Lentelės

Sezonas

Prancūzijos jaunimo rinktinė
Ukrainos jaunimo rinktinė
Kroatijos jaunimo rinktinė
Lenkijos jaunimo rinktinė
Izraelio jaunimo rinktinė
Juodkalnijos jaunimo rinktinė
Lietuvos jaunimo rinktinė
Latvijos jaunimo rinktinė
Turkijos jaunimo rinktinė
Italijos jaunimo rinktinė
Ispanijos jaunimo rinktinė
Slovėnijos jaunimo rinktinė
Serbijos jaunimo rinktinė
Didžiosios Britanijos jaunimo rinktinė
Graikijos jaunimo rinktinė
Vokietijos jaunimo rinktinė
Prancūzijos jaunimo rinktinė
Kroatijos jaunimo rinktinė
Izraelio jaunimo rinktinė
Lietuvos jaunimo rinktinė
Turkijos jaunimo rinktinė
Ispanijos jaunimo rinktinė
Didžiosios Britanijos jaunimo rinktinė
Vokietijos jaunimo rinktinė
Prancūzijos jaunimo rinktinė
Izraelio jaunimo rinktinė
Ispanijos jaunimo rinktinė
Vokietijos jaunimo rinktinė
Izraelio jaunimo rinktinė
Ispanijos jaunimo rinktinė
Izraelio jaunimo rinktinė

Aštuntfinaliai
Nr. Komandos Rezultatai
1. Prancūzijos jaunimo rinktinė
Ukrainos jaunimo rinktinė
68
40
2. Kroatijos jaunimo rinktinė
Lenkijos jaunimo rinktinė
89
75
3. Izraelio jaunimo rinktinė
Juodkalnijos jaunimo rinktinė
88
69
4. Lietuvos jaunimo rinktinė
Latvijos jaunimo rinktinė
114
75
5. Turkijos jaunimo rinktinė
Italijos jaunimo rinktinė
82
80
6. Ispanijos jaunimo rinktinė
Slovėnijos jaunimo rinktinė
71
53
7. Serbijos jaunimo rinktinė
Didžiosios Britanijos jaunimo rinktinė
72
77
8. Graikijos jaunimo rinktinė
Vokietijos jaunimo rinktinė
54
82

Kova dėl 5-16 vietų
Nr. Komandos Rezultatai
1. Ukrainos jaunimo rinktinė
Lenkijos jaunimo rinktinė
76
71
2. Serbijos jaunimo rinktinė
Graikijos jaunimo rinktinė
72
78
3. Italijos jaunimo rinktinė
Slovėnijos jaunimo rinktinė
64
74
4. Juodkalnijos jaunimo rinktinė
Latvijos jaunimo rinktinė
79
62
5. Kroatijos jaunimo rinktinė
Lietuvos jaunimo rinktinė
93
94
6. Turkijos jaunimo rinktinė
Didžiosios Britanijos jaunimo rinktinė
104
87
7. Lenkijos jaunimo rinktinė
Latvijos jaunimo rinktinė
82
68
8. Italijos jaunimo rinktinė
Serbijos jaunimo rinktinė
86
63
9. Ukrainos jaunimo rinktinė
Juodkalnijos jaunimo rinktinė
72
58
10. Slovėnijos jaunimo rinktinė
Graikijos jaunimo rinktinė
80
89
11. Latvijos jaunimo rinktinė
Serbijos jaunimo rinktinė
50
71
12. Lietuvos jaunimo rinktinė
Turkijos jaunimo rinktinė
89
73
13. Juodkalnijos jaunimo rinktinė
Slovėnijos jaunimo rinktinė
73
75
14. Lenkijos jaunimo rinktinė
Italijos jaunimo rinktinė
61
77
15. Ukrainos jaunimo rinktinė
Graikijos jaunimo rinktinė
98
109
16. Kroatijos jaunimo rinktinė
Didžiosios Britanijos jaunimo rinktinė
82
63

Ketvirtfinaliai
Nr. Komandos Rezultatai
1. Prancūzijos jaunimo rinktinė
Kroatijos jaunimo rinktinė
71
63
2. Izraelio jaunimo rinktinė
Lietuvos jaunimo rinktinė
94
78
3. Turkijos jaunimo rinktinė
Ispanijos jaunimo rinktinė
69
70
4. Didžiosios Britanijos jaunimo rinktinė
Vokietijos jaunimo rinktinė
56
81

Pusfinaliai
Nr. Komandos Rezultatai
1. Prancūzijos jaunimo rinktinė
Izraelio jaunimo rinktinė
70
81
2. Ispanijos jaunimo rinktinė
Vokietijos jaunimo rinktinė
80
62

Kova dėl III-osios vietos
Nr. Komandos Rezultatai
1. Prancūzijos jaunimo rinktinė
Vokietijos jaunimo rinktinė
65
73

Finalas
Nr. Komandos Rezultatai
1. Izraelio jaunimo rinktinė
Ispanijos jaunimo rinktinė
92
84