Prieš mačą su Lietuvos rinktine brazilai susitvarkė su kinais

2016-08-03 07:55

Nuotr.: BasketNews.lt/V.Mikaitis
Nuotr. BasketNews.lt/V.Mikaitis

Pergalingai pasiruošimą Rio de Žaneiro olimpinėms žaidynėms baigė šeimininkė Brazilijos rinktinė. Ji paskutiniame kontroliniame mače 83:69 (15:25, 24:17, 21:10, 23:17) susitvarkė su Kinijos nacionaline komanda.

Mūsiškiai su brazilais susikaus jau šį sekmadienį. Mačo pradžia – 20.15 val. Grupėje taip pat kovos Ispanijos, Nigerijos, Kroatijos ir Argentinos rinktinės.

Susitikimo pradžioje rezultatyviai žaidę kinai įgijo dviženklę persvarą (25:15), o antrojo kėlinio viduryje pranašumą padidino iki 12. Visgi pabudę brazilai pradėjo mažinti deficitą ir po dviejų kėlinių atsiliko tik 3 taškų skirtumu (39:42).

Trečiajame kėlinyje sužaidus tris minutes brazilams pavyko persverti rezultatą, o nuo to momento kinai į priekį išsiveržti nebesugebėjo.

Naujasis Kauno „Žalgirio“ vidurio puolėjas Augusto Lima per 21 minutę pelnė 8 taškus (4/6 dvit., 0/2 baudos), atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, du kartus prasižengė, išprovokavo tiek pat pražangų bei surinko 11 naudingumo balų.

Brazilijos rinktinė: Vitoras Benite 13 (3/4 trit.), Leandro Barbosa (6 atk. kam.) ir Felicio Christiano (5/7 dvit.) po 10, Rafaelis Hettsheimeiris 9, Augusto Lima (6 atk. kam.), Marcusas Vinicius de Souza, Raulis Neto ir Alexas Garcia po 8.

Kinijos rinktinė: Yi Jianlianas 21 (3/4 trit., 6 atk. kam.), Zhai Xiaochuanas 18, Zhou Qi 7.

Kažkokie apsimiegoję atrodo brazilai-ilgai tampėsi su kinais.Olimpiadoj aišku bus kita atmosfera,kitas žaidimas,bet šansų juos nukalti turim labai daug.Pirmos rungtynės bus vienos iš svarbiausių.