Tvarkaraštis

Liepa

Sezonas Mėnesis
Komanda
Liepos 9 d., Šeštadienis
Rumunijos jaunimo merginų rinktinė
Baltarusijos jaunimo merginų rinktinė
47-39
Didžiosios Britanijos jaunimo merginų rinktinė
Lietuvos jaunimo merginų rinktinė
42-61
Airijos jaunimo merginų rinktinė
Slovėnijos jaunimo merginų rinktinė
57-85
Ukrainos jaunimo merginų rinktinė
Čekijos jaunimo merginų rinktinė
34-78
Kroatijos jaunimo merginų rinktinė
Bulgarijos jaunimo merginų rinktinė
76-47
Liepos 10 d., sekmadienis
Bulgarijos jaunimo merginų rinktinė
Rumunijos jaunimo merginų rinktinė
56-61
Čekijos jaunimo merginų rinktinė
Vengrijos jaunimo merginų rinktinė
57-72
Baltarusijos jaunimo merginų rinktinė
Kroatijos jaunimo merginų rinktinė
61-74
Lietuvos jaunimo merginų rinktinė
Izraelio jaunimo merginų rinktinė
63-61
Slovėnijos jaunimo merginų rinktinė
Juodkalnijos jaunimo merginų rinktinė
77-72
Liepos 11 d., pirmadienis
Vengrijos jaunimo merginų rinktinė
Ukrainos jaunimo merginų rinktinė
47-48
Bulgarijos jaunimo merginų rinktinė
Baltarusijos jaunimo merginų rinktinė
56-63
Izraelio jaunimo merginų rinktinė
Didžiosios Britanijos jaunimo merginų rinktinė
50-74
Rumunijos jaunimo merginų rinktinė
Kroatijos jaunimo merginų rinktinė
62-54
Juodkalnijos jaunimo merginų rinktinė
Airijos jaunimo merginų rinktinė
81-41
Liepos 13 d., trečiadienis
Bulgarijos jaunimo merginų rinktinė
Airijos jaunimo merginų rinktinė
73-51
Izraelio jaunimo merginų rinktinė
Ukrainos jaunimo merginų rinktinė
70-75
Čekijos jaunimo merginų rinktinė
Kroatijos jaunimo merginų rinktinė
97-47
Lietuvos jaunimo merginų rinktinė
Juodkalnijos jaunimo merginų rinktinė
84-60
Vengrijos jaunimo merginų rinktinė
Rumunijos jaunimo merginų rinktinė
66-47
Didžiosios Britanijos jaunimo merginų rinktinė
Slovėnijos jaunimo merginų rinktinė
50-69
Liepos 14 d., ketvirtadienis
Baltarusijos jaunimo merginų rinktinė
Izraelio jaunimo merginų rinktinė
45-55
Ukrainos jaunimo merginų rinktinė
Bulgarijos jaunimo merginų rinktinė
73-66
Rumunijos jaunimo merginų rinktinė
Čekijos jaunimo merginų rinktinė
52-75
Slovėnijos jaunimo merginų rinktinė
Lietuvos jaunimo merginų rinktinė
66-77
Kroatijos jaunimo merginų rinktinė
Vengrijos jaunimo merginų rinktinė
45-39
Juodkalnijos jaunimo merginų rinktinė
Didžiosios Britanijos jaunimo merginų rinktinė
75-58
Liepos 15 d., penktadienis
Airijos jaunimo merginų rinktinė
Ukrainos jaunimo merginų rinktinė
55-69
Liepos 16 d., Šeštadienis
Izraelio jaunimo merginų rinktinė
Bulgarijos jaunimo merginų rinktinė
79-40
Baltarusijos jaunimo merginų rinktinė
Airijos jaunimo merginų rinktinė
69-35
Rumunijos jaunimo merginų rinktinė
Didžiosios Britanijos jaunimo merginų rinktinė
62-42
Vengrijos jaunimo merginų rinktinė
Slovėnijos jaunimo merginų rinktinė
56-66
Lietuvos jaunimo merginų rinktinė
Čekijos jaunimo merginų rinktinė
72-51
Juodkalnijos jaunimo merginų rinktinė
Kroatijos jaunimo merginų rinktinė
71-61
Liepos 17 d., sekmadienis
Rumunijos jaunimo merginų rinktinė
Kroatijos jaunimo merginų rinktinė
62-64
Ukrainos jaunimo merginų rinktinė
Baltarusijos jaunimo merginų rinktinė
53-48
Didžiosios Britanijos jaunimo merginų rinktinė
Juodkalnijos jaunimo merginų rinktinė
63-46
Airijos jaunimo merginų rinktinė
Izraelio jaunimo merginų rinktinė
24-68
Vengrijos jaunimo merginų rinktinė
Čekijos jaunimo merginų rinktinė
50-49
Slovėnijos jaunimo merginų rinktinė
Lietuvos jaunimo merginų rinktinė
62-45