Naujienos
BN+
Rekomenduojame
Tvarkaraštis
Rezultatai
Video
Lygos
Komandos
„Žalgiris“
„Rytas“
„Neptūnas“
„Lietkabelis“
Visos
Kita
Foto galerija
Žaidėjai
Personalas
Apie mus
Privatumo politika
Parduotuvė
Cbet Fantasy
Prisijungti
Aplikacijos nustatymai
Europos jaunimo (U-20) čempionatas
Pagrindinis
Naujienos
Lentelės
Tvarkaraštis
Statistika
Lentelės
Sezonas
2023
2022
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
Grupių etapas
|
Atkrintamosios varžybos
Turkijos jaunimo rinktinė
73-68
Juodkalnijos jaunimo rinktinė
73-68
Graikijos jaunimo rinktinė
83-75
Islandijos jaunimo rinktinė
83-75
Serbijos jaunimo rinktinė
75-72
Italijos jaunimo rinktinė
75-72
Prancūzijos jaunimo rinktinė
89-55
Lenkijos jaunimo rinktinė
89-55
Belgijos jaunimo rinktinė
80-65
Estijos jaunimo rinktinė
80-65
Lietuvos jaunimo rinktinė
70-51
Slovėnijos jaunimo rinktinė
70-51
Ispanijos jaunimo rinktinė
52-59
Izraelio jaunimo rinktinė
52-59
Vokietijos jaunimo rinktinė
87-67
Kroatijos jaunimo rinktinė
87-67
Turkijos jaunimo rinktinė
61-87
Graikijos jaunimo rinktinė
61-87
Serbijos jaunimo rinktinė
73-82
Prancūzijos jaunimo rinktinė
73-82
Belgijos jaunimo rinktinė
77-71
Lietuvos jaunimo rinktinė
77-71
Izraelio jaunimo rinktinė
75-64
Vokietijos jaunimo rinktinė
75-64
Turkijos jaunimo rinktinė
Prancūzijos jaunimo rinktinė
Belgijos jaunimo rinktinė
46-67
Izraelio jaunimo rinktinė
46-67
Prancūzijos jaunimo rinktinė
89-79
Izraelio jaunimo rinktinė
89-79
Aštuntfinalis
Nr.
Komandos
Rezultatai
1
Turkijos jaunimo rinktinė
Juodkalnijos jaunimo rinktinė
73
68
2
Graikijos jaunimo rinktinė
Islandijos jaunimo rinktinė
83
75
3
Serbijos jaunimo rinktinė
Italijos jaunimo rinktinė
75
72
4
Prancūzijos jaunimo rinktinė
Lenkijos jaunimo rinktinė
89
55
5
Belgijos jaunimo rinktinė
Estijos jaunimo rinktinė
80
65
6
Lietuvos jaunimo rinktinė
Slovėnijos jaunimo rinktinė
70
51
7
Ispanijos jaunimo rinktinė
Izraelio jaunimo rinktinė
52
59
8
Vokietijos jaunimo rinktinė
Kroatijos jaunimo rinktinė
87
67
Ketvirtfinalis
Nr.
Komandos
Rezultatai
1
Turkijos jaunimo rinktinė
Graikijos jaunimo rinktinė
61
87
2
Serbijos jaunimo rinktinė
Prancūzijos jaunimo rinktinė
73
82
3
Belgijos jaunimo rinktinė
Lietuvos jaunimo rinktinė
77
71
4
Izraelio jaunimo rinktinė
Vokietijos jaunimo rinktinė
75
64
Kovos 5-16 vietų
Nr.
Komandos
Rezultatai
1
Estijos jaunimo rinktinė
Slovėnijos jaunimo rinktinė
62
83
2
Ispanijos jaunimo rinktinė
Kroatijos jaunimo rinktinė
84
60
3
Juodkalnijos jaunimo rinktinė
Islandijos jaunimo rinktinė
73
99
4
Italijos jaunimo rinktinė
Lenkijos jaunimo rinktinė
72
60
5
Turkijos jaunimo rinktinė
Serbijos jaunimo rinktinė
55
76
6
Juodkalnijos jaunimo rinktinė
Lenkijos jaunimo rinktinė
64
61
7
Lietuvos jaunimo rinktinė
Vokietijos jaunimo rinktinė
58
60
8
Estijos jaunimo rinktinė
Kroatijos jaunimo rinktinė
70
98
9
Islandijos jaunimo rinktinė
Italijos jaunimo rinktinė
86
98
10
Lenkijos jaunimo rinktinė
Estijos jaunimo rinktinė
71
62
11
Islandijos jaunimo rinktinė
Slovėnijos jaunimo rinktinė
75
90
12
Serbijos jaunimo rinktinė
Vokietijos jaunimo rinktinė
82
78
13
Juodkalnijos jaunimo rinktinė
Kroatijos jaunimo rinktinė
81
78
14
Italijos jaunimo rinktinė
Ispanijos jaunimo rinktinė
75
69
15
Turkijos jaunimo rinktinė
Lietuvos jaunimo rinktinė
70
66
Pusfinalis
Nr.
Komandos
Rezultatai
1
Belgijos jaunimo rinktinė
Izraelio jaunimo rinktinė
46
67
2
Graikijos jaunimo rinktinė
Prancūzijos jaunimo rinktinė
51
98
Kova dėl III vietos
Nr.
Komandos
Rezultatai
1
Graikijos jaunimo rinktinė
Belgijos jaunimo rinktinė
68
64
Finalas
Nr.
Komandos
Rezultatai
1
Prancūzijos jaunimo rinktinė
Izraelio jaunimo rinktinė
89
79