„Clippers“ istoriškai dideliu skirtumu triumfavo San Antonijuje

2016-11-06 09:12

Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Nuotr. USA Today Sports – Scanpix

Košmariškai savo sirgalių akivaizdoje rungtyniavęs San Antonijaus „Spurs“ (5-2) klubas netikėtai patyrė didžiausią pralaimėjimą Los Andželo „Clippers“ (5-1) komandai per visą šių ekipų tarpusavio rungtynių istoriją.

„Spurs“ namuose svečiams iš Kalifornijos nusileido 92:116 (24:39, 31:34, 17:16, 20:27).

Blake  Griffin
PTS 28 | REB 5 | AS 3 | ST 1
Šių komandų tarpusavio mačų istorija skaičiuoja jau 160 rungtynių, tačiau kol kas nė vienos iš jų nebuvo pasibaigusios tokiu dideliu „Spurs“ pralaimėjimu.

„Klaikios rungtynės. Jie žudė mus kiekviename žaidimo aspekte. Kai varžovai tokiu būdu tau įkrečia 20 taškų, o tu būni grįžęs po tokios ilgos kelionės, sunku rasti jėgų atsikelti. Pirmoje pusėje padarėme pernelyg daug klaidų“, – po susitikimo pripažino Emanuelis Ginobili.

Nors „Spurs“ rungtynes pradėjo spurtu 8:0, o „Clippers“ pirmuosius taškus pelnė tik trečiąją rungtynių minutę, svečiai greitai atsitokėjo.

Dar tame pačiame ketvirtyje Doco Riverso kariauna spurtavo 23:2, per šešias minutes „Spurs“ komandai leido įmesti vos vieną dvitaškį, o patys susikrovė dviženklį pranašumą (28:12).

Antrajame kėlinyje „Spurs“ dar bandė spardytis, kai po Jonathano Simmonso dėjimo komandas skyrė šeši taškai (37:43).

Vis tik tai ir buvo paskutinis šeimininkų mėginimas sukilti. Netrukus „Clippers“ sureagavo į šeimininkų bandymus atsitiesti, atstatė dviženklę persvarą, kuri iki vienženklės daugiau nebesumenko.

Sėkmingiausias sezono rungtynes sužaidęs Blake'as Griffinas per 29 minutes pelnė 28 taškus (13/17 dvit., 0/2 trit., 2/3 baud.met.), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Tiek „Clippers“, tiek ir „Spurs“ komandai tai buvo antrosios rungtynės per dvi dienas, o prieš tai abi ekipos kovėsi išvykose.

„Tai puiki pergalė ir laimėti čia visada yra ypatinga, tačiau šios rungtynės neturėjo įvykti šiandien. Galėjote pamatyti, kad trečiajame kėlinyje visi komandų žaidėjai negalėjo net paeiti. Nacionalinės televizijos transliuojamos dviejų elitinių NBA komandų rungtynės turi būti žaidžiamos po laisvos dienos“, – tvarkaraščiu piktinosi „Clippers“ vairininkas Riversas.

„Spurs“: LaMarcusas Aldridge 19, Kawhi Leonardas 14, Pau Gasolis ir Nicolas Laprovittola po 11.

„Clippers“: Blake'as Griffinas 28, Jamalas Crawforas 16, Merreese'as Speightsas 15, J.J. Redickas 14, Lucas Mbah a Moute 13.