Lentelės

Sezonas

JAV jaunimo rinktinė
Latvijos jaunimo rinktinė
Rusijos jaunimo rinktinė
Kinijos jaunimo rinktinė
Lietuvos jaunimo rinktinė
Australijos jaunimo rinktinė
Filipinų jaunimo rinktinė
Serbijos jaunimo rinktinė
Naujosios Zelandijos jaunimo rinktinė
Malio jaunimo rinktinė
Argentinos jaunimo rinktinė
Puerto Riko jaunimo rinktinė
Senegalo jaunimo rinktinė
Kanados jaunimo rinktinė
Graikijos jaunimo rinktinė
Prancūzijos jaunimo rinktinė
JAV jaunimo rinktinė
Rusijos jaunimo rinktinė
Lietuvos jaunimo rinktinė
Serbijos jaunimo rinktinė
Malio jaunimo rinktinė
Puerto Riko jaunimo rinktinė
Kanados jaunimo rinktinė
Prancūzijos jaunimo rinktinė
JAV jaunimo rinktinė
Lietuvos jaunimo rinktinė
Malio jaunimo rinktinė
Prancūzijos jaunimo rinktinė
JAV jaunimo rinktinė
Malio jaunimo rinktinė
JAV jaunimo rinktinė

Aštuntfinaliai
Nr. Komandos Rezultatai
1. JAV jaunimo rinktinė
Latvijos jaunimo rinktinė
116
66
2. Rusijos jaunimo rinktinė
Kinijos jaunimo rinktinė
96
83
3. Lietuvos jaunimo rinktinė
Australijos jaunimo rinktinė
91
74
4. Filipinų jaunimo rinktinė
Serbijos jaunimo rinktinė
60
87
5. Naujosios Zelandijos jaunimo rinktinė
Malio jaunimo rinktinė
62
77
6. Argentinos jaunimo rinktinė
Puerto Riko jaunimo rinktinė
57
77
7. Senegalo jaunimo rinktinė
Kanados jaunimo rinktinė
79
90
8. Graikijos jaunimo rinktinė
Prancūzijos jaunimo rinktinė
46
77

Kova dėl 5-16 vietų
Nr. Komandos Rezultatai
1. Latvijos jaunimo rinktinė
Kinijos jaunimo rinktinė
87
84
2. Naujosios Zelandijos jaunimo rinktinė
Argentinos jaunimo rinktinė
79
84
3. Australijos jaunimo rinktinė
Filipinų jaunimo rinktinė
82
60
4. Senegalo jaunimo rinktinė
Graikijos jaunimo rinktinė
97
102
5. Naujosios Zelandijos jaunimo rinktinė
Senegalo jaunimo rinktinė
87
71
6. Rusijos jaunimo rinktinė
Serbijos jaunimo rinktinė
83
79
7. Puerto Riko jaunimo rinktinė
Kanados jaunimo rinktinė
98
81
8. Latvijos jaunimo rinktinė
Australijos jaunimo rinktinė
80
94
9. Argentinos jaunimo rinktinė
Graikijos jaunimo rinktinė
66
72
10. Kinijos jaunimo rinktinė
Filipinų jaunimo rinktinė
72
86

Ketvirtfinaliai
Nr. Komandos Rezultatai
1. Malio jaunimo rinktinė
Puerto Riko jaunimo rinktinė
84
74
2. Lietuvos jaunimo rinktinė
Serbijos jaunimo rinktinė
92
85
3. JAV jaunimo rinktinė
Rusijos jaunimo rinktinė
95
80
4. Kanados jaunimo rinktinė
Prancūzijos jaunimo rinktinė
80
85

Pusfinaliai
Nr. Komandos Rezultatai
1. JAV jaunimo rinktinė
Lietuvos jaunimo rinktinė
102
67
2. Prancūzijos jaunimo rinktinė
Malio jaunimo rinktinė
73
76

Dėl III-osios vietos
Nr. Komandos Rezultatai
1. Lietuvos jaunimo rinktinė
Prancūzijos jaunimo rinktinė
68
73

Finalas
Nr. Komandos Rezultatai
1. JAV jaunimo rinktinė
Malio jaunimo rinktinė
93
79