KTU nepaliko jokių vilčių „Mažeikiams“

2016-11-05 17:46
Nuotr.: NKL

Triuškinamą pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) iškovojo Kauno KTU (5-5) komanda, kuri šeštadienį savo aikštėje 95:53 (26:13, 21:16, 24:12, 24:12) nušlavė „Mažeikių“ (3-6) žaidėjus bei pratęsė jų pralaimėjimą seriją iki keturių iš eilės.

Kauniečiai į priekį šovė dar pirmajame kėlinyje, kurį laimėjo dvigubai ir greitai įgijo dviženklę persvarą – 26:13.

Antrajame ketvirtyje KTU pranašumą padidino dar penkiais taškais – 47:29, o po ilgosios pertraukos pradėjo triuškinti savo varžovus nepadoriu skirtumu.

„Mažeikiai“ šiame susitikime pralaimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių (25 prieš 36), atliko dvigubai mažiau rezultatyvių perdavimų (14 prieš 30) ir žymiai dažniau klydo (31 prieš 21).

KTU: Deividas Pogužinskas 21, Ignas Labutis 16, Aidas Kavaliauskas 12.

„Mažeikiai“: Rytis Biliartas 12, Justinas Olechnavičius 11.