Europos taurė

Tvarkaraštis

Spalis

Sezonas Mėnesis
Komanda
Spalio 2 d., antradienis
Vilniaus Rytas
Malagos Unicaja
80-72   stat »
Belgrado Crvena Zvezda
Ulmo Ratiopharm
88-73   stat »
Stambulo Galatasaray
Andoros MoraBanc
84-73   stat »
Gdynės Arka
Krasnodaro Lokomotiv
73-80   stat »
Berlyno ALBA
Bursos Tofas
107-91   stat »
Valensijos Basket
Vilerbano ASVEL
84-62   stat »
Spalio 3 d., trečiadienis
Frankfurto Fraport Skyliners
Turino Fiat
88-85   stat »
Sankt Peterburgo Zenit
Ankaros Turk Telekom
91-80   stat »
Baro KK Mornar
Kazanės UNIKS
74-97   stat »
Brešos Leonessa Basket
Monako Basket
68-80   stat »
Limožo CSP
Zagrebo Cedevita
82-68   stat »
Trento Dolomiti Energia
Belgrado Partizan
82-73   stat »
Spalio 9 d., antradienis
Belgrado Partizan
Sankt Peterburgo Zenit
89-82   stat »
Vilerbano ASVEL
Trento Dolomiti Energia
75-61   stat »
Malagos Unicaja
Frankfurto Fraport Skyliners
91-64   stat »
Spalio 10 d., trečiadienis
Bursos Tofas
Gdynės Arka
96-79   stat »
Krasnodaro Lokomotiv
Limožo CSP
82-64   stat »
Ankaros Turk Telekom
Valensijos Basket
67-72   stat »
Kazanės UNIKS
Vilniaus Rytas
86-73   stat »
Ulmo Ratiopharm
Stambulo Galatasaray
103-92   stat »
Zagrebo Cedevita
Berlyno ALBA
75-73   stat »
Monako Basket
Belgrado Crvena Zvezda
63-66   stat »
Andoros MoraBanc
Brešos Leonessa Basket
110-91   stat »
Turino Fiat
Baro KK Mornar
80-84   stat »
Spalio 16 d., antradienis
Belgrado Crvena Zvezda
Andoros MoraBanc
85-79   stat »
Stambulo Galatasaray
Brešos Leonessa Basket
84-76   stat »
Ulmo Ratiopharm
Monako Basket
65-75   stat »
Vilerbano ASVEL
Ankaros Turk Telekom
84-63   stat »
Spalio 17 d., trečiadienis
Vilniaus Rytas
Frankfurto Fraport Skyliners
61-70   stat »
Krasnodaro Lokomotiv
Bursos Tofas
95-72   stat »
Kazanės UNIKS
Turino Fiat
92-78   stat »
Baro KK Mornar
Malagos Unicaja
85-96   stat »
Gdynės Arka
Zagrebo Cedevita
61-78   stat »
Limožo CSP
Berlyno ALBA
93-102   stat »
Valensijos Basket
Belgrado Partizan
79-71   stat »
Trento Dolomiti Energia
Sankt Peterburgo Zenit
60-93   stat »
Spalio 23 d., antradienis
Stambulo Galatasaray
Monako Basket
20:00
Frankfurto Fraport Skyliners
Baro KK Mornar
20:30
Belgrado Partizan
Vilerbano ASVEL
21:00
Trento Dolomiti Energia
Ankaros Turk Telekom
21:30
Spalio 24 d., trečiadienis
Vilniaus Rytas
Turino Fiat
19:00
Sankt Peterburgo Zenit
Valensijos Basket
20:00
Zagrebo Cedevita
Krasnodaro Lokomotiv
20:30
Andoros MoraBanc
Ulmo Ratiopharm
21:00
Berlyno ALBA
Gdynės Arka
21:00
Brešos Leonessa Basket
Belgrado Crvena Zvezda
21:30
Limožo CSP
Bursos Tofas
21:30
Malagos Unicaja
Kazanės UNIKS
21:45
Spalio 30 d., antradienis
Belgrado Crvena Zvezda
Stambulo Galatasaray
20:00
Ulmo Ratiopharm
Brešos Leonessa Basket
20:30
Vilerbano ASVEL
Sankt Peterburgo Zenit
21:30
Turino Fiat
Malagos Unicaja
21:30
Spalio 31 d., trečiadienis
Bursos Tofas
Zagrebo Cedevita
20:00
Krasnodaro Lokomotiv
Berlyno ALBA
20:00
Ankaros Turk Telekom
Belgrado Partizan
20:00
Kazanės UNIKS
Frankfurto Fraport Skyliners
20:00
Baro KK Mornar
Vilniaus Rytas
20:00
Monako Basket
Andoros MoraBanc
20:45
Gdynės Arka
Limožo CSP
21:00
Valensijos Basket
Trento Dolomiti Energia
21:30