo Anadolu Efes
110-79   stat »
Stambulo Fenerbahce
Atėnų Panathinaikos
67-62   stat »
Madrido Real
Vitorijos Baskonia
75-73   stat »
Milano AX Armani Exchange
Malagos Unicaja
101-87   stat »
18 d., Ketvirtadienis
Maskvos srities Chimki
Pirėjo Olympiakos
82-54   stat »
Kauno Žalgiris
Valensijos Basket
86-82   stat »
Tel Avivo Maccabi
Belgrado Crvena Zvezda
89-75   stat »
Barselonos FC Barcelona
Bambergo Brose
81-66   stat »
19 d., Penktadienis
Stambulo Anadolu Efes
Stambulo Fenerbahce
84-89   stat »
Atėnų Panathinaikos
Maskvos CSKA
70-75   stat »
Vitorijos Baskonia
Milano AX Armani Exchange
82-83   stat »
Malagos Unicaja
Madrido Real
80-75   stat »
25 d., Ketvirtadienis
Atėnų Panathinaikos
Kauno Žalgiris
21:15
Valensijos Basket
Maskvos srities Chimki
21:30
Madrido Real
Stambulo Anadolu Efes
21:45
26 d., Penktadienis
Maskvos CSKA
Bambergo Brose
19:00
Stambulo Fenerbahce
Barselonos FC Barcelona
19:45
Belgrado Crvena Zvezda
Pirėjo Olympiakos
20:00
Milano AX Armani Exchange
Tel Avivo Maccabi
21:45
Malagos Unicaja
Vitorijos Baskonia
21:45