Tvarkaraštis

Lapkritis

Sezonas Mėnesis
Komanda
Lapkričio 1 d., ketvirtadienis
Maskvos CSKA
Pirėjo Olympiakos
69-65   stat »
Vitorijos Baskonia
Stambulo Darussafaka
82-56   stat »
Stambulo Fenerbahce
Miuncheno Bayern
88-84   stat »
Barselonos FC Barcelona
Tel Avivo Maccabi
74-58   stat »
Lapkričio 2 d., penktadienis
Maskvos srities Chimki
Las Palmo Gran Canaria Herbalife
87-72   stat »
Kauno Žalgiris
Madrido Real
79-90   stat »
Podgoricos Buducnost
Atėnų Panathinaikos
67-72   stat »
Milano AX Armani Exchange
Stambulo Anadolu Efes
81-80   stat »
Lapkričio 8 d., ketvirtadienis
Miuncheno Bayern
Stambulo Darussafaka
116-70   stat »
Tel Avivo Maccabi
Madrido Real
66-87   stat »
Milano AX Armani Exchange
Maskvos CSKA
85-90   stat »
Las Palmo Gran Canaria Herbalife
Stambulo Anadolu Efes
90-94   stat »
Lapkričio 9 d., penktadienis
Maskvos srities Chimki
Barselonos FC Barcelona
80-87   stat »
Podgoricos Buducnost
Kauno Žalgiris
60-72   stat »
Atėnų Panathinaikos
Pirėjo Olympiakos
93-80   stat »
Vitorijos Baskonia
Stambulo Fenerbahce
72-74   stat »
Lapkričio 15 d., ketvirtadienis
Stambulo Darussafaka
Milano AX Armani Exchange
19:15
Podgoricos Buducnost
Vitorijos Baskonia
20:00
Pirėjo Olympiakos
Stambulo Fenerbahce
21:00
Madrido Real
Maskvos srities Chimki
22:00
Lapkričio 16 d., penktadienis
Stambulo Anadolu Efes
Atėnų Panathinaikos
19:30
Kauno Žalgiris
Barselonos FC Barcelona
20:00
Miuncheno Bayern
Maskvos CSKA
21:30
Las Palmo Gran Canaria Herbalife
Tel Avivo Maccabi
22:00
Lapkričio 20 d., antradienis
Stambulo Anadolu Efes
Tel Avivo Maccabi
19:00
Stambulo Fenerbahce
Stambulo Darussafaka
20:00
Miuncheno Bayern
Pirėjo Olympiakos
21:30
Madrido Real
Las Palmo Gran Canaria Herbalife
22:00
Lapkričio 21 d., trečiadienis
Maskvos srities Chimki
Podgoricos Buducnost
19:00
Maskvos CSKA
Kauno Žalgiris
19:45
Atėnų Panathinaikos
Barselonos FC Barcelona
21:00
Milano AX Armani Exchange
Vitorijos Baskonia
21:45
Lapkričio 22 d., ketvirtadienis
Stambulo Darussafaka
Stambulo Anadolu Efes
19:15
Pirėjo Olympiakos
Madrido Real
19:45
Tel Avivo Maccabi
Stambulo Fenerbahce
21:05
Las Palmo Gran Canaria Herbalife
Miuncheno Bayern
22:30
Lapkričio 23 d., penktadienis
Kauno Žalgiris
Maskvos srities Chimki
19:45
Podgoricos Buducnost
Maskvos CSKA
21:30
Vitorijos Baskonia
Atėnų Panathinaikos
21:30
Barselonos FC Barcelona
Milano AX Armani Exchange
22:00
Lapkričio 29 d., ketvirtadienis
Stambulo Darussafaka
Las Palmo Gran Canaria Herbalife
19:15
Kauno Žalgiris
Milano AX Armani Exchange
20:00
Tel Avivo Maccabi
Miuncheno Bayern
21:05
Madrido Real
Maskvos CSKA
22:00
Lapkričio 30 d., penktadienis
Maskvos srities Chimki
Atėnų Panathinaikos
19:00
Stambulo Anadolu Efes
Vitorijos Baskonia
19:30
Pirėjo Olympiakos
Podgoricos Buducnost
21:30
Barselonos FC Barcelona
Stambulo Fenerbahce
22:00