Puikiai žaidęs Gytis Masiulis prametė lemiamu metu

2016-10-07 20:24

Nuotr.: M.Gailiūnas
Nuotr. M.Gailiūnas

Gytis Masiulis pelnė daugiau nei trečdalį komandos taškų, tačiau kai labiausiai to reikėjo, jo ranka sudrebėjo. Kauno „Žalgirio-2“ puolėjas paskutinėmis mačo sekundėmis prametė dvi baudas ir jo atstovaujama ekipa išvykoje 78:80 (17:26, 23:22, 17:13, 21:19) nusileido Molėtų „Ežerūnui“.

Abiems komandoms tai buvo pirmosios Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) rungtynės.

Jaunieji žalgiriečiai ketvirtajame kėlinyje panaikino dviženklį deficitą (57:68) ir, po spurto 8:0, paskutinę mačo minutę rezultatą išlygino – 76:76.

Kitoje atakoje Linas Janėnas pelnė du taškus ir sugrąžino šeimininkams dviejų taškų persvarą. Lukas Uleckas tuomet prametė iš toli ir Marius Pociukonis dviem baudų metimais padidino „Ežerūno“ pranašumą iki 80:76.

Kitoje atakoje kauniečiai vėl nepataikė iš toli, bet kamuolį atsikovojęs Laurynas Birutis pelnė du taškus, o Janėnas dar užsidirbo pražangą. Marius Valinskas baudą prametė, o išsimetus kamuolį iš užribio, molėtiškiai vėl prasižengė.

Masiulis, iki tol pelnęs 27 taškus, stojo mesti baudų likus žaisti 5 sekundes, tačiau abu jo metimai skriejo pro šalį ir molėtiškiai triumfavo.

„Ežerūnas“: Albertas Valiulis 20, Marius Pociukonis 18, Laurynas Kirlys 15.

„Žalgiris-2“: Gytis Masiulis 27 (5/7 dvit., 2/3 trit., 11/15 baudos, 9 atk. kam.), Laurynas Birutis 18 (10 atk. kam.), Kristupas Žemaitis 10.

Bet Birutis tai atsigavęs.Nėra Echodo,nėra Minioto ir iš karto daugiau laisvės jam atsirado.Statistika šoktelėjo kaip reikiant.