Tvarkaraštis

Gruodis

Sezonas Mėnesis
Komanda
Gruodžio 8 d., Šeštadienis
Badalonos Divina Seguros Joventut
Malagos Unicaja
93-86
Valensijos Basket
Andoros MoraBanc
91-72
Saragosos Tecnyconta
Santjago de Kompostelos Monbus Obradoiro
78-86
San Sebastiano Gipuzkoa Basket
Mursijos UCAM
67-81
Gruodžio 9 d., sekmadienis
Fuenlabrados Montakit
Manresos BAXI
94-89
Madrido Movistar Estudiantes
Burgoso CB Miraflores
80-79
Vitorijos Baskonia
Lugo Cafes Candelas Breogan
100-78
Madrido Real
Las Palmo Herbalife Gran Canaria
87-63
Barselonos FC Barcelona
Tenerifės Iberostar
77-71
Gruodžio 15 d., Šeštadienis
Burgoso CB Miraflores
Valensijos Basket
77-87
Tenerifės Iberostar
Vitorijos Baskonia
70-63
Santjago de Kompostelos Monbus Obradoiro
Madrido Movistar Estudiantes
91-81
Andoros MoraBanc
San Sebastiano Gipuzkoa Basket
76-87
Gruodžio 16 d., sekmadienis
Mursijos UCAM
Fuenlabrados Montakit
75-65
Manresos BAXI
Saragosos Tecnyconta
94-73
Lugo Cafes Candelas Breogan
Madrido Real
18:00
Malagos Unicaja
Barselonos FC Barcelona
20:30
Las Palmo Herbalife Gran Canaria
Badalonos Divina Seguros Joventut
20:30
Gruodžio 22 d., Šeštadienis
Fuenlabrados Montakit
Burgoso CB Miraflores
19:00
San Sebastiano Gipuzkoa Basket
Barselonos FC Barcelona
19:00
Burgoso CB Miraflores
Andoros MoraBanc
21:30
Gruodžio 23 d., sekmadienis
Badalonos Divina Seguros Joventut
Tenerifės Iberostar
13:30
Madrido Movistar Estudiantes
Valensijos Basket
13:30
Madrido Real
Mursijos UCAM
18:00
Santjago de Kompostelos Monbus Obradoiro
Manresos BAXI
18:00
Saragosos Tecnyconta
Las Palmo Herbalife Gran Canaria
20:30
Malagos Unicaja
Vitorijos Baskonia
20:30
Gruodžio 29 d., Šeštadienis
San Sebastiano Gipuzkoa Basket
Malagos Unicaja
19:00
Barselonos FC Barcelona
Santjago de Kompostelos Monbus Obradoiro
19:00
Tenerifės Iberostar
Manresos BAXI
21:30
Valensijos Basket
Saragosos Tecnyconta
21:30
Andoros MoraBanc
Madrido Movistar Estudiantes
21:30
Gruodžio 30 d., sekmadienis
Mursijos UCAM
Badalonos Divina Seguros Joventut
18:00
Las Palmo Herbalife Gran Canaria
Burgoso CB Miraflores
20:30
Fuenlabrados Montakit
Burgoso CB Miraflores
20:30
Vitorijos Baskonia
Madrido Real
20:30