Jonaviečiai turnyrą namuose baigė paskutinėje vietoje

2016-09-18 15:17
Nuotr.: JSK.lt
Nuotr. JSK.lt

Pralaimėjimą kovoje dėl trečiosios vietos draugiškame Jonavos miesto mero krepšinio taurės turnyre patyrė Jonavos klubo krepšininkai – 67:73 (20:16, 14:19, 15:19, 18:19) nusileidę Klaipėdos LCC ekipai.

Rungtynėse Jonavoje šeimininkai nesustabdė uostamiesčio ekipos dueto – Vincento Aleksandravičiaus ir Justo Grikšto, kurie pelnė po 23 taškus, kartu pataikydami 10 komandos tritaškių iš 11 realizuotų rungtynėse.

Rungtynių ketvirtojo kėlinio pradžioje jonaviečiai spurtavo 11:0 ir išsiveržė į priekį – 58:54.

Tiesa, LCC klubas pratęsti sėkmingos atkarpos šeimininkams nebeleido. Ketvirčio viduryje rezultatas dar buvo lygus 64:64, o lemiamą susitikimo atkarpą svečiai laimėjo 3:9 bei iškovojo pergalę.

Jonavos sporto klubas: Ričardas Verbickas ir Mykolas Dieninis po 11 taškų, Justas Vazalis 9, Tomas Milinskas 7.

LCC: Vincentas Aleksandravičius ir Justas Grikštas po 23.

info
Finala laimejo 75-70 joniskis, pusfinalyje nugalejes LCC. O Joniskio varzovai buvo Moletai, kurie liko antri, pusfinalyje nugaleje jonava