Lentelės

Ispanijos jaunių merginų rinktinė
Turkijos jaunių merginų rinktinė
Rusijos jaunių merginų rinktinė
Prancūzijos jaunių merginų rinktinė
Latvijos jaunių merginų rinktinė
Serbijos jaunių merginų rinktinė
Italijos jaunių merginų rinktinė
Slovėnijos jaunių merginų rinktinė
Švedijos jaunių merginų rinktinė
Graikijos jaunių merginų rinktinė
Čekijos jaunių merginų rinktinė
Bosnijos ir Hercegovinos jaunių merginų rinktinė
Vengrijos jaunių merginų rinktinė
Kroatijos jaunių merginų rinktinė
Belgijos jaunių merginų rinktinė
Lietuvos jaunių merginų rinktinė
Ispanijos jaunių merginų rinktinė
Prancūzijos jaunių merginų rinktinė
Serbijos jaunių merginų rinktinė
Slovėnijos jaunių merginų rinktinė
Švedijos jaunių merginų rinktinė
Čekijos jaunių merginų rinktinė
Vengrijos jaunių merginų rinktinė
Belgijos jaunių merginų rinktinė
Prancūzijos jaunių merginų rinktinė
Serbijos jaunių merginų rinktinė
Čekijos jaunių merginų rinktinė
Belgijos jaunių merginų rinktinė
Serbijos jaunių merginų rinktinė
Belgijos jaunių merginų rinktinė

Aštuntfinalis
Nr. Komandos Rezultatai
1. Ispanijos jaunių merginų rinktinė
Turkijos jaunių merginų rinktinė
72
46
2. Prancūzijos jaunių merginų rinktinė
Rusijos jaunių merginų rinktinė
63
60
3. Serbijos jaunių merginų rinktinė
Latvijos jaunių merginų rinktinė
66
60
4. Italijos jaunių merginų rinktinė
Slovėnijos jaunių merginų rinktinė
51
53
5. Graikijos jaunių merginų rinktinė
Švedijos jaunių merginų rinktinė
61
72
6. Čekijos jaunių merginų rinktinė
Bosnijos ir Hercegovinos jaunių merginų rinktinė
75
55
7. Vengrijos jaunių merginų rinktinė
Kroatijos jaunių merginų rinktinė
67
41
8. Lietuvos jaunių merginų rinktinė
Belgijos jaunių merginų rinktinė
55
58

Kova dėl 9-16 vietų
Nr. Komandos Rezultatai
1. Rusijos jaunių merginų rinktinė
Turkijos jaunių merginų rinktinė
84
44
2. Graikijos jaunių merginų rinktinė
Bosnijos ir Hercegovinos jaunių merginų rinktinė
65
80
3. Lietuvos jaunių merginų rinktinė
Kroatijos jaunių merginų rinktinė
67
69
4. Italijos jaunių merginų rinktinė
Latvijos jaunių merginų rinktinė
82
57
5. Turkijos jaunių merginų rinktinė
Latvijos jaunių merginų rinktinė
63
67
6. Lietuvos jaunių merginų rinktinė
Graikijos jaunių merginų rinktinė
96
57
7. Rusijos jaunių merginų rinktinė
Italijos jaunių merginų rinktinė
62
71
8. Kroatijos jaunių merginų rinktinė
Bosnijos ir Hercegovinos jaunių merginų rinktinė
80
52
9. Graikijos jaunių merginų rinktinė
Turkijos jaunių merginų rinktinė
62
71
10. Lietuvos jaunių merginų rinktinė
Latvijos jaunių merginų rinktinė
72
81
11. Rusijos jaunių merginų rinktinė
Bosnijos ir Hercegovinos jaunių merginų rinktinė
90
73
12. Kroatijos jaunių merginų rinktinė
Italijos jaunių merginų rinktinė
71
63

Ketvirtfinaliai
Nr. Komandos Rezultatai
1. Prancūzijos jaunių merginų rinktinė
Ispanijos jaunių merginų rinktinė
51
45
2. Švedijos jaunių merginų rinktinė
Čekijos jaunių merginų rinktinė
43
71
3. Belgijos jaunių merginų rinktinė
Vengrijos jaunių merginų rinktinė
69
56
4. Serbijos jaunių merginų rinktinė
Slovėnijos jaunių merginų rinktinė
74
63

Kova dėl 5-8 vietų
Nr. Komandos Rezultatai
1. Ispanijos jaunių merginų rinktinė
Slovėnijos jaunių merginų rinktinė
63
62
2. Vengrijos jaunių merginų rinktinė
Švedijos jaunių merginų rinktinė
59
43
3. Vengrijos jaunių merginų rinktinė
Ispanijos jaunių merginų rinktinė
74
55
4. Švedijos jaunių merginų rinktinė
Slovėnijos jaunių merginų rinktinė
67
70

Pusfinalis
Nr. Komandos Rezultatai
1. Prancūzijos jaunių merginų rinktinė
Čekijos jaunių merginų rinktinė
55
48

Finalas
Nr. Komandos Rezultatai
1. Belgijos jaunių merginų rinktinė
Serbijos jaunių merginų rinktinė
55
53