„Vytautas“ pranoko Ukrainos čempionus

2016-09-10 12:50
Nuotr.: kvitrina.lt

Prienų-Birštono „Vytauto“ krepšininkai Kaune, „Žalgirio“ treniruočių salėje pasiekė ketvirtąją pegalę ikisezoninių rungtynių cikle. Virginijaus Šeškaus auklėtiniai 85:79 (21:18, 23:13, 18:28, 23:20) palaužė Južno „Chimik“.

„Vytauto“ komandoje po 14 taškų pelnė Tomas Delininkaitis ir Martynas Linkevičius, po 13 – Mindaugas Kupšas ir Saulius Kulvietis. „Chimik“ gretose rezultatyviausi buvo po 16 taškų įmetę Jamesas Smithas ir Viačeslavas Petrovas.

Trečiojo kėlinio pabaigoje „Vytautas“ pirmavo tik 62:59, tačiau lemiamo ketvirčio pradžioje prabilo toliašaudė prieniškių artilerija, todėl jie įgijo dviženklę persvarą 71:61. Po dar dviejų Delininkaičio tritaškių „Vytauto“ persvara šoktelėjo iki 16 taškų – 83:67.

Ukrainos čempionai nesiruošė nuleisti rankų ir paskutinėmis susitikimo minutėmis iš „Vytauto“ persvaros paliko tik 6 taškus, tačiau laiko pakovoti dėl pergalės jiems jau nebeužteko.