Tvarkaraštis

Lapkritis

Sezonas Mėnesis
Komanda
Lapkričio 2 d., penktadienis
Kauno Žalgiris-2
Mažeikių Ereliai
95-82   stat »
Šakių Vytis
Šilutės Šilutė
108-96   stat »
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis
Tauragės krepšinio klubas
86-73   stat »
Molėtų Ežerūnas
Jonavos Sintek-Jonava
52-99   stat »
Joniškio Delikatesas
Telšių Telšiai
93-75   stat »
Kauno KTU
Vilniaus Perlas
61-81   stat »
Palangos Kuršiai
Gargždų SC
77-80   stat »
Lapkričio 3 d., Šeštadienis
Vilniaus Perlas
Gargždų SC
80-74   stat »
Palangos Kuršiai
Joniškio Delikatesas
83-91   stat »
Telšių Telšiai
Molėtų Ežerūnas
90-54   stat »
Jonavos Sintek-Jonava
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis
87-97   stat »
Tauragės krepšinio klubas
Kauno Žalgiris-2
72-95   stat »
Mažeikių Ereliai
Šakių Vytis
82-79   stat »
Šilutės Šilutė
Marijampolės Sūduva-Mantinga
94-62   stat »
Lapkričio 8 d., ketvirtadienis
Jonavos Sintek-Jonava
Joniškio Delikatesas
72-80   stat »
Lapkričio 9 d., penktadienis
Kauno Žalgiris-2
Marijampolės Sūduva-Mantinga
74-76   stat »
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis
Šilutės Šilutė
79-95   stat »
Molėtų Ežerūnas
Mažeikių Ereliai
82-75   stat »
Joniškio Delikatesas
Tauragės krepšinio klubas
84-65   stat »
Gargždų SC
Jonavos Sintek-Jonava
61-68   stat »
Kauno KTU
Telšių Telšiai
77-89   stat »
Vilniaus Perlas
Palangos Kuršiai
77-86   stat »
Lapkričio 10 d., Šeštadienis
Palangos Kuršiai
Kauno KTU
84-65   stat »
Telšių Telšiai
Gargždų SC
86-73   stat »
Tauragės krepšinio klubas
Molėtų Ežerūnas
66-86   stat »
Mažeikių Ereliai
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis
80-88   stat »
Šilutės Šilutė
Kauno Žalgiris-2
89-86   stat »
Marijampolės Sūduva-Mantinga
Šakių Vytis
85-70   stat »
Lapkričio 16 d., penktadienis
Kauno Žalgiris-2
Jonavos Sintek-Jonava
17:00
Marijampolės Sūduva-Mantinga
Mažeikių Ereliai
18:00
Šakių Vytis
Tauragės krepšinio klubas
18:00
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis
Telšių Telšiai
18:00
Molėtų Ežerūnas
Palangos Kuršiai
18:00
Joniškio Delikatesas
Vilniaus Perlas
18:00
Gargždų SC
Kauno KTU
18:00
Lapkričio 17 d., Šeštadienis
Kauno KTU
Joniškio Delikatesas
16:00
Vilniaus Perlas
Molėtų Ežerūnas
16:00
Palangos Kuršiai
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis
16:00
Telšių Telšiai
Kauno Žalgiris-2
16:00
Jonavos Sintek-Jonava
Šakių Vytis
16:00
Tauragės krepšinio klubas
Marijampolės Sūduva-Mantinga
16:00
Mažeikių Ereliai
Šilutės Šilutė
16:00
Lapkričio 20 d., antradienis
Šakių Vytis
Gargždų SC
19:00
Lapkričio 23 d., penktadienis
Kauno Žalgiris-2
Joniškio Delikatesas
17:00
Telšių Telšiai
Tauragės krepšinio klubas
18:00
Mažeikių Ereliai
Palangos Kuršiai
18:00
Šilutės Šilutė
Vilniaus Perlas
18:00
Marijampolės Sūduva-Mantinga
Kauno KTU
18:00
Gargždų SC
Šakių Vytis
18:00
Molėtų Ežerūnas
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis
18:00
Lapkričio 24 d., Šeštadienis
Tauragės krepšinio klubas
Telšių Telšiai
16:00
Palangos Kuršiai
Mažeikių Ereliai
16:00
Vilniaus Perlas
Šilutės Šilutė
16:00
Kauno KTU
Marijampolės Sūduva-Mantinga
16:00
Joniškio Delikatesas
Kauno Žalgiris-2
16:00
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis
Molėtų Ežerūnas
16:00
Lapkričio 30 d., penktadienis
Gargždų SC
Molėtų Ežerūnas
18:00
Kauno KTU
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis
18:00
Vilniaus Perlas
Kauno Žalgiris-2
18:00
Palangos Kuršiai
Šakių Vytis
18:00
Telšių Telšiai
Marijampolės Sūduva-Mantinga
18:00
Jonavos Sintek-Jonava
Šilutės Šilutė
18:00
Tauragės krepšinio klubas
Mažeikių Ereliai
18:00