Pirmoji „Nevėžio“ pergalė – nepalikus vilčių „Vytautui“

2016-09-28 19:39

Kėdainių „Nevėžis“ (1-2) su trenksmu įsirašė pirmąją pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Tete-a-Tete  Casino – LKL“). Pauliaus Juodžio auklėtiniai trečiadienį savo aikštėje 80:68 (22:14, 19:15, 21:12, 18:27) pranoko iki tol nepralaimėjusią Prienų-Birštono „Vytauto“ (2-1) komandą.

Toni  Prostran
PTS 20 | REB 3 | AS 11 | ST 1
„Nevėžis“ pergalės pamatus padėjo spurtuodamas antro kėlinio pabaigoje ir trečio pradžioje, kai kelių minučių atkarpą laimėjo 24:5.

Nuo pirmos iki paskutinės mačo minutės pirmavęs „Nevėžis“ jau pirmojo kėlinio pabaigoje įgijo dviženklę persvarą (22:12). Antrajame kėlinyje svečiai spurtavo 10:0 ir priartėjo iki 28:30, tačiau „Nevėžis“ kėlinį pabaigė laimėdamas atkarpą 11:1 ir vėl susigrąžindamas dviženklį pranašumą – 41:29.

Šeimininkai nesulaikomai pradėjo ir trečią kėlinį, kai spurtavo 13:4 ir pradėjo triuškinti varžovus – 54:33. Per likusį mačo laiką svečiai nebeatsitiesė.

Kėdainių įžaidėjas Toni Prostranas pasiekė šio trumpo sezono LKL rezultatyvių perdavimų rekordą – 11. Jis taip pat pelnė 20 taškų ir surinko 31 naudingumo balą.

„Nevėžis“ šiame mače vertėsi be piršto traumą patyrusio Igno Vaitkaus.

„Nevėžis“: Toni Prostranas 20 (11 rez. perd.), Karolis Petrukonis 17 (9 atk., kam.), Ivanas Smiljaničius 11 (9 atk. kam.), Jermaine'as Love'as 10.

„Vytautas“: Mindaugas Kupšas 17, Martynas Linkevičius 10.