Logano benefisas leido „Lietuvos rytui“ sezoną pradėti pergale

2016-09-22 18:00

Davidas Loganas nuostabiai debiutavo „Tete-a-Tete Casino-LKL“ pirmenybėse, o amerikiečio vedamas Vilniaus „Lietuvos rytas“ sezoną pradėjo pergale.

Tomo Pačėso auklėtiniai namuose 89:70 (18:14, 21:18, 30:19, 20:19) patiesė Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkus.

Trečiojo ketvirčio viduryje „Nevėžis“ dar pirmavo 47:45, tačiau tuomet sostinės ekipa spurtavo net 29:4 bei prasidėjus ketvirtajam kėliniui jau pirmavo 74:51.

„Lietuvos ryto“ spurto kaltininku tapęs Loganas savo komandai trečiajame kėlinyje pelnė net 15 taškų iš eilės bei ketvirčiui pasibaigus savo sąskaitoje jau turėjo 32 taškus.

Iš viso amerikietis pataikė net 6 tritaškius iš 9 bei 7 dvitaškius iš 9. Be to, jog pelnė 32 taškus, atletas taip pat atliko 7 rezultatyvius perdavimus bei atkovojo 2 kamuolius.

Nuo varžovų pabėgusi Vilniaus ekipa išlaikė triuškinančią persvarą viso ketvirtojo kėlinio metu ir nuskambėjus finalinei sirenai šventė užtikrintą pergalę.

„Lietuvos rytas“: Davidas Loganas 32 (6/9 trit., 7 rez. perd.), Deividas Gailius 10, Artūras Gudaitis 9, Rokas Giedraitis 8, Corey Fisheris 7, Kennethas Kadji 6.

„Nevėžis“: Justas Sinica 23, Tony Prostranas 12, Jermaine‘as Love‘as 9, Karolis Petrukonis 8.

Tomas Pačėsas („Lietuvos ryto“ vyr. treneris): „Noriu pasveikinti „Nevėžį“, kuris privertė mus kautis iš visų jėgų. Tikrai nebloga, įdomi komanda. Noriu pasveikinti ir savo auklėtinius su pergale. Manau esame kelio pradžioje ir yra daug dalykų, kuriuos turime taisyti. Ta linkme ir dirbsime. Pirmuosiuose kėliniuose trūko susižaidimo, reakcijos. Čempionato grafikas yra labai intenstyvus, mėginsime gerinti savo žaidimą kiekvienose rungtynėse.

Kadji ir Gordonas buvo absoliučiai išsimušę. Sinica žaidė ketvirtoje pozicijoje ir mus šiandien baudė, nes amerikiečiai nelabai jo pažįsta ir nesuprato, ką mes jiems apie jį kalbam. Sinica išties sužaidė reneanso rungtynės, ir jei turi atvirą kontraką, galės lengvai ieškotis darbo. Mes leidom varžovams jaustis per laisvai laisvai ir per mažai komunikavome. Prieš mus dar daug darbo, šiuo metu trūksta susižaidimo.

Davidas individualiais veiksmais privertė varžovus dažnai keistis gynyboje. Centras išeidavo prieš jį, o jis juos bausdavo. Davidas puikiai išnaudojo vadinamuosius „miss matchus“. Aš Loganą žinau ir jis žino mane. Mano nuomone šis žaidėjas yra unikalių genetinių fizinių duomenų. Jis pažaidęs 10 minučių išeina iš aikštelės net nesuprakaitavęs.

Gordonas bus labai naudingas kovojoant dėl kamuolio. Kadji yra labai nestabilus žaidėjas, mes stengsimės padaryti jį stabiliu žaidėju ir stengsimės kad jis žaistų kaip žaidė prieš „Neptūną“ draugiškose rungtynėse. Jie turi galimybių, stengsimės, kad jie jas išnaudotų. Aišku, šiandien ne toks žaidimas, kokio iš jų tikėjomės. Dažnai keitinėjomės, o jiems sunku  pažinti derinius, todėl kai reikia žaisti keliose pozicijose, su deriniais viskas tampa dar sunkiau.

Mano manymu, Fisheris nedaro daug klaidų, jam trūksta fizinio pasiruošimo, dabar atidirba sunkiai ir tuoj grįš į optimalią formą. Esant naujam įžaidėjui, kurio šiuo metu laukiame, Fisheris galės su juo dalintis laiką.“

Paulius Juodis („Nevėžio“ vyr. treneris): „Kaip ir tikėjausi, pirmos rungtynės buvo nervingos. Mes nežaidėme savo žaidimo, kokį planavome žaisti. Mes pralaimėjome ne rungtynes, o trečiojo kėlinio penkias minutes. Prieš tokią komandą kaip „Lietuvos rytas“, atžaisti tiek taškų nėra įmanoma.

Ruošėmės gynybai prieš Loganą, nes žinome kokios klasės jis žaidėjas. Neišpildėme to, ką planavome padaryti.  Manau, jog Loganas yra geriausias LKL klubo pirkinys šiais metais. Deja, šiandien tuo įsitikinome.

Ruošėmės, kad bus labai daug perdavimų į baudos aikštelę, todėl turėjome ten spaustis. Būtent tai leido siautėti Loganui. Taip pat nepavyko laimėti kovos dėl atšokusių kamuolių.  Nesame tokie talentingi kaip „Lietuvos rytas“, bet bent jau parodėme, jog turime kovinę dvasią.

Labai nemėgstu kai komandoje yra vienas lyderis. Šiandien Justui buvo geresnė diena, kiti daugiau darbo įdėjo gynyboje.“

Loganas pasiunte zinute eidsonui, kad butent jis bus geriausias visu laiku lietuvos ryto krepsininkas