Barneso karjeros rungtynės padėjo „Mavericks“ laimėti pirmą kartą

2016-11-07 07:00
Nuotr.: AP – Scanpix

Dalaso „Mavericks“ (1-5) žaidė be traumas patyrusių Dirko Nowitzki ir Derono Williamso, tačiau tai nebuvo problema. Harrisonas Barnesas ėmėsi iniciatyvos puolime, sužaidė rezultatyviausias karjeros rungtynes, ir jo vedama ekipa namie per pratęsimą 84:75 (19:27, 28:12, 12:17, 15:18, 12:1) nugalėjo Milvokio „Bucks“ (4-3).

Barnesas pelnė 34 taškus ir jau antrą kartą šį sezoną pasiekė 30 taškų ribų, kai per pirmuosius ketverius karjeros metus tiek taškų jis buvo pelnęs vos kartą.

Barneso metimas išplėšė ir pratęsimą, kai jis prasiveržė po krepšiu ir pataikė, iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti 13 sekundžių. Kitoje atakoje Giannis Antetokounmpo prametė tolimą dvitaškį ir komandoms teko žaisti pratęsimą.

Papildomą rungtynių atkarpą Barnesas pradėjo dvitaškiu ir „Mavericks“ daugiau nebeatsiliko. „Bucks“ per pratęsimą tepelnė 1 tašką.

Nowitzki dvikovą praleido dėl dešiniojo Achilo skausmų, o Williamsas – dėl kairiosios blauzdos patempimo.

„Mavericks“: Harrisonas Barnesas 34 (8 atk. kam.), J.J. Barea 21, Wesley Matthewsas 9 (3/14 trit.), … Andrew Bogutas 2 (16 atk. kam.).

„Bucks“: Jabari Parkeris 16, Gregas Monroe 14 (12 atk. kam.), Giannis Antetokounmpo 11 (4/12 metimai).