Goudelockas išgelbėjo „Maccabi“ Izraelio lygos starte

2016-10-10 08:26
Nuotr.:

Dramatišką pergalę Izraelio lygos pirmose rungtynėse iškovojo Tel Avivo „Maccabi“ (1-0), kuri daugiausiai Andrew Goudelocko pastangomis išplėšė pratęsimą, kuriame 97:93 (19:19, 20:24, 15:19, 34:26, 9:5) palaužė Naharijos „Ironi“ (0-1).

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 2 minutėms „Maccabi“ dar turėjo 11 taškų deficitą, tačiau pavijo varžovus, o likus 3,5 sekundės Goudelockas smeigė tolimą tritaškį ir išplėšė pratęsimą.

Papildomo laiko metu „Maccabi“ kontroliavo žaidimą ir iškovojo pergalę.

Dėl traumų susitikime nerungtyniavo Devinas Smithas, Sonny Weemsas ir Sylvenas Landsbergas.

„Ironi“: Gilbertas Brownas 38 (5/7 dvit., 4/6 trit., 16/19 baudos), Markas Teague'as 18 (7/8 dvit.), Haynesas Gatesas 14.

„Maccabi“: Andrew Goudelockas 21 (2/3 trit.), D.J. Seeley 16, Guy Pnini ir Maikas Zirbesas po 14.